Žádná odezva obchodu, zboží jsem zaplatil, ale zatím nedorazilo ani žádná zmínka o mé platbě.

Reakce obchodu B&B elektro

děkujeme za Vaši negativní recenzi.
    Objednal jste dvě různé žárovky a to halogenovou 20W/12V/G4, které jsou skladem, druhá žárovka 35W/12V/G4 v době objednání skladem nebyla s termín dodání cca 7-9dní. Termín dodání objednávky ještě z naší strany neuplynul. Informace ohledně platby dostáváte automaticky z platební brány comgate.

Petr - B&B elektro

• dokonale zabalené zboží .

rychlost ,spokojenost

• dobře popsané zboží, které jsem už dlouho nemohla najít v žádném e-shopu

I u zavedeného obchodu se občas vyskytnou reklamace, jejichž řešení je výzvou pro každého obchodníka. V obchodě jsem objednal dva stmívače osvětlení. Jeden byl dodán v pořádku, avšak druhý, i když byl technicky funkční, byl dodán poškozený (tepelně opálený kryt, napůl upadlý řídící vodič, chybějící montážní šroubky). Na stránkách BB elektro jsem vyplnil reklamační formulář, zástupce obchodu se ozval nejbližší pracovní den s omluvou, zaslal mi i kód pro zásilkovnu pro vrácení zboží (což nebývá obvyklé) a vadný kus byl bez potíží vyměněn za bezvadný. Když pominu selhání kontrol výrobce/prodejce, hodnotím celou záležitost ze zpětného pohledu velice kladně a obchod tak mohu jen doporučit.

já jsem velice spokojena

• rychlé vyřízení
    • poctivé zabalení křehkého výrobku

byla to první zkušenost

Vše naprosto profi-od přehledného zasílání průběžných info až po pečlivé zabalení křehkého zboží. Jo, a samozřejmě vše proběhlo vemi rychle

Skvělá cena, rychlá komunikace, dodání obratem. Co by jste chtěli víc?

• Velký výběr zboží, rychlé zaslání.

• Rychlost dodání,cena

• Nákup od stolu s počítačem je moc príma.

Bez problému, ale chtělo by to více možnosti doručení......Fojt jan

• RYCHLOST, SPOLEHLIVOST

• Super obchod

• Dobré ceny,rychlé dodání.
    • O ničem nevím

Tento obchod doporučuji.

Výhodná doprava zakoupeného zboží na kterékoliv výdejní místo Balíkovny. Elektro vede v sortimentu od výrobce ABB.

• vše ok

• Zboží stále nedorazilo

Reakce obchodu B&B elektro

objednávka vytvořena 25.1., všechny položky nebyli skladem k rychlé expedici. Objednávka expedována 27.1., prověříme proč Vám objednávka stále nepřišla.

Petr - B & B elektro