nekomunikace e-shopu, žádné info, zda platba došla a zboží je předáno dopravci, nezvedání telefonu, neodpovídání na email

Telefon nikdo nebere a na email nereaguje.
    Objednano a zaplaceno 10.11.2021

• Ochota

Po objednání produktu jsem čekala 4 dny na nějakou zprávu ohledně dodání zboží.Poté jsem psala na e-shop.Okamžitě jsem byla kontaktována s velkou omluvou,že přehlédli objednávku.Bylo mi nabídnuto,že mi zboží doručí sami až domů.Během pár hodin se tak i stalo.Takže vše dopadlo dobře.Obchod určitě doporučuji.

• Podvodný e-shop

Dobrý den, nedoporučuji objednávat na tomto e-shopě ,tedy pokud nechcete vyhodit jen tak peníze. Objednáno zboží bohužel i zaplaceno (10.11) a dneska je 16.11 a stále nic. Několikrát jsem telefonoval na uvedený číslo na jejich stránkách a to jenom zvoní a zvoní a nikdo to nebere. Když jsem studoval tu stránku tak sídlo tohoto e-shopu je někde v Estonsku a jistý pan Rostislav Truhlář majitel tel. čísla ,který se uveden na jejich stránkách je smazaný z obchodního rejstříku (2017).

Reakce obchodu bestnutrition.cz

každý zákazník našeho obchodu si muže zjistit a hlavně udělat vlastní obraz o tom, kdo nám tady píše tyhle recenze. Jsme českou společností , která , prodává doplňky zdravé výživy (jako fyzická osoba 9 let a po té jako právnická osoba 3 roky). Společnost sídlí v Praze a má pobočku v Ostravě! jediným jednatelem je Rostislav Truhlář. Prosím, aby jste nelhal a nepoškozoval naší společnost.
    Rostislav Truhlář
    jednatel

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Cena zboží

• Výhodná cena
    • Dodání zboží po 2 urgencích, do 3 týdnu od objednání - naprostí diletanti

• objednávka-4.11,2021-dosud nedorazila

Reakce obchodu bestnutrition.cz

pokud vám objednávka z minulého týdne nedorazila, prosím napište nám na náš e-mail: [email protected] a obratem dáme do pořádku. V minulém týdnu se nám bohužel nenačetly stítky u některých objednávek a jsou v pátrání. Velice se vám omlouváme za vzniklé potíže.

• Zboží jsem si objednala 5.11. A hned zaplatila,dnes je 12.11 a ještě mi bohužel nic nedošlo

• Spolehlivost
    • Domluva

Zboží jsem objednal 28.10.21 dnes je 9.11.21 a já stále nic nemám,zboží je zaplaceno.Akorát mi napsali,že ho dají dopravci v nejbližším termínu tak doufám že to letos dojde.

10 dni a zbozi skladem stale nedoruceno, na dotaz ohledne me objednavky zadna odpoved.

Obchod skutečně nedoporučuji, jelikož předchozí negativní recenze se opravdu potvrdily. Dne 20.10 provedena objednávka s dobírkou. Po necelém týdnu, konkrétně 26.10. přišel mail, že zásilka je expedována a předána dopravci. Do dnešního dne, 8.11.2021, absolutně nic. Počítám, že ani zásilka nebyla odeslána. Takže: 1) špatná expedice (nevím jak dlouho může trvat dát do krabice 19 ks proteinových tyčinek, které jsou dle obchodu skladem a na balík vytisknout štítek) 2) jak neproběhne platba předem, obchod nezašle zboží (ne, skutečně nebude problém na straně přepravce) 3) nulová komunikace. Na závěr uvádím že jsem obchod už neurgoval, čekal jsem zda se někdo ozve, protože pokud mám objednávku, tak mi visí a musím ji vyřídit. Pokud ji odešlu, čekám že přijdou peníze, protože ty taky někde visí. A pokud v tom nemám systém, dopadá to takhle. Takže po recenzi počítám s reakcí obchodu, že se někde stala logistická chyba, víme jak to chodí, že.......

• nevím zboží stále nedorazilo, obchod to hází na přepravce. Tvrdil, že to odeslal znovu, ale stále nic nepřišlo

• neskutečně dlouhé dodací lhůty

V neděli před týdnem jsem objednávala, do čtvřtka se nedělo nic, zavilala jsem do obchodu a slíbili, že to hned pošlou do Balíkovny, ze které jsem dostala večer v pátek zprávu o převzetí zboží z e-shopu a zatím pořád nic. V poovnáná s jinými shopy nemají konkurenci v komunikaci a zejména dodací lhůtě :(

Dekuji za kladne vyrizeni me spatne zvolene objednavky,hovoril jsem primo s pane majitelem a velika ochota

Ok