• Rychlé odeslání zboží
    • Cena zakoupeného zboží

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Těší nás Vaše spokojenost s námi a děkujeme Vám udělení recenze. Budeme rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte. Hezký den. Team Autodíly RUBY

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za Vaše hodnocení. Budeme se těšit na další případnou spolupráci. S přáním krásného dne. Team Autodíly RUBY

Objednal jsem přední blatník na BMW který mi i nastříkali dle VIN kodu. Nástřik super jak zrcadlo bez jediné vady. Perfektně zabaleno, mohu vřele doporučit.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Jsme rádi, že jste s kvalitou lakovaného dílu spokojen a děkujeme Vám za recenzi. Budeme se těšit na další případnou spolupráci. S přáním hezkého dne. Team Autodíly RUBY

• velmi příznivá cena

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za pěkné hodnocení. Budeme rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte. S přáním hezkého dne. Team Autodíly RUBY

• Zboží bylo skladem, rychlá expedice a kvalitně zabaleno.

Dobrá komunikace s obchodem. Rychlost dodání. Spokojenost za mě.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Těší nás Vaše hodnocení za které Vám moc děkujeme. Budeme rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte. S přáním krásného dne. Team Autodíly RUBY

• Skvělá komunikace profesionální přístup

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s kvalitou našich služeb spokojen a budeme se těšit na další případnou spolupráci. S přáním krásného dne. Team Autodíly RUBY

po tel rozhovoru rychlé doplnění objednávky super jednání,rychlé dodání zboží,maximálni spokojenost

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za pěknou recenzi. Budeme se těšit na další případnou spolupráci. S přáním hezkého dne. Team Autodíly RUBY

• výborná komunikace
    • nízké ceny
    • kvalitní práce

Byla mi poslána špatná barva dílu, ale díky skvělé komunikaci a ochotě mi nový díl se správnou barvou byl doručen již následující den.
    Doporučuji a určitě zde budu nakupovat i příště.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Jsme rádi za Vaši spokojenost s námi a děkujeme Vám za udělenou recenzi. Těšíme se na Vaši příští objednávku. S přáním krásného dne. Team Autodíly RUBY

• rychle stručně kvalitně

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za kladné hodnocení. Těšíme se na další případnou spolupráci. S přáním krásného dne. Team Autodíly RUBY

• Rychlé a solidní jednání

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za Vaše hodnocení. Budeme rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte. S přáním hezkého dne. Team Autodíly RUBY

Příkladná komunikace,ochota,dobrá cena,rychlost.Doručení následující den po objednání.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Jsme velmi rádi, že jste byl s námi spokojen na 100% a děkujeme Vám za udělení recenze. Budeme se těšit na další případnou spolupráci. S přáním hezkého dne. Team Autodíly RUBY

• Možnost platby dobírkou

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za Vaši reakci na náš e-shop :-) Budeme se těšit na další případnou spolupráci. S pozdravem a přáním hezkého dne. Team Autodíly RUBY

Vždy vše v pořádku přišlo neporušené a v nejkratší možné době.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za Vaše hodnocení. Těší nás Vaše spokojenost s kvalitou zabalení zboží i rychlostí vyřízení Vaší objednávky. Budeme se těšit na další případnou spolupráci. S přáním krásného dne. Team Autodíly RUBY

• Podle jejich fotek a popisu jsem nasel ten spravny dil

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Za Vaše hodnocení Vám děkujeme a budeme rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte. S přáním hezkého dne. Team Autodíly RUBY

VŠE PROBĚHLO NA JEDNIČKU. MÁM OBCHOD KDE BUDU VELMI RÁD NAKUPOVAT.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Těší nás, že jste byl s námi spokojen a děkujeme Vám za udělení recenze. Na kvalitě balení si necháváme záležet a jsme rádi, že k Vám zboží dorazilo v naprostém pořádku. Budeme se těšit na další případnou spolupráci. S přáním krásného dne. Team Autodíly RUBY

• Kvalita
    • Rychlá komunikace
    • asi žádná

Vše proběhlo bez problému a v rekordním čase.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Jsme velmi rádi za Vaši spokojenost a děkujeme Vám za udělenou recenzi. Budeme se těšit na další případnou spolupráci. S přáním krásného dne. Team Autodíly RUBY

• Výborná komunikace a slušnost k zákazníkovi
    • Vysoká kvalita a nízká cena produktu

Veliká spokojenost s prodejcem. Lakovaný nárazník jsem byl vyzvednout na výdejně a ještě jsem vyfasoval zbytek barvy v kelímku. Díl sedí skoro na milimetr přesně a odstín barvy je 100% odpovídající originálu. Kvalita laku perfektní. Plast je trochu měkkší ne originál, jenžě s tím se musí počítat.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za krásné hodnocení. Jsme rádi za Vaši 100% spokojenost a budeme se těšit na další případnou spolupráci. S přáním hezkého dne. Team Autodíly RUBY

• Velký sortiment
    • Nízké ceny
    • Rychlá doprava

Kupoval jsem dvě věci na Octavii I, plynovou vzpěra pátých dveří a stahovačka (stahovací mechanismus) zadního okna pravá.

Plynové vzpěry kufru jsou úplně super, za pár korun jsou kvalitou pomalu jak originál díl. Výměna bez problémů. Fungují super.

Stahovací mechanismus vzhledově hezký, lakovaný, na první pohled vypadá super. Cena dílu je super. Ale při namontování z nějakého důvodu mechanismus dře sám o sebe. Myslel jsem si že byl špatně namontován, tak jsem ho demontoval a namontoval zpět. Beze změny. Tento postup jsem provedl asi třikrát. Bohužel, mechanismus stále dře. Nakonec jsem koupil celý nový originál mechanismus a ten od vás vůbec nepoužil. Ale je dost možné, že se jednalo o vadný díl.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za udělení recenze. Těší nás Vaše spokojenost s nákupem u nás. S přáním hezkého dne. Team Autodíly RUBY

Ok

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Těší nás, že jste byl s nákupem u nás spokojen a budeme rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte. S přáním krásného dne. Team Autodíly RUBY

• Ok

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za Vaše hodnocení. Budeme se těšit na další případnou spolupráci. S přáním krásného dne, Team Autodíly RUBY