• Rychlé dodání, slušný výběr

• vše jak má být

příjemný nákup, vše jak má být, rychlé doručení zboží

• Přišlo mi potvrzení objednávky. Po týdnu žádná odezva. Telefon nikdo nebere. Napsal jsem mail. Žádná odezva. Dnes telefon, žádná odezva.
    Mrtvej obchod!

Reakce obchodu B&B elektro

objednávku jste vytvořil 28.6. (pátek) v 19:37 na zboží, které není skladem a na eshopu bylo uvedeno, že máme celofiremní dovolenou od 1.7. do 7.7., dnes 8.7. od rána vyřizujeme požadavky zákazníků za celý minulý týden kdy jsme měli dovolenou. Dovolujeme se ohradit proti Vašemu tvrzení, že jsme mrtvý obchod.

Petr - B & B elektro

• Rozhodně doporučuji !!!
    • Dobrá cena, vstřícnost v jednání a ochota. Pán mně zboží donesl ze skladu, ochotně ze všech stran nafotografoval a poslal do emailu.
    • Ještě proběhla komunikace po talefonu. Za mně ochotné špičkové a profesionální jednání. Rozhodně tento obchod doporučuji !!!!
    • Okamžité odeslání a druhý den zboží bylo u mne!

Žádnéá!!!

Doporučuji tento obchod.

• Rychlost, bezchybnost.
    • Žadná

vše ok

• mají co jinde nemají

• Objednáno, rychle doručeno

Nespokojenost s dodáním a komunikací. Po vytvoření a zaplacení objednávky se 20 dní nic nedělo. Až po napsání e-mailu teprve odpověď, že zboží se nějak zaseklo u výrobce.

Reakce obchodu B&B elektro

ano, tuto chybu bereme na sebe a ještě jednou se omlouváme. Zboží s dodáním do 14dnů od výrobce nepřišlo a žádný z kolegů to bohužel neohlídal a nedal Vám o tom informaci.

Petr - B&B elektro

zboží nedorazilo, to víc napsat!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu B&B elektro

objednávka byla vytvořena 9.5.2024 u zboží s dostupností 30dnů, tento termín je uveden jak u položky tak jste byl také o tomto informován. Heureka zasílá dotazník automaticky. Jak píšete, zboží ani dorazit nemohlo, nechápeme tedy tuto recenzi. Snažíme se zákazníkům nabízet zboží, které ani výrobce nedrží skladem a je pouze na výrobu.

Petr - B&B elektro

• Objednali jsme zboží, které bylo skladem. Objednávka byla zrušena s tím, že zboží ve skladu nenašli.

• rychlost doručení
    • výběr zboží

Určitě doporučuji, nákup proběhl na jedničku.

• Dobré ceny
    • 3iroký sortiment

Vše proběhlo v naprostém pořádku.

• bleskové dodání

Rychlé dodání zboží, dobré ceny.

zboží dorazilo o 2 dny pozdějia le dorazilo

• rychlost odeslání objednávky