Nespokojenost s dodáním a komunikací. Po vytvoření a zaplacení objednávky se 20 dní nic nedělo. Až po napsání e-mailu teprve odpověď, že zboží se nějak zaseklo u výrobce.

Reakce obchodu B&B elektro

ano, tuto chybu bereme na sebe a ještě jednou se omlouváme. Zboží s dodáním do 14dnů od výrobce nepřišlo a žádný z kolegů to bohužel neohlídal a nedal Vám o tom informaci.

Petr - B&B elektro

zboží nedorazilo, to víc napsat!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu B&B elektro

objednávka byla vytvořena 9.5.2024 u zboží s dostupností 30dnů, tento termín je uveden jak u položky tak jste byl také o tomto informován. Heureka zasílá dotazník automaticky. Jak píšete, zboží ani dorazit nemohlo, nechápeme tedy tuto recenzi. Snažíme se zákazníkům nabízet zboží, které ani výrobce nedrží skladem a je pouze na výrobu.

Petr - B&B elektro

• Objednali jsme zboží, které bylo skladem. Objednávka byla zrušena s tím, že zboží ve skladu nenašli.

• rychlost doručení
    • výběr zboží

Určitě doporučuji, nákup proběhl na jedničku.

• 3iroký sortiment

Vše proběhlo v naprostém pořádku.

• bleskové dodání

Rychlé dodání zboží, dobré ceny.

zboží dorazilo o 2 dny pozdějia le dorazilo

• rychlost odeslání objednávky

• Rychlost dodání zboží

Po 7 dnech ,žádná reakce zaplacená objednávka pouze přijata,nic víc takže o nějakém rychlém dodání se nedá ani mluvit....

aktuální info o skladových zásobách, žádné zdržování, superrychlé vyřízení objednávky, používají zásilkovnu, zboží v pořádku. Maximální spokojenost

• dobré ceny, rychlé doručení, spousta zboží skladem

• Vše super

• široký sortiment

Objednal jsem 9 ks zářivek,přišlo 8 ks .
    Nikdo nedal vědět.
    Po dotazu, zda vrátil rozdíl v ceně ,se nikdo ozval.

Reakce obchodu B&B elektro

děkujeme za Vaše hodnocení a trošku ho nechápeme.

Měli jsme mít skladem 9ks již trubic, které se přestali vyrábět a již se nedají od výrobce sehnat. Bohužel 1ks byl rozbit a bylo Vám zasláno 8ks a částka za 1ks obratem refundována (tato refundace zpět trvá dle banky až 7dnů). Na Váš email ze 16.2.2024 bylo ten samý den odpovězeno, k jaké nastalo situaci a že jsme platbu dali k refundaci zpět.

Petr - B & B elektro

Výborný obchod zboží za dobrou cenu, široká nabídka a rychlé vyřízení objednávky a dopravu mi dali zdarma. Děkuji všem co tam pracují. A doporučuji.

Položky, na které jsem čekala v obchodě I-elektro déle než měsíc, jsem obdržela v obchodě B&B elektro do druhého dne... takže mohu opravdu doporučit!!

• Rychlá reakce na objednávku a její potvrzení, rychlé doručení na výdejní místo