• cena ,dodání

Jako vždy spokojenost

Výborně zabalené. Musím jenom pochválit ! !

• rychlost a kvalita

• Dobrá komunikace obchodu .

Rychlé a příjemné jednání, vysoká kvalita zboží.

• Dobrá telefonická domluva k potvrzení a dopravě

• Návod katastrofa

Rychlé dodání.

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi, jsme rádi že jste byla s dodáním a komunikaci spokojená. Věříme, že skleník bude dlouho sloužit k Vaší spokojenosti. Tým Best4house.cz

• Vše bylo naprosto v pořádku,spokojenost

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi a jsme rádi, že jste byla naprosto spokojená. Budeme moc rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz

Výborná komunikace, rychlost dodání, zjištění dodatečných technickýc věcí. Naprostá spokojenost.

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi a jsme rádi, že jste byl s komunikaci, rychlostí a technickými dotazy spokojen. Věříme, že skleník bude dlouho sloužit k Vaši spokojenosti. Budeme moc rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz

• Profesionalita

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi a jsme rádi, že jste byl s našim přístupem velice spokojen. Věříme, že skleník bude dlouho sloužit k Vaši spokojenosti. Budeme moc rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz

• Jsem spokojen s hovorem s Katarínou. Vyřešili jsme co jsem potřeboval.
    • Řeším reklamaci poškozené těnící pásky stisknuté k nepotřebě nákladem.

Přátelský hovor s Katarínou, která mi upřesnila rozměry nákladu, které byly pro mě důležité pro uložení zásilky a manipulaci s ní. V jiném obchodu jsem s tímto požadavkem zjevně obtěžoval.

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi a jsme rádi, že jste byl s komunikaci s Katarínou spokojen a zodpověděla Vám veškeré dotazy. Budeme moc rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz

• Rychlost dodani

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi a jsme rádi, že Bioklimatická pergola byla doručena velice rychle. Budeme moc rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz

• cena ,zboží

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi a jsme rádi, že jste byl spokojen s cenou a zbožím spokojen. Budeme moc rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz

• Máte dobře vypracované stránky i z videomontáží.

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi a jsme moc rádi, že vnímáte naše stránky jako velice propracované a že Vám vyhovují videomontáže. Budeme moc rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz

• Rychlé dodání, vše OK

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi a jsme rádi, že polykarbonátová vlnitá deska byla doručena velice rychle. Budeme moc rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz

• Rychlost dodání a dokonale zabaleno.

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi a jsme rádi, že jste byl spokojen s rychlostí doručení a zabalením zboží spokojen. Budeme moc rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz

VŠE NA MÍRU,PŘESně i s doplňky,neporušeně dopraveno.Měl bych prosbu o radu.Jak vyplnit mezeru,aby neprotékala voda,mezi okrajem Vámi dodané krytiny a kolmou zdí.Co a kdo dodává. Děkuji

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi, jsme rádi že polykarbonátové desky dorazili neporušené a vše bylo na míru přesně i s doplňky. Mezi fasádu a polykarbonát doporučujeme oplechování, pro Vás by bylo ideální lemování ke zdi vrchní: https://www.best4house.cz/lemovani-ke-zdi-vrchni-guttatop-hrubozrnny-mat/ a dle bary Vašeho polykarbonátu bude moc dobře vypadat ve variantě Barva: hnědá - RAL 8017. Věříme, že polykarbonátové desky budou dlouho sloužit k Vaší spokojenosti. Budeme moc rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz

jsem spokojen

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi a jsme rádi, že jste spokojen a zboží bylo doručeno za 1 den. Budeme moc rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz

• Rychlé doručení

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi a jsme rádi, že skleník byl doručen velice rychle. Budeme moc rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz