• Super vyber
    • Dobre ceny
    • Rychle doruceni

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Velice děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení. Velmi si toho vážíme a věříme, že toto nebyl Váš poslední nákup. Přejeme ať Vám clony dobře slouží

• Ochota
    • Telefonát o tom, že je zboží připraveno k osobnímu vyzvednutí

Super obchod, vstřícnost.

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Velice děkujeme za hodnocení našeho e-shopu. Přejeme ať Vám zavinovačka dobře slouží. Vážíme si toho a věříme, že to nebyl Váš poslední nákup.

• Bleskové doručení

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Velice děkujeme za 100% hodnocení našeho e-shopu. Přejeme ať Vám autosedačka dobře slouží. Vážíme si toho a věříme, že to nebyl Váš poslední nákup.

• Rychle dodani
    • Spousta věci skladem
    • Dobra komunikace

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Děkujeme za doporučení a 100% hodnocení. Přejeme ať vám kočárek dobře slouží. Věříme, že to nebyl váš první a ani poslední nákup.

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Velice děkujeme za 100% hodnocení našeho e-shopu. Přejeme ať Vám kočárek dobře slouží. Vážíme si toho a věříme, že to nebyl Váš poslední nákup.

za tým Bíbík Kamila

• cena, rychlost dopravy, široká nabídka

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Velice děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení. Velmi si toho vážíme a věříme, že toto nebyl Váš poslední nákup. Přejeme ať Vám sedačka a báze dobře slouží

• Přehledný eshop
    • rychlé dodání objednaného zboží
    • bezproblémové řešení reklamace
    • vstřícné jednání zákaznické linky

Objednaný kočárek dorazil s drobnou vadou látky, obchod obratem zaslal zdarma nový uživatelsky vyměnitelný díl.

za tým Bíbík Kamila

• Zboží mi nepřišlo v originální krabici a s originál návodem. Mám v plánu prodat kočárek i s příslušenstvím, až ho nebudu potřebovat, a mám pocit, že bez originálního balení nemám jak dokázat, že zboží samotné je originál.

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Velice nás mrzí vaše reakce, po e-mailové komunikaci Vám bylo vysvětleno, že zboží chodí ve velké krabici s více kusy od výrobce a proto nemáte originální obal, co se týče návodu jsou u většiny věcí bohužel, už jen ke stažení on-line. Pro vás jsme ho na žádost stáhli a doposlali e-mailem

hezký den
    za tým Bíbík Kamila

Velmi rychlé odeslání objednávky.

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Velice děkujeme za 100% hodnocení našeho e-shopu. Přejeme ať Vám vložka do židličky dobře slouží. Vážíme si toho a věříme, že to nebyl Váš poslední nákup.

• Kvalita
    • Ověřený obchod
    • Žádná

Paní mi volala že to do Vánoc nestihnout dodat. Vporadku a nakonec to bylo den před Vánoci. Takže naprosto nejrychlejší objednávka a doručení v mém životě snad. Opravdu doporučuji ♥️

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Velice děkujeme za hodnocení našeho e-shopu. Přejeme ať Vám hopsadlo dobře slouží. Vážíme si toho a věříme, že to nebyl Váš poslední nákup.

• Rychlé vyřízení
    • Solidní jednání
    • Poštovné až od vysoké částky
    • Některé položky zboží je možné zakoupit u konkurence výrazně levněji, jiné v akci o něco levněji. Je třeba tedy porovnávat a vše si spočítat.

Zboží přišlo rychle, řádně zabalené a v pořádku. Vloudila se malá chybička, kdy byl zaměněn jeden kus zboží za jemu podobný. Mou reklamaci emailem, s upozorněním na záměnu zboží, obchod vyřešil bleskovým vrácením částky za chybně zaslané zboží na můj účet a ponechal mi jej zdarma.
    Hodnotím obchod tedy jako velmi solidní, doporučuji jej všem a ráda zde budu opět nakupovat.
    Šárka

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Vaše slova nám udělala radost! Děkujeme, že jste si udělali čas a sdíleli svůj názor. Vážíme si vaší důvěry. Přejeme ať Vám věci od značky pettite&mars dobře slouží

za tým Bíbík Kamila

Velmi vstřícné a rychlé jednání, ochotný personál :-) děkuji

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Velice děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení. Velmi si toho vážíme a věříme, že toto nebyl Váš poslední nákup. Přejeme ať Vám sedačka dobře slouží

za tým Bíbík Kamila

Vše super. Děkuji a doporučuji.

za tým Bíbík Kamila

• Kvalitní a krásné zboží. Vše přišlo v pořádku a neuvěřitelně rychle.

Velice spokojena

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Jsme velmi potěšeni, že jste měli pozitivní zkušenost s naší společností a že jste se rozhodla ji sdílet s ostatními uživateli na Heurece. Vaše recenze má pro nás velký význam, nejen proto, že pomáhá ostatním zákazníkům v jejich rozhodování, ale také nám ukazuje, že naše úsilí a péče o naše zákazníky jsou oceněny. Přejeme ať Vám termosky dobře slouží

Hezké zboží

za tým Bíbík Kamila

Všechno v naprostém pořádku. Rychle dodáno. Spokojenost.

naprostá spokojenost

za tým Bíbík Kamila

vše proběhlo v pořádku a rychle

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Vaše slova nám udělala radost! Děkujeme, že jste si udělali čas a sdíleli svůj názor. Vážíme si vaší důvěry. Přejeme ať Vám autosedačky Joie dobře slouží

rychlost

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Děkujeme za 100% hodnocení našeho e-shopu. Vaše hodnocení nás motivuje k ještě lepším výsledkům a posiluje naší důvěru v to, že jsme na správné cestě.

za tým Bíbík Pavlína