• Zboží mi nepřišlo v originální krabici a s originál návodem. Mám v plánu prodat kočárek i s příslušenstvím, až ho nebudu potřebovat, a mám pocit, že bez originálního balení nemám jak dokázat, že zboží samotné je originál.

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Velice nás mrzí vaše reakce, po e-mailové komunikaci Vám bylo vysvětleno, že zboží chodí ve velké krabici s více kusy od výrobce a proto nemáte originální obal, co se týče návodu jsou u většiny věcí bohužel, už jen ke stažení on-line. Pro vás jsme ho na žádost stáhli a doposlali e-mailem

hezký den
    za tým Bíbík Kamila

Na e-shopu je uvedeno skladem a ve skutečnosti ani tento produkt nemají.

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Velice nás mrzí Vaše reakce. Informaci o nedostupnosti produktu jsme Vám sdělili ještě tentýž den, kdy jste objednávku zadával a zároveň jsme Vám nabídli dostupnost jiné barevné varianty.

Za tým Bíbík Pavlína

Telefonovala som, ci kociarik nebol nikdy otvoreny, ci nebol vrateny a podobne, nakolko mam zle skusenosti, aj ked povedia nikdy tovar nebol otvoreny, pride pozliepana krabica. Pani mi povedala, ze nikdy nebolo balenie otvorene. Verila som jej a preto som krabice nekontrolovala. Az ked kurier odsiel som si vsimla, ze obidve krabice, aj sportovy kociar aj vanicka su pozliepane.

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

velice nás mrzí Vaše reakce, ale tyto kočárky Smile III chodí takto od výrobce přelepené lepenkou. Ve Vaší barvě máme skladem více kusů a všechny jsou stejně polepeny. Pokud i přesto máte pocit, že s kočárkem něco je, můžete samozřejmě odstoupit od kupní smlouvy.

Za tým bíbík.cz Kamila

• Přišlo úplně jiné zboží než objednané

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Velice nás mrzí vzniklá situace, bohužel nastala chyba u dodavatele, který nám nedodal nové fotografie barev k uvedenému produktu. V pátečním hovoru jsme se za vzniklou situaci omluvili a samozřejmě můžete odstoupit od kupní smlouvy a autosedačku vrátit.

Za tým bíbík.cz s pozdravem Kamila

Přišlo mi pouze potvrzení objednávky, od té doby nic. Na uvedena telefoni čísla se nedovolate, lépe řečeno nikdo nezveda. Nedoporučuji obchod!!

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Dobrý den, omlouváme se za zdržení. Mrzí nás, že jste zásilku neobdržela rychleji. Čekali jsme na dodání zboží ze skladu dodavatele na zcela nový kus, nechtěli jsme vám zasílat vystavený z prodejny a bohužel se naskladnění ze strany českého dodavatele zdrželo. Zákaznická linka je dostupná od 09:00hodin a telefony jsou dostupné. Za tým Bibik.cz Katka

Zboží mělo dorazit do 1-3 dnů, nedorazilo ani za týden a až na můj dotaz mě bylo sděleno, že se čeká na naskladnění.

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Dobrý den, omlouváme se za zdržení. Objednávku jsem Vám rozdělili na dvě části, aby jste měla zboží co nejdříve. Druhá část Vám bude obratem po naskladnění doposlána. Za tým Bibik.cz Katka

• Dlouhé dodání - objednáno v neděli, v pondělí objednávku přijali a až další pondělí bylo zboží možné vyzvednout. U každé z položek bylo napsáno expedice do 1 - 3 dnů, tak upřímně nechápu, co jim trvalo tak dlouho. Jiné obchody expedují hned druhý den a třetí den mám zboží k dispozici… Toto byl můj první a poslední nákup. Velké zklamání.
    • Jedna položka v objednávce chyběla - byla objednaná, ale nebyla odeslaná ani fakturovaná. Prý se semnou snažili spojit telefonicky, bohužel marně. Mohli mi zanechat mail nebo zprávu (v dnešní době se dá komunikovat i jinak než telefonicky), abych byla informovaná, že položku neodeslali. Nestalo se tak. Zjistila jsem to k mému nemilému překvapení až když jsem si objednávku vyzvedla… Prý daná věc není skladem avšak když jsem se podívala na jejich stránky, tak danou věc nabízejí vesele dál s poznámkou Expedice do 1-3 dnů…

Pokud chcete v dnešní době čekat týden na objednávku, tak prosím.

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Dobrý den, kolegové z expedice než objednávku odeslali, se Vám pokoušeli několikrát dovolat, bohužel neúspěšně. Proto zvolili vyjmutí položky z objednávky, aby jste zboží obdržela co nejdříve. Věříme, že jste se zbožím spokojená. Za tým Bíbík.cz Katka

dětský kočárek dorazil s vadou! šev se rozpadl na jednom místě! špatně šité

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

zboží chodí originál balené od výrobce. Bohužel není možné vždy při expedici zboží překontrolovat. Pokud kočárek vykazoval vadu, stačilo se obrátit na zákaznickou linku. Zajistili bychom výměnu za nový kus. Za tým Bíbík.cz Katka

• Nízké ceny
    • Pomalé doručení

Objednala jsem dvě balení plen pro miminko. V dnešní době je člověk zvyklý u eshopů na doručení druhý pracovní den... Když se druhý den nic nedělo, zjistila jsem, že tady píšou odeslání až do 1-3 pracovních dnů. Ok, bohužel dnes je pátý den a plenky stále nejsou ani na cestě. Nedoporučuji v tomhle obchodě kupovat věci, na které spěcháte.

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

mrzí nás, že jste zásilku neobdržela rychleji. Čekali jsme na dodání zboží ze skladu dodavatele a bohužel se naskladnění zdrželo Za tým Bíbík.cz Katka

• Cekam (a je ticho po pesine opet) jiz na svou druhou objednavku). Obvykle eshopy davajo vedet, kdy bude doruceno, ci proc vzniklo zpozdeni. U bibika ne. Na minulou objednavku jsem cekal mesic. U teto teprv uvidime

Spatna komunikace a dodaci lhuty

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

objednávka byla vytvořena před svátkem. O svátky dopravci nejezdí. Zásilku jsme odeslali po Velikonocích a dle čísla balíku Vám byla dnes doručena.
    Co se týká předchozí objednávky, objednávali jste jídelní židličku Cybex Lemo, která v té době nebyla nikde skladem, ani v Německu. Hned jsme Vás kontaktovali, informovali o této situaci a s délkou naskladnění jste souhlasili.
    Děkujeme za nákup a věříme, že jste se zbožím spokojeni.
    Za tým Bíbík.cz Jana

Popis u produktu: skladem 2 ks, expedice do 24 hodin.
    Od objednávky uběhl týden a zboží stále nedorazilo. Objednávka se stále zpracovává. Telefon nikdo nezvedá.

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

na Váš zmeškaný hovor jsme vzápětí reagovali a situaci vysvětlili. Ještě jednou se omlouváme za zdržení.
    Za tým Bíbík.cz Jana

Paní na zákaznické lince milá avšak zboží jsem objednala před týdnem a stále nedorazilo. Od konkurenčních firem co nabízí stejné zboží bych svou objednávku už dávno měla. Tedy pokud na zboží spěcháte nebo ho chcete klasicky do 3 dnů tak obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

mrzí nás, že jste zásilku neobdržela rychleji. Čekali jsme na dodání zboží ze skladu dodavatele a bohužel se naskladnění zdrželo.
    Za tým Bíbík.cz Jana

• Příjemní zaměstnanci, co se snaží vyjít vstříc

U mnou objednaného zboží bylo expedujeme IHNED, trvalo to ale déle. Zboží dorazilo nekompletní a s manuálem k jinému typu kočárku. Takže jsme nejprve nevěděli, co jsme obdrželi.

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

mrzí nás vzniklé nedopatření ohledně nekompletní zásilky, které již s Vámi řešíme a bude vyřešené k Vaší spokojenosti.
    Za tým Bíbík.cz Jana

• Dodání trvalo 34dní, protože údajně chyběla jedna položka. V době objednání "skladem", v ostatních obchodech též k dostání.

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

moc nás mrzí, že jste tak dlouho čekali na zaslání Vaší objednávky. Bohužel u výrobku Cybex Lemo je delší doba naskladnění. Kontaktovali jsme Vás hned následující pracovní den po vytvoření objednávky. Naskladnění se ne naší vinou ještě prodloužilo.
    Omlouváme se za vzniklou situaci a věříme, že s výrobky jste spokojená.
    Za tým Bíbík.cz Jana

• Objednáno bylo v sobotu 6 ks Ella.s Kitchen Bio křupky na věk 6 měsíců dítěte, v nabídce bylo uvedeno na skladě 10 ks balení, v pondělí odeslali 2 ks úplně jiných "křupek" a ještě k tomu pro věk dítěte 7 a 12 měsíců jiné značky a jiné ceny, ačkoliv nadále měli a mají uvedeno na skladě 10 ks mnou požadovaných křupek. Jsem nespokojen s vyřízením objednávky.

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Dobrý den, ohledně nedostatku kusů, jsme Vás ihned informovali. Nabízeli jsme Vám křupky, které jsou skladem, nechtěl jste pouze křupky s příchutí rajčete, ty jsme Vám neposílali. Jinak jste souhlasil se zasláním nabízených variant. Pokud jste po převzetí zásilky nebyl spokojen, stačilo nás kontaktovat na zákaznické lince. Určitě bychom vše vyřešili k Vaší spokojenosti. Za tým Bibik.cz Katka

• 8 dní od objednávky a zboží jsem zatím nedostala, nemám žádné info

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

objednané zboží jsme neměli ve Vámi požadovaném množství a čekali jsme na dodání dalších kusů ze skladu dodavatele. Jakmile jsme dostali informaci, že ani u nich se výrobek nenaskladní, poslali jsme Vám obratem omluvný e-mail. Zvolili jsme písemnou formu, jelikož to bylo ve večerních hodinách. Na něj jste reagovala až dnes po tomto hodnocení.
    Moc nás mrzí vzniklá situace.

Zboží stále nedorazilo

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Moc nás mrzí vzniklé zdržení. Čekali jsme na dodání jednoho výrobku ze skladu dodavatele, jelikož byl z důvodu akční ceny vyprodaný.
    Za tým Bíbík.cz Jana

Bohužel žádná reakce. Objednávka se stále připravuje. Několikrát jsem se pokoušel volat. ŽÁDNÁ REAKCE !!!

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

zákaznická linka je dostupná od 11:00 do 22:00 hodiny, jak je psané v kontaktech na našem e-shopu. Je nám líto, volal jste v jiný čas, proto jste se nedovolal. Moc se omlouváme za zdržení, Vámi objednaný výrobek je na skladě v Německu a je na cestě k nám, jak jsme Vás dnes informovali. Zásilka by měla být doručena do 3 pracovních dnů.
    Děkujeme za nákup!
    Za tým Bíbík.cz Jana

Ano, dne 15.8. jsem zboží, které jsem vybrala - zaplatila - a do dnešního dne , tj. 24.8. - ještě ani nedorazilo. Mám jen zprávu, že bude do týdne vyskladněno, ale nevím do kterého týdne. Opravdu nejsem spokojena,
    Zřejmě budu muset objednávku zrušit.

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Dobrý den, Vámi objednané zboží je na skladě v Německu, proto u něj není psané skladem. Jak jsme Vás i kontaktovali, k naskladnění výrobku došlo v den, kdy jste napsala toto nedoporučení, obratem jsme Vám zásilku zaslali. Ta se doručila druhý den.
    Věříme, že jste s výrobkem spokojená a my děkujeme za nákup!

• komunikace
    • ceny

Položky skladem nesouhlasí se skutečným skladem.
    Jde jen o princip.
    Snažili se vše telefonicky rešit a pokaždé se omluvili,ale objednávala sem naštěstí jen banality.
    V balíku věci naházené bez ladu a skladu.Škoda.

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Vámi vybrané výrobky jsme neměli ihned skladem v požadovaném větším množství, které jste zvolila. Čekali jsme na dodání dalších kusů ze skladu dodavatele.
    Děkujeme za pochvalu zákaznické linky a pochopení vzniklé situace.