• Velmi rychlé dodání.

Tento e-shop jsem neznala. Nalákala mě ale o hodně výhodnější cena bot, tak jsem to riskla. Večer jsem zaplatila, ráno už mi došlo potvrzení a faktura plus mail o odeslání. Boty přišly v pořádku a slouží :-) Díky za bezproblémový servis.

• Nekomunikuje

Obchod nedoporučuji. Po týdnu od objednání zboží se mi ozvali, ze boty nemají. Stornovala jsem objednávku a peníze stále nemám zpět. Už je to déle než 14 dnů. Budu muset pravděpodobně řešit s právníky.

• Absolutní snaha vyhovět, takový zákaznický servis se jentak nevidí. Za mě 200% spokojenost.

Naprosto super

• Spokojeny
    • Bez problému

Rychle, kladné vyřízení, vše v pořádku.

• Nedostupný telefon
    • Nereagují na email
    • Nevrátili peníze

Obchod absolutně nedoporučuji. Zakoupila jsem kozačky, které mi bohužel neseděly. Po odeslání bot zpět pan Barsony přestal komunikovat - telefon vypnutý, žádná reakce ani na e-mail, od 7.10. mi dodnes nevrátili peníze!

• Ochod má permanentně vypnutý kontaktní telefon.
    • Na sms a emaily ohledně vráceného zboží reagoval po velmi dlouhé době.
    • Boty jsem vracela pouze vyzkoušené expres poštou zpět,adresát nezastižen a boty byly vyzvednuty z pošty po 14 dnech
    • Peníze za vrácené zboží nemám dosud na účtě.Uplynula doba od odeslání více jak 14 dní.

Nedoporučuji.
    S vrácením zboží a následném vrácení peněz problém.
    Velmi špatná komunikace

Reakce obchodu Barefoot Monster

předně se omlouvám za zpožděnou komunikaci, jsem teď na e-shop sám a moc nestíhám. Platbu jsem posílal dnes ráno, ale banka nepodporuje okamžité transakce, měla byste mít peníze na účtu nejpozději zítra (23.11.). Psal jsem Vám i e-mail se screenshotem transakce a zkoušel jsem Vám volat.

• Jdou vstříc požadavkům zákazníka
    • Přehledně zpracované grafické rozhraní e-shopu
    • Pouze z počátku delší doba odezvy komunikace/hluchý telefon
    • Nelze nakupovat na dobírku

Objednávku jsem sice nakonec zrušil, protože zboží nedorazilo do týdne a vázla komunikace, ale peníze byly po zaslání storna mailem spolu se slušně zformulovanou omluvou do 3 dnů zpět na účtu.

Z důvodu chybně objednané velikosti jsem zboží vrátila zpět, podle postupu uvedeného na webových stránkách. Do dnešního dne si balíček v Zásilkovně nikdo nevyzvednul, na email mi nikdo nereaguje. Jsem z tohoto jednání moc zklamaná..ještě jsem se s tím nesetkala. Docela se obávám, zda dostanu své peníze zpět..

Reakce obchodu Barefoot Monster

peníze jsme vraceli minulý týden na kartu použitou při platbě objednávky, banka tyto požadavky zpracovává do tří pracovních dnů. Prosím o kontrolu účtu, mělo by to být v pořádku.

Petr z Barefoot Monster

Po deseti dnech od objednávky mi nebylo stále zboží vyexpedováno, natož doručeno, i když je již zaplaceno, obchod mi nereaguje na emaily, telefon je nedostupný.

• rychlost odeslání
    • komunikace

Komunikace je sice zdlouhavější, ale e-shop se snaží vyjít maximálně vstříc. Všechny mé požadavky byly nakonec vyřízeny k mé spokojenosti.

• rychlé jednání, solidní cena

• Po 7 dnech od objednavky boty neprisly a nebyla zaslana ani odpoved na stav objednavky. Zbozi bylo zaplacene hned pri objednani. Nulova komunikace obchodu budi spatny dojem. Obvzvlast v dobe, kdy jine eshopy zasilaji emaily o kazde zmene stavu nebo alespon komunikuji. Dodaci lhutu uz vubec nekomentuji, snad se nekdy v botach projdu...

Reakce obchodu Barefoot Monster

jak jsem psal již v e-mailu, před odesláním jsem boty kontroloval (dělám to raději u každého páru) a našel jsem na nich výrobní vadu ve zpracování podešve. Jiný pár ve Vaší velikosti jsme na skladě neměli a bohužel se mi nepodařilo zajistit ú výrobce nový pár, protože boty byly dočasně vyprodané.

Nabídl jsem Vám jiný model z naší nabídky, nebo storno objednávky a vrácení peněz. Vybrala jste si storno, které jsem obratel provedl a platbu vrátil.

Velice mě tedy mrzí obdržená recenze, ale opravdu jsem se snažil Vám vyjít maximálně vstříc.

• Rychle zaslání

Uprimne jsem se na zacatku bala nakoupit z neoverenejo obchodu, ale vse bylo v naprostem poradku. Doporucuji

Rychlá komunikace i vyřízení objednávky

• sortiment, zboží odpovídá popisu a boty sedí dobře, komunikace s obchodem, zásilka dorazila v avizovaném termínu, vše v pořádku

• Velmi ochotný majitel proaktivně spolupracoval při mnou vyžádané změně adresy

• rychlost dodání
    • snadno dohledatelné informace
    • Den před nákupem bot byla na webu uváděna odlišná cena

Celkově jsem s obchodem spokojena

• Ceny
    • Delší odeslání
    • Malá komunikace
    • Neodeslana faktura

Doručeni po tydnu, přišel mi pouze e-mail o zaplacení a od ty doby nic. Pak Dotazník a dopravce, stále chybí faktura, ale hlavně ze boty přišly.

• rychlé odeslání

Výborná komunikace a rychlé odeslání. Příště nakoupíme zase zde. Děkujeme.

• rychlé odeslání

Výborná komunikace a rychlé dodání.