rychlost a kvalita

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den Petře, děkujeme za kladnou recenzi a doporučení, těší nás, že jste byl s rychlostí a kvalitou spokojen. Budeme rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz

Především skvělá komunikace a vstřícnost jak s paní v zákaznickém oddělení, tak i s technikem. Byl nám omylem poslán jeden jiný balík, ale vše bylo po domluvě napraveno. I s tímto menším zádrhelem od počátečního objednání vše dovezeno do týdne, dobře zabalené, bez poškození. Skleník zatím nemohu hodnotit, ještě nestojí. S dopravou jsem též spokojena i s ochotnými řidiči. Všem děkuji.

Reakce obchodu Best4house

Vážená paní Zdenko, děkujeme za kladnou recenzi a jsme rádi, že jste byla s komunikací a vstřícností s naším zákaznickým oddělením, ale i technikem a řidičem spokojená. Věříme, že skleník bude dlouho sloužit. Přejeme hezký den Tým Best4house.cz

• Obchod s tímto sortimentem není v nejbližším okolí.

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi a doporučení. Budeme rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz

• Prontnost a veľká ustretovost
    • Rýchle dodanie

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, jsme rádi že jste byl velice spokojen s vstřícnosti a rychlostí doručení. Určitě to bude u Vás vypadat skvěle a vchodová stříška bude dlouho sloužit k Vaší spokojenosti. Tým Best4house.cz

Špičková komunikace

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste byl spokojen s výbornou komunikaci. Budeme rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz

Zboží nedorazilo,ani nevím termín kdy dorazí.

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den pane Sedláčku. Děkujeme za recenzi. Objednal jste si automatický otvírač střešního okna Limes Primus s možnosti barvy RAL. Kontaktovali jsme Vás emailem, že u tohoto typu je možné vybrat barevný odstín dle barvy Vašeho skleníku. V barvě nerez je otvírač samozřejmě skladem, případně máme od jiných výrobců v nerezovém provedení skladem. Odpověděl jste nám mailem, že jste si vybral barvu bílou. Z důvodu nastříkaní Vámi zvolené barvy se termín prodloužil. Poprosíme Vás ohledně termínu dodání Vašeho zboží nás příště kontaktovat emailem nebo telefonicky. Věříme, že s automatickým otvíračem střešního okna Limes Primus budete spokojen a díky němu zabráníte i případnému prohřátí nebo naopak podchlazení rostlin ve skleníku a nahradí Vám tak manuální otevírání či zavírání oken. Děkujeme Tým Best4house.cz

• Skvěla komunikace

Skvěly obchod,příjemna komunikace,a velice rychlé dodaní zboží.

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste byla spokojena s komunikaci a rychlosti dodáním zboží. Budeme rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz

dobre ceny a kvalita, rychle vyrizeni

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste byl spokojen s cenou, kvalitou a rychlím vyřízením. Budeme rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz

• Skvělá spolupráce při urychleném dodání zboží. V pátek jsem objednala a v pondělí mi bylo zboží doručeno dopravcem v prvotřídní stavu, bez poškození. Mohu jen doporučit !!!

Kvalita, spolehlivost, rychlost dodání a úžasná vstřícnost

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi a doporučení. Jsme rádi, že jsme stihli tak rychle nadrozměrné zboží dodat. Věříme, že polykarbonátové desky na pergole budou dlouho sloužit a vytvoříte si na své zahradě oázu klidu a užijete si naplno venkovní posezení s rodinou a přáteli. Budeme rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz

z neznámého důvodu dorazila neúplná objednávka - vruty nepřišly ani po 10 dnech od objednání. museli jsme je koupit jinde, nicméně obchod po upozornění bez prodlení vrátil peníze.

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi a omlouváme se za pochybení ve skladě. Přejeme hezký den Tým Best4house.cz

• Vstřícné jednání
    • Bezproblémové dodání

Připomínka se nejedná obchodu, ale zakoupeného produktu - skleníku. Návod na sestavení je tragický. Měli by se jít vyučit do IKEY.

Reakce obchodu Best4house

Děkujeme za kladnou recenzi a jsem rádi, že jste byl se vstřícným jednáním a bezproblémovým dodáním spokojen. Podnět pro zlepšení návodu jsme předali výrobci. Věříme, že skleník bude dlouho sloužit. Přejeme hezký den Tým Best4house.cz

Podrobné informace o probíhající objednávce a doručování. velice ochotný dopravce.

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi a jsme rádi, že jste byl s dopravcem a průběhem doručování spokojen. Budeme rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz

dobrý

Reakce obchodu Best4house

Děkujeme za kladnou recenzi. Budeme rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz

• Na řezání desek na míru. Dobrá cena.
    • Žádné

Zboží brzo dodáno. VŠE OK.

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi a jsme rádi, že jste byla s nařezáním polykarbonátových desek a cenou spokojená. Věříme, že nové zasklení skleníku bude dlouho sloužit. Přejeme hezký den Tým Best4house.cz

• Rychlost dodání, komunikace

Reakce obchodu Best4house

Děkujeme za kladnou recenzi, jsme rádi, že jste byl s komunikaci a rychlostí dodání spokojen. Věříme, že s Bioklimatickou pergolou si na své zahradě vytvoříte oázu klidu a užijete si naplno venkovní posezení s rodinou a přáteli. Budeme rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz

• Velmi dobrá komunikace s obchodem.

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi a jsme rádi, že jste byl s komunikaci a dodáním spokojen. Přejeme hezký den Tým Best4house.cz

• Velká ochota při telefonické rozšíření objednávky. Díky 1

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi a jsme rádi, že jste byl s ochotou při telefonickém rozšíření objednávky spokojen a že jsme vše vyřešili k Vaší spokojenosti. Věříme, že skleník bude dlouho sloužit. Přejeme hezký den Tým Best4house.cz

• Rychlé vyřízení objednávky.

Vše OK.

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi a jsme rádi, že jste byl s rychlostí vyřízení spokojen. Věříme, že zboží bude dlouho sloužit. Přejeme hezký den Tým Best4house.cz

• Skvělá komunikace, rychlé dodání

Reakce obchodu Best4house

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi a jsme rádi, že jste byl s komunikaci a dodáním spokojen. Věříme, že skleník bude dlouho sloužit. Přejeme hezký den Tým Best4house.cz

• rychlost, vstřícnost

Reakce obchodu Best4house

Děkujeme za kladnou recenzi věříme, že to bude u Vás vypadat skvěle a zboží bude dlouho sloužit k Vaší spokojenosti. Budeme rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás. Tým Best4house.cz