Skvělá komunikace a domluva

• Rychlost obchodu - v neděli večer objednáno, hned v pondělí ráno přišlo oznámení, že zboží předali dopravní službě a hned v úterý ve 14 hod. bylo doručeno.
    • Zboží (vakuový mixer Catler) bylo pečlivě zabaleno do bublinkového obalu

S tímto obchodem byla moje první zkušenost a jsem velmi spokojen. Zboží o které jsem měl zájem sice bylo použito a vráceno, ale prodejce byl po mém dotazu na stav a zda by bylo možné zaslat reálné foto velice ochoten a obratem mi napsal další informace a nafocené zboží. Zboží jsem si objednal a za pár dní jsem to měl doma a v pořádku. Opravdu jsem maximálně spokojený a určitě bych se k obchodu do budoucna nebál vrátit.
    Za mě opravdu super a vřele doporučuji.

Rychlost, komunikace, řešení. Jsem spokojen

Spolehlivost, co objednáte, to dostanete a včas.

Objednávka proběhla v pořádku i doručení bylo rychlé.

• Vše ok

• na pozadani mi vyfotily kavovar ze vsech stran...super

• rychlá dodávka
    • dobrá cena

• Slušný výběr zboží za velmi dobré ceny.
    • Úplně se nedozvíte kdy(přesně) Vám bude zboží doručeno.
    • Neposílají fakturu (ale to nedělá víc e-shopů)

Reakce obchodu beatman.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, informace o vychystání, ukončení a odeslání objednávky odesíláme
    automaticky každému zákazníkovi na jím uvedený email, pokud jej správně zadal, popřípadě je třeba si zkontrolovat složku se spamem. Informace o konkrétním čase doručení zasílá vždy dopravní společnost na Vámi uvedené telefonní číslo. Fakturu vkládáme do červené obálky s nápisem faktura a lepíme vždy na vnější obal zásilky. V případě, že jste ji přehlédl, Vám ji můžeme znovu odeslat na email.

Děkujeme za objednávku, s pozdravem team BEATman ELEKTRO

• Rychlé jednaní každý problém vyřeší

• Velký výběr zboží.
    • Velice dobré ceny.
    • Tryskové doručení. Do 24 hodin byl vysavač dodán.
    • Vysavač ( ETA Stormy Car 1517) mě překvapil velkou sací silou. (Odtáhl mi pejska na kožešinové podložce i s boudičkou). Vysavač má dlouhou hadici,tudíž velký dosah.
    • Lehká manipulace při rozložení,čištění a složení vysavače. Dva úchyty na přenášení.
    • Vstřícná komunikace personálu.
    • Obchod doporučuji a personálu děkuji.

• cena a rychlost dodání

žádná informace o stavu objednávky (že byla zpracována, odeslána apod.)

Reakce obchodu beatman.cz

Děkujeme za hodnocení. Co se týče informačních mailů tak je rozesíláme automaticky všem zákazníkům , aby přesně věděli v jaké fázi se jejich objednávka nachází. Ojediněle se může stát, že Vaše emailová schránka to vyhodnotí jako nevyžádanou poštu a přesune tyto zprávy do spamu.

Zboží nebylo evidentně nové, nebylo originálně zabaleno, krabice mastná.
    Co se týká samotného výrobku - hrůza, nešel ani smontovat

Reakce obchodu beatman.cz

Dobrý den, výrobek byl nový v originální krabici, kterou jsme navíc ještě kvůli předvánoční dopravě obalili do nárazuvzdorného materiálu. Možná jen příště doporučíme, pokud budete vracet nějaké zboží, tak není vhodné jej zasílat v originální krabici a tu oblepit cca třemi kilometry hnědé lepicí pásky. A co se týče samotného masomlýnku tak ten lze smontovat asi do 30 vteřin, klidně příště napište, nebo zavolejte, rádi poradíme jak na to. (Naštěstí zatím neprodáváme ježka v kleci, to by bylo horší:)

• Rychlost doručení, komunikace dobé ceny.

Vstřícnost a ochota se dohodnout a vyhovět zákazníkovi.Právě dnes jsem zakoupené čerpadlo instaloval.

• Výborná komunikace

Zaslány produkt neodpovídal popisu. Jakmile jsem se ozvala s žádostí o řešení, velmi rychle mi nabídli výměnu za nový kus. Vše proběhlo velice rychle a na jejich náklady. A to, že se to nepovedlo hned napoprvé vlastně nevadí, protože teď vím, že vše dokážou rychle vyřešit k zákazníkove spokojenosti.

Rychlé dodání, velmi dobrá cena. Zboží odpovídalo popisu.

• komunikace obratem
    • vstřícnost při řešení problému