Prostě spokojenost.

Vše v pořádku.

• Dodání zboží

Objednání ve čtvrtek je špatně. I když se píše, že zboží je skladem tak jsem ho dostal až ve středu. Jinak s obchodem jsem spokojen.

• Rychlé doručení

• Veliký výběr

• Velmi dobrá komunikace
    • Objednávka proběhla rychle
    • Bez problémů

• skvělý přístup k zákazníkům
    • nízké ceny

• levné zboží ve srovnání s konkurencí
    • pomalá komunikace a laxní přístup k vyřízení zakázky
    • zboží nepřišlo

• výborná komunikace

• Bezkonkurenční cena. Skvělý servis. Rychlé odeslání. AAA

• Dobre ceny
    • Na dnesni dobu nesmirne dlouha doba doruceni
    • Spatna komunikace

Objednavku jsem vytvoril 24.5. dopoledne, 27.5. mi prisel email ze byla objednavka vyexpedovana, ale podle trackovaciho cisla byla zasilka predana do prepravy az 1.6. a dorucena nasledujici den.

• Výborná komunikace

• Poslali půlku objednávky a po zaslání mailu s reklamací nereagují, ani nevolají. Nevím co si mám myslet

Reakce obchodu bestnutrition.cz

neevidujeme takovou reklamaci ! Pokud jste opravdu obdržel neúplnou objednávku, prosím kontaktujte nás e-mailem, nebo telefonicky a obratem vaši reklamaci vyřešíme.
    Kontaktní údaje jsou na naších stránkách-Kontakt.

• Zboží objednáno 18.5, zaplaceno online převodem, info, že balík bude expedován a od té doby netuším, kde se zásilka nachází. Hodně dlouhá dodací doba.
    • Vhodné by bylo alespoň upozornění na delší dodací lhůtu. Příště raději objednám jinde.

Reakce obchodu bestnutrition.cz

ze dne 18.5.2021 jsme odesílali později jen jednu objednávku a to objednávku, u které z nějakých důvodů neproběhla on-line platba přes obchodní bránu ThePay, kterou zákazník v objednávkovém formuláři zadal a platbu nedokončil. Na naší výzvu, kterou jsme mu zaslali e-mailem, platbu provedl 21.5.2021,18:43 h. což byl pátek a již nebylo možné zásilku odeslat. Odesláno až v pondělí 24.5.2021.

Při zvolení platby přes obchodní bránu, nebo bankovním převodem, odesíláme zásilky až po přijetí platby, nebo po zaslání potvrzení o platbě. Což je zcela běžné u všech e-shopu.

• cenově dobrá nabídka
    • Zboží přišlo v krabici bez zajištění pohybu během přepravy. Výsledek je ten, že všechny plechovky jsou hodně pomačkané. Stačilo by vyplnit mezery novinovým papírem.

Dobré ceny

• Supr levné zboží a rychlé dodání