• Návod katastrofa

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za recenzi, jsme rádi že jste byl s rychlostí doručení spokojen. Doporučení pro zlepšení návodu předáme výrobci. Věříme, že skleník bude dlouho sloužit k Vaší spokojenosti. Tým Best4house.cz

• a už čekám celkem dlouho ............................

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den paní Krčmářová, objednávku jste vytvořila 13.9 a my ji vyexpedovali 15.9. Bohužel, jak jsme Vás telefonicky kontaktovali přepravní společnost 123 Kurýr z kapacitních důvodu zásilku doručit nezvládne. Proto bude zásilka doručovaná jinou přepravní společnosti. Spolupráce s výše zmíněnou přepravní společností bude ukončena, a proto věříme, že k podobným situacím již docházet nebude a i Vy se na nás v budoucnu případně znovu obrátíte. Tým Best4house.cz

Zboží nedorazilo,ani nevím termín kdy dorazí.

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den pane Sedláčku. Děkujeme za recenzi. Objednal jste si automatický otvírač střešního okna Limes Primus s možnosti barvy RAL. Kontaktovali jsme Vás emailem, že u tohoto typu je možné vybrat barevný odstín dle barvy Vašeho skleníku. V barvě nerez je otvírač samozřejmě skladem, případně máme od jiných výrobců v nerezovém provedení skladem. Odpověděl jste nám mailem, že jste si vybral barvu bílou. Z důvodu nastříkaní Vámi zvolené barvy se termín prodloužil. Poprosíme Vás ohledně termínu dodání Vašeho zboží nás příště kontaktovat emailem nebo telefonicky. Věříme, že s automatickým otvíračem střešního okna Limes Primus budete spokojen a díky němu zabráníte i případnému prohřátí nebo naopak podchlazení rostlin ve skleníku a nahradí Vám tak manuální otevírání či zavírání oken. Děkujeme Tým Best4house.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Nebyli dodrženy požadavky z objednávky.

Dobrý den pane Jakubíku,

Prosíme o upřesnění jaké požadavky nebyly dodrženy. Na základě emailové komunikace, jsme Vám posílali od technika nářezový plán. Tenhle plán byl zpracován přímo strojem, který se využívá na řezání polykarbonátu. Jednalo se tedy o nejoptimálnější řez pro požadované rozměry. Pokud nastalo nějaké nedorozumění, velice se omlouváme a přejeme hezký den.
    Tým Best4house.cz

• celkem rychlé jednání
    • zboží horší kvality, šílená doprava od Toptransu

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, bohužel vzhledem k množství, váze a rozměrům zboží, které jste si objednal, není v ČR jiný dopravce než Toptrans, který by Vám ho doučil. Nadrozměrné zboží Vám Česká pošta, PPL, DHL nebo Zásilkovna nedoručí. Je nám líto, že jste nebyl s přepravcem nebo řidičem spokojen. Na plechovou střešní krytinu Guttatop Klasik máme kladnou zpětnou vazbu od našich klientů, je vyrobena v Německu, se zárukou 10 let a předpokládanou životností až 60 let.
    Děkujeme a přejeme hezký den
    Tým Best4house.cz