Bestcena

?
Obchod nemá dostatečný počet hodnocení.

Recenze Bestcena

tomlow

Přidáno: 24. května 2017

• zvláštní řešení reklamace
  • neprofesionální jednání na infolince

Reklamován telefon, po neuznané reklamaci se mi vrátil úplně jiný telefon, jiná barva, měněné dotykové sklo aj.
Nechápu, proč při neuznání reklamace, která trvala přes 30dní zasahují do telefonu. Navíc telefon po reklamaci nejde vůbec zapnout, před reklamací ano. Poté jsem telefon společně s vyjádřením zaslal zpět, s prosbou o vyjádření servisu při podivném řešení reklamace, bylo mi po 30 dnech pouze řečeno, že se servisní technik asi spletl.Jen doufám, že mi taky nepřijde dopis z výzvou od celního úřadu.
NEDOPORUČUJI!

Celník

Přidáno: 16. května 2017

• Obchod rozhodně nedoporučuji, bůh ví, jak probíhá jejich celní deklarace. Po téměř dvou letech jsme totiž obdrželi žádost o poskytnutí údajů o koupi produktu od Generálního ředitelství cel. Uvidíme, co se z toho pro nás vyvrbí :-(

Reakce obchodu Bestcena

moc nás mrzí, že nastala tato situace. Probíhá kontrola naší firmy ze strany Generálního ředitelství cel. Pro Vás tato kontrola nemá žádné důsledky jen sbírají informace.
Ještě jednou se Vám omlouváme, bohužel nemůžeme momentálně nic podniknout aby k podobnému kontaktování zákazníků nedocházelo.

Bestcena

vosinho

Přidáno: 11. května 2017

Bohužel souhlas s většinou, obchod není spolehlivý, kdyby byl, tak zboží dodá dle uzavření kupní smlouvy.

Reakce obchodu Bestcena

děkujeme za Vaší recenzi.
Je nám moc líto vzniklé situace.
Zboží se nám však těsně před vytvořením Vaší objednávky vyprodalo a nebyli jsme schopni naskladnit nové kusy v požadovaném termínu.
Omlouváme se za chybu.

• nezjistil jsem

OK

Anonym

Přidáno: 18. dubna 2017

• Dobrý den asi nééé..Dceři ten dopis od celního úřadu přišel taky tak si nemyslím, že Vás jen kontrolují..

Zamyslete se nad s sebou a přemýšlejte co se asi děje

Avatar uživatele

Daniel Štěrba

Přidáno: 15. března 2017

• žádné
  • žádné

Dnes mi přišla Výzva k podání vysvětlení ohledně nákupu na eshopu Bestcena.cz z 14.10.2015. Můžete mi vysvětlit proč se o dva roky starý nákup stará Generální inspekce cel?

Reakce obchodu Bestcena

je nám moc líto vzniklé situaci. Pravděpodobně se jedná o kontrolu firmy Bestcena.cz s.r.o. ze strany státních orgánů. Doporučujeme Vám postupovat podle zákonných nařízení.
Ještě jednou se omlouváme za vzniklé potíže.

Bestcena.cz

Daniel Brabec

Přidáno: 20. února 2017

• NULA
  • Vše

Reklamoval jsem telefon LG G4, který ovšem není z toho shopu z české distribuce. Telefon upadl do bootlopu a samozřejmě už nenajel. Po měsíci čekání na reklamaci mi telefon přišel neopravený, navíc základní deska byla naschvál politá nějakou tekutinou tak, aby mohli reklamaci zamítnout z důvodů oxidace. Už to řeší ČOI, tak jsem moc zvědavý jak to dopadne.

Reakce obchodu Bestcena

děkujeme za Vaší recenzi.
Vaše reklamace byla předána na servis, který shledal Vaší reklamaci jako nezáruční opravu a to z důvodů oxidace telefonu. Vyjádření servisu jste také obdržel po Vaší druhé reklamaci a to s neměnným stanoviskem - v rozporu se záručními podmínkami. Pokud MT vykazuje stopy mechanického poškození a oxidace, je oprava u servisu možná pouze placenou výměnou desky telefonu. V tomto případě, jsme Vám doporučili provézt posouzení soudním znalcem v oboru.

Bestcena.cz

Přidáno: 11. února 2017

• Rýchlost, komunikace

pampelisak2

Přidáno: 22. ledna 2017

• zdarma poštovné
  • rychlé jednání - reklamace
  • super přístup
  • nejlepší ceny na trhu (od cca října 2016 jsou ale ceny u všech telefonů cca o 5000kč dražší než u konkurence - alza, czc...)
  • snad jen ty nové ceny

po roce používání telefonu LG G3 mi bylo při reklamaci nabídnuto, že pokud doplatím cca 1700kc, zašlou mi nový telefon LG G4 s koženými zády s novou 2 roky zárukou.
Souhlasil jsem a nyní používám LG G4.
Celá reklamace trvala pouze 5 pracovních dnů.

darina

Přidáno: 8. ledna 2017

• vynikající a profesionální přístup, po druhé reklamaci telefonu mi byly vráceny peníze,
  • velká pochvala paní M. Šalatí

velmi doporučuji, jsou příkladem pro ostatní