• Skvělý obchod
    • Vynikající komunikace se zákazníkem
    • Ochota domluvit se, vyjít vstříc

Výborný obchůdek s milou paní majitelkou. Jsem moc spokojená a určitě vřele doporučuji k nákupům.
    Sama se ráda vrátím.
    PS: balík přišel v pořádku, všechno tip top

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Velice děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení. Velmi si toho vážíme a věříme, že toto nebyl Váš poslední nákup.

• Sortiment, ceny, komunikace

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Velice děkujeme za 100% hodnocení našeho e-shopu. Přejeme ať Vám židlička dobře slouží. Vážíme si toho a věříme, že to nebyl Váš poslední nákup.

za tým Bíbík Kamila

• Mockrat dekuji za darecek k nakupu.Zakoupila jsem ergo nositko a k tomu jsem dostala darek zavinovacku, malá v ni spí jak dudek a to po celou dobu vsechny zavinovacky bojkotovala.

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Děkujeme za doporučení a 100% hodnocení. Přejeme ať vám nosítko i zavinovačka dobře slouží. Věříme, že to nebyl váš první a ani poslední nákup.
    za tým Bíbík Kamila

Boli sme sa poradiť ohľadom autosedacky a vyzdvihnut korbicku ku kočarku, pani úžasná milá ochotná poradila skvelý prístup, ďakujeme.

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Jsme velmi potěšeni, že jste měli pozitivní zkušenost s naší společností a že jste se rozhodla ji sdílet s ostatními uživateli na Heurece. Vaše recenze má pro nás velký význam, nejen proto, že pomáhá ostatním zákazníkům v jejich rozhodování, ale také nám ukazuje, že naše úsilí a péče o naše zákazníky jsou oceněny. Přejeme ať sedačka s ostatními věcmi dobře slouží

• Super obchod

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Děkujeme za doporučení a 100% hodnocení. Přejeme ať Vám postýlka slouží. Věříme, že to nebyl Váš poslední nákup na našem e-shopu.

za tým Bíbík Kamila

Na stránkách byla autosedačka Atom M uváděna jak textově tak na fotkách se základnou M base, bohužel v objednávce již byla pouze samotná autosedačka

dobrý den,
    děkujeme za vaše hodnocení, po kontrole webových stránek jsou informace uváděny správně. Base je psána u sedačky k dokoupení a poslední fotografie, na které je viditelná i base je kvůli tomu, aby zákazníci měli představu jak to vypadá. Nikde není psáno že dodáváme v komletu. Cena za kterou jste pořídil, odpovídá ceně autosedačky.

hezký den

za tým Bíbík Kamila

• Zboží skladem jsem měl opravdu skladem

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Velice děkujeme za 100% hodnocení našeho e-shopu. Vážíme si toho a věříme, že toto nebyl Váš poslední nákup.

za tým Bíbík Pavlína

Perfektní jednání, rychlé zaslání objednaného zboží, super komunikace se zaměstnanci.

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Děkujeme za doporučení a 100% hodnocení. Přejeme ať Vám povlečení a termoska slouží. Věříme, že to nebyl Váš poslední nákup na našem e-shopu.

Rychlé dodání ,kvalitní materiál

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Děkujeme za doporučení a 100% hodnocení. Přejeme ať vám podložka do vany dobře slouží. Věříme, že to nebyl váš první a ani poslední nákup.

• Kvalita a rychlost komunikace
    • Velký výběr
    • Osobní přístup na kamenné prodejně
    • Přehledné webové stránky

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Děkujeme za doporučení a 100% hodnocení. Přejeme ať kočárek s autosedačkou dobře slouží. Věříme, že to nebyl váš první a ani poslední nákup.
    za tým Bíbík Kamila

Celková spokojenost, perfektní komunikace i ceny.

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Jsme velmi potěšeni, že jste měli pozitivní zkušenost s naší společností a že jste se rozhodla ji sdílet s ostatními uživateli na Heurece. Vaše recenze má pro nás velký význam, nejen proto, že pomáhá ostatním zákazníkům v jejich rozhodování, ale také nám ukazuje, že naše úsilí a péče o naše zákazníky jsou oceněny. Přejeme ať kočárek s ostatními věcmi dobře slouží

za tým Bíbík Kamila

• Krásná, prostorná sedačka, 3 stupně naklápění do lehu jsou dostačující.

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

děkujeme za doporučení a 100% hodnocení. Přejeme ať sedačky dobře slouží. Věříme, že to nebyl váš první a ani poslední nákup.
    za tým bíbík Kamila

• Ochota a výborná komunikace a ještě pomůžou s montáži autosedačky do auta.
    • Vřele tento obchod doporučuji.

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

děkujeme za doporučení a 100% hodnocení. Přejeme ať autosedačka dobře slouží. Věříme, že to nebyl Váš první a ani poslední nákup.

Za tým Bíbík Pavlína

Na e-shopu je uvedeno skladem a ve skutečnosti ani tento produkt nemají.

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Velice nás mrzí Vaše reakce. Informaci o nedostupnosti produktu jsme Vám sdělili ještě tentýž den, kdy jste objednávku zadával a zároveň jsme Vám nabídli dostupnost jiné barevné varianty.

Za tým Bíbík Pavlína

Rychlé a solidní jednání.

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Ještě jednou vám děkujeme za vaši recenzi a za to, že jste si vzala čas sdílet své zkušenosti s ostatními uživateli. Oceňujeme vaši podporu a doufáme, že vás budeme i nadále naplňovat spokojeností.

S přátelským pozdravem,
    Kamila

• Velký výběr zboží
    • Skvělé ceny
    • Rychlé doručení

za tým Bíbík Kamila

• Ochotny personál, moznost vyzkouset zbozi na prodejne.
    • objednavam po několikáté a vzdy je eshopova objednavka o nekolik dni pomalejsi, nez eshop avizuje.

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Velmi děkujeme za pozitivní reakci. Doba dodání je vždy uvedena u konkrétního zboží a závisí na tom zda je produkt objednáván u dodavatele. Vždy se snažíme o co nejrychlejší doručení objednávky našim zákazníkům a vyvíjíme pro to maximální úsilí.

Za tým bíbík.cz Pavlína

Fast delivery and responsive customer support.

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Thank you very much for your positive review. Pavlína bibik.cz

Telefonovala som, ci kociarik nebol nikdy otvoreny, ci nebol vrateny a podobne, nakolko mam zle skusenosti, aj ked povedia nikdy tovar nebol otvoreny, pride pozliepana krabica. Pani mi povedala, ze nikdy nebolo balenie otvorene. Verila som jej a preto som krabice nekontrolovala. Az ked kurier odsiel som si vsimla, ze obidve krabice, aj sportovy kociar aj vanicka su pozliepane.

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

velice nás mrzí Vaše reakce, ale tyto kočárky Smile III chodí takto od výrobce přelepené lepenkou. Ve Vaší barvě máme skladem více kusů a všechny jsou stejně polepeny. Pokud i přesto máte pocit, že s kočárkem něco je, můžete samozřejmě odstoupit od kupní smlouvy.

Za tým bíbík.cz Kamila

• Skvělá komunikace a rychlost

Reakce obchodu BÍBÍK.cz

Jsme velmi potěšeni, že máte pozitivní zkušenost s naší společností a že jste se rozhodla ji sdílet s ostatními uživateli na Heurece. Vaše recenze má pro nás velký význam, nejen proto, že pomáhá ostatním zákazníkům v jejich rozhodování, ale také nám ukazuje, že naše úsilí a péče o naše zákazníky jsou oceněny.

Za tým bíbík.cz Pavlína