• Cena ,rychlost

• Rychly vyryzeni, ochota, super komunikace, nejlepsi cena na trhu

Rychlé vyřízení objednávky.
    Příznivé ceny,

• rychlost doručení

• Zbozi prislo do doby kterou obchod slibil
    • ok spokojenost

S obchodem jsme spokojeni. Opravdu rychlé dodání zboží.

• služba Genius je pouze pronájem zboží!!!
    • služba se mi přidala 2x do objednávky sama, aniž bych ji aktivně vybrala

Chtěla jsem si objednat zboží z tohoto eshopu, kvůli nejnižší ceně na trhu. Po přečtení zdejších recenzí obchodu jsem se dozvěděla o jakési službě Genius, která se nenápadně nabízí při objednávce a tváří se jako možnost prodloužené záruky. Ve skutečnosti se zákazník dočte pouze v obchodních podmínkách, že při využití této služby si produkt pouze pronajímá, nekupuje. Chtěla jsem se tomu vyhnout a tak jsem pečlivě v objednávce klikla na "objednat bez výhody". Následně jsem zvolila dopravu zdarma - jelikož obchod sám proklamuje a má uvedeno i ve svých obchodních podmínkách, že poštovné je již v ceně zboží. A dále jsem zvolila platbu online kartou. Nikde u těchto možností nebylo uvedeno, že by tyto možnosti byly podmíněny využitím služby Genius. V přehledu objednávky se o Genius nikde nic nepsalo a tak jsem objednávku dokončila. Při kontrole potvrzení objednávky, která mi přišla na e-mail, jsem si všimla nenápadného nápisu ve spodní části, který oznamoval, že jsou rádi, že jsem se rozhodla využít služeb Genius. Okamžitě jsem na e-mail odpověděla, že jsem si služby Genius skutečně neobjednala a chci si zboží koupit. Zaměstnankyně obchodu mi sdělila, že jsem službu objednala pravděpodobně při výběru způsobu dodání, či platby, protože možnost platit kartou online můžu pouze při využití služby Genius. Celkem mne to překvapilo, jelikož v obchodních podmínkách, ani v průběhu objednávky jsem nic takového neviděla. Nechala jsem tedy objednávku zrušit a vytvořila novou. Tentokrát jsem zvolila platbu převodem na účet. Následující sled událostí byl shodný s předchozí objednávkou. Nikde žádná zmínka o službě Genius. Až v potvrzení objednávky opět nenápadná větička o tom jak jsou rádi, že jsem se rozhodla využít služeb Genius. Nechala jsem tedy zrušit i 2. objednávku. Třetí pokus o objednání zboží bez služby Genius jsem ani nedokončila, jelikož tentokrát mi e-shop již zobrazil informaci, že platba online kartou je možná pouze při využití služeb Genius, zároveň mi ale chtěl napočítat i tučné poštovné. Nakonec jsem udělala to nejlepší, co jsem mohla - zboží raději objednala jinde. Považuji toto konání za klamání zákazníků. Zřejmě naprostá většina z nich vůbec netuší, že zboží ve skutečnosti vůbec nevlastní. ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!!!

Vážený zákazníku,

děkujeme za recenzi. Mrzí nás nejasnosti okolo Vašich objednávek, obě dvě byly na Vaši žádost okamžitě stornovány a peníze vráceny.
    Dlouhodobý pronájem je pouze jednou z možností kterou našim zákazníkům nabízíme.
    V případě že zvolíte dlouhodobý pronájem zaplatíte plnou částku při převzetí zboží a neplatíte již žádné další poplatky. Zboží Vám zůstává, máte možnost ho vrátit nebo vyměnit za nový model, ale nikdy ho po Vás nebudeme vyžadovat zpět.
    Vše je uvedeno v našich obchodních podmínkách, pro případné nejasnosti jsme Vám k dispozici na naší informační lince a emailové adrese.

Bestcena.cz

Vše v poriadku a bez problémov.

• dobré ceny
    • rychlé odeslání
    • nelze se přihlásit a sledovat objednávku jako v jiných e-shopech

Vážený zákazníku,

děkujeme za recenzi. Ceníme si konstruktivních názorů našich zákazníků, předáme Váš požadavek našim IT technikům aby bylo sledování objednávky co nejdříve možné.
    Doufáme že nám zachováte přízeň i nadále.

• rychlost,cena

• Na mojí otázku ohledně produktu mi odpověděli rychle a vše jasně vysvětlili

Mají nízké ceny a příjemné jednání

• I přes technické problémy ve skladu,komunikovali a zboží bylo nakonec doručeno
  • vánoční dárek, ještě ani nevím jestli je ten vysavač funkční.

• Rychle vyřízení objednávky

Velmi nejasná a podezřelá politika "dlouhodobého pronájmu" namísto prodeje při použití tzv. nabídky Genius

děkujeme za recenzi.

• rozumné ceny
    • komunikace

Zboží mě bylo doručeno s lehkým zpožděním, přesto velmi korektní jednání a i proto mohu e-shop všem doporučit.

• Nejsou schopni dodržet deklarovaný termín dodání zboží

Celkově mi tento obchod hnul žlučí, paní se vymlouvá atd.

Vážený zákazníku,

děkujeme za recenzi. Bohužel jsme měli technické komplikace s odesláním Vaší objednávky, v případě pozdního odeslání nabízíme zákazníkům 3% slevu na objednávku. V den kdy měla být zásilka předána kurýrovi jste se rozhodl objednávku stornovat.
    Děkujeme za pochopení

• Příjemné ceny