• Zboží po týdnu ještě nedorazilo

• Rychlé vyřízení objednávky a opravdu skvělá cena!

Doporučuji.

• Dne 2.10.2021 balicek objednan a zaplacen pres ucet. 7. 10. 2021 informace od obchodu, ze zasilku predali prepravci. Dne 12. 10. 2021 informace od prepravce, ze mu byla zasilka predana.

• Skvělé ceny

• Nejnižší ceny na trhu
    • Dobra komunikace
    • Včas doručeno

Dlouhá doba doručení. Objednáno 26.9.2021. Do 5.10.2021 ani nepřevzala dorucujici společnosti.

Objednávka v úterý, ve čtvrtek kontrolní dotaz, zboží bude prý v pátek předáno dopravci. Následující úterý stále bez informace přepravce, že by převzal zboží.

Reakce obchodu bestnutrition.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi.
    Pokud jste objednávku udělal minulé úterý a byla řádně zaplacená, prosím kontaktujte nás, ať vaší objednávku dohledáme a dáme do pořádku.

• Zaslán jiný produkt, jiné firmy (Scitec místo Nutrend, protein jiné chuti)
    • Produkt putoval 4 dny, přestože byl uveden skladem

Reakce obchodu bestnutrition.cz

Dobrý den, předem vám děkujeme za recenzi.
    Pokud vám přišel jiný produkt, než jste si objednal, prosím kontaktujte nás, ať vše napravíme na naše náklady. Pokud jste měl objednaný 100% Whey protein 2.27od Nutrendu a dorazil vám chybně 100% Whey Professional 2,3 od Scitec Nutrition, tak nám také vznikla škoda, proto že je o cca 150 Kč dražší.
    Velice se vám omlouváme za vzniklé potíže.

Doporučuji, ale s výhradami. Zboží mi bylo doručeno až po 10ti dnech. Kdybych se neozval, tak by se mé objednávce nikdo nevěnoval - vypadá to, že objednávka někam zapadla. Po mé telefonické urgenci mně nakonec zásilku odeslali.

• Vřelý profesionální přístup. Doporučuji :)

• Akce na zboží za dobrou cenu
    • Doprava zdarma
    • Malé krabice
    • Delší doba dodání zboží

Zboží přišlo později než jsem zvyklý z jiných obchodů, ale i tak obchod doporučuji, zboží přišlo v pořádku a komunikace z obchodem bez problémů.

• Dobrá cena

• Dobrá cena
    • Dobrá komunikace

• Zboží mi bylo doručeno až moc podezřele rychle :)
    • Líbí se mi design stránek a přehlednost o cenách nemluvě

• Dobré ceny
    • Profesionální přístroj

• Dobré ceny
    • Dobra komunikace

• Před třemi týdny jsem dostal email od obchodu, že zásilka byla vyexpedovaná a od té doby se nic neděje. psal jsem email - bez odpovědi. Včera jsem se konečně dovolal do obchodu a bylo mi řečeno, že zásilka byla předána dopravci a že budou zjišťovat proč mi ještě nedorazila a pak mi dají vědět. Dnes jsem volal do zásilkovny, kde mi řekli, že obdrželi pouze el. data k zásilce, ale fyzicky nebylo nic doručeno. Zkouším volat do obchodu - nikdo to nebere. takže doporučuji všem nic si z tohoto obchodu neobjednávat!!!

Dobrý den pane JK,
    velice nás mrzí, že jste nespokojen s vaší objednávkou, ale prosíme, neuvádějte lživé informace!
    Objednávku jste udělal minulý týden a nevíme na jaký telefoní kontakt jste volal, protože na všechny nepřijaté hovory voláme zpět. Vaše zásilka je v pátrání, předali jsme ji ZASILKOVNĚ.CZ, ale oni ji neevidují, což se bohužel někdy stane (při předání nenačtou kód ze štítku a tím ji evidují jako nepředanou). Stačilo jen opravdu zavolat, nebo napsat email.

• rychlost dodání