Myslím, že nejlepší nabídka nejen pro sportovce, ale i pro nesportovce. Rychlé dodání, příjemné ceny.

Objednáno doručeno.

• nabídka sortimentu

• Nakupuji často a vždy 100% spokojenost

• - dobré ceny
    • - nekompletní vyřízení objednávky
    • - absolutní nekomunikace obchodu (mail, chat, telefon, v profilu po registraci a přihlášení)

Objednávka byla poměrně rychle "vyřízena". Bohužel stylem, že jedna položka v zaslaném balíku nebyla. Od té doby obchod nekomunikuje (dnes 13. den). Jinak bych byl spokojen. Mohu se stát i horší věci. Rozhodně si nemyslím, že by to byl záměr (paradoxně jedna z levnějších položek jinak většího nákupu). Obchod se k tomu musí postavit čelem, ne se k zákazníkovi otočit zády !!!

Dobré ceny, zboží přišlo v pořádku. Super, nemám co dodat.

Jeden kus zboží dorazil s prošlou záruční dobou. Zatím bez reakce obchodu.

Reakce obchodu bestnutrition.cz

pokud se opravdu stane, že obdržíte třeba jen jeden kus zboží po expiraci, neváhejte nás kontaktovat telefonicky, nebo e-mailem a zboží vám na naše náklady vyměníme, pokud jste si však neobjednali slevněné zboží s prošlou expirací, což je vždy u daného produktu zřetelně uvedeno. Kontaktní údaje jsou na naších stránkach v sekci - kontakt.

Cena, rychlé dodání.

• Přehlednost
    • Dobrá cena

• zboží jsem objednal a v pořádku dorazilo, termín dodání byl přiměřený, pozitivně hodnotím slevy zboží po registraci, to byla moje největší motivace, která vedla k objednávce
    • žádná nevýhoda mě nenapadá

S nákupem jsem byl spokojen, viz výše výhody

• Zboží objednáno v stredu 17.3. v 12.40 a zaplaceno kartou,v pátek 19.3. po urgenci přišel mail,že bude zboží předáno dopravci. V pondělí 22.3. zjistím,že dopravce neobdržel objednávku a po telefonické urgenci mi bylo zděleno,že si přepravce zboží v pátek nevyzvedl. Slíbeno, že pošlou. V utery 23.3. opět zjistím, že přepravce zboží stále neobdržel. PO telefonické urgenci zboží konečně odesláno a ve středu 24.3. bylo doručeno.
    • V žádném případě nedoporučuji tento obchod. Amatérské jednání, na email pán neodpovídá.
    • Ač bylo zboží skladem,odesláno až po několika telefonických urgencích po týdnu od objednávky.

Reakce obchodu bestnutrition.cz

Dobrý den pane TK, předem se vám chceme omluvit, za dodání né podle vaších představ, které bylo způsobené, tak jak píšete a já osobně jsem se vám za to omluvil, nepříjezdem dopravce pro svoz objednávek. Na druhou stranu opravdu nechápu proč tady píšete, že neodpovídáme, ja jsem s vámi osobně komunikoval minimálně tři krát. I když nás velice mrzí, že se jednou za čas stane, že dopravce nepřijede pro objednané zásilky z důvodu přetížeností, většinou doručujeme v co nejkratším čase. Proto že ve vašem případě neodešla vaše objednávka v pátek, je logické že odešla až v pondělí a vy jste ji obdržel tedy v úterý. V obchodních podmínkách proto uvádíme, že garantujeme doručení do 7. dní. O všem na co si stěžujete jste byl informován a všemu jste rozuměl a chápal jste to. ak napíšete takovou recenzi.

jednatel společnosti

• Vše jak má být ,bez problémů.

Žádná

• nejlepší cena na trhu

• hezká cena, velký výběr zboží

• Dobrý cena rychlá dodávka

Rychlá expedice.