VŠE NA MÍRU,PŘESně i s doplňky,neporušeně dopraveno.Měl bych prosbu o radu.Jak vyplnit mezeru,aby neprotékala voda,mezi okrajem Vámi dodané krytiny a kolmou zdí.Co a kdo dodává. Děkuji

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi, jsme rádi že polykarbonátové desky dorazili neporušené a vše bylo na míru přesně i s doplňky. Mezi fasádu a polykarbonát doporučujeme oplechování, pro Vás by bylo ideální lemování ke zdi vrchní: https://www.best4house.cz/lemovani-ke-zdi-vrchni-guttatop-hrubozrnny-mat/ a dle bary Vašeho polykarbonátu bude moc dobře vypadat ve variantě Barva: hnědá - RAL 8017. Věříme, že polykarbonátové desky budou dlouho sloužit k Vaší spokojenosti. Budeme moc rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz

jsem spokojen

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi a jsme rádi, že jste spokojen a zboží bylo doručeno za 1 den. Budeme moc rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz

• Rychlé doručení

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi a jsme rádi, že skleník byl doručen velice rychle. Budeme moc rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz

OK

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi. Budeme moc rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz

rychlé vyřízení objednávky a dodání zboží.

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi a jsme rádi, že jste byla rychlostí dodání stříšky spokojená. Budeme moc rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz

Zboží mi kurýr DPD nedoručil. Zboží se prorostě ztratilo . Obrátil jsem se na dodavatele. Dodavatel okamžitě vyřídil Objednávku na novo bez zdržování za což velice děkuji.
    Váš Urpin.

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi a jsme rádi, že jsme logistiku vyřešili k Vaši spokojenosti. Budeme moc rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz

• Velice dobrá komunikace se zákazníkem

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi a jsme rádi, že jste byl s komunikaci spokojen. Budeme moc rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz

• výborná komunikace a velice ochotný personál

velice rychle řeší problémy a seženou zboží jaké potřebujete díky

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi a jsme rádi, že jste byl s komunikaci a s personálem spokojen. Věříme, že plotovky budou dlouho sloužit k Vaší spokojenosti. Budeme moc rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz

• Rychlost, spolehlivost, korektné jednání

Naprostá spokojenost, tady vše funguje na jedničku

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi a jsme rádi, že jste byl s rychlostí a jednáním spokojen. Budeme moc rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz

Skvělá komunikace, super obchod

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den Kláro, děkujeme za kladnou recenzi. Budeme moc rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz

Dobrý rychlý

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi. Věříme, že skleník bude dlouho sloužit k Vaší spokojenosti. Tým Best4house.cz

Pokud by bylo hodnocení jako ve škole, tak bych musela oznámkovat obchod 1*. Úžasná komunikace, velice příjemní a ochotní, takto by se měl vést obchod. Střešní krytina je moc pěkná, děkuji za skvělý obchod

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den paní Kláro, moc děkujeme za tak krásnou recenzi. Hodnocení jako ve škole 1* si moc vážíme. Věříme, že střešní krytina bude dlouho sloužit k Vaší spokojenosti. Tým Best4house.cz

Široký výběr, super ceny, rychlost a skvělá komunikace

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi, těší nás, že jste byl s komunikací, , rychlostí, velkým výběrem a s cenou polykarbonátových desek spokojen. Budeme rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz

skvělá nabídka, super ceny

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi a jsme rádi, že jste byla s cenou a skvělou nabídkou spokojená. Věříme, že skleník bude dlouho sloužit k Vaší spokojenosti. Budeme moc rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz

• a už čekám celkem dlouho ............................

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den paní Krčmářová, objednávku jste vytvořila 13.9 a my ji vyexpedovali 15.9. Bohužel, jak jsme Vás telefonicky kontaktovali přepravní společnost 123 Kurýr z kapacitních důvodu zásilku doručit nezvládne. Proto bude zásilka doručovaná jinou přepravní společnosti. Spolupráce s výše zmíněnou přepravní společností bude ukončena, a proto věříme, že k podobným situacím již docházet nebude a i Vy se na nás v budoucnu případně znovu obrátíte. Tým Best4house.cz

• ceny, sortiment, rychlé jednání

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi a jsme rádi, že jste byl s cenou, sortimentem a rychlým jednáním spokojen. Věříme, že vchodová stříška bude dlouho sloužit k Vaší spokojenosti. Tým Best4house.cz

Jsem spokojen.

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi. Budeme rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz

Jedním slovem SPOKOJENOST
    Plánujeme další nákup

Reakce obchodu Best4house

Děkujeme za kladnou recenzi a jsme rádi, že jste byl velice spokojen. Věříme, že skleník bude dlouho sloužit k Vaší spokojenosti a těšíme se na další objednávku. Tým Best4house.cz

• Dobrá komunikace s obchodem.Velký výběr zboží.
    • Nic.

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den paní Bohuňovská, děkujeme za kladnou recenzi, těší nás, že jste byla s komunikací a velkým výběrem zboží spokojená. Budeme rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz

• Komunikace, rychlé dodání.

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den paní Aleno, děkujeme za kladnou recenzi, těší nás, že jste byla s komunikaci a rychlostí doručení spokojená. Budeme rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz