• zakoupeno v Autodíly RUBY před 1 týdnem

• Slušné ceny, dobrá komunikace , přijatelná rchlost a cena za doručení
  • zakoupeno v Autodíly RUBY před 2 týdny

Přehlednost velký výběr, rychlost dodání.

• zakoupeno v Autodíly RUBY před 2 týdny

První nákup a bez problémů. Dodání zboží podle informace mailem. Víc zatím nemůžu sdělit.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Za Vaše hodnocení Vám děkujeme a budeme se těšit na další případnou spolupráci. S přáním krásného dne. Team Autodíly RUBY

• zakoupeno v Autodíly RUBY před 2 týdny

• Rychlost dodání, zboží v pořádku
    • mínus není

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Těší nás Vaše spokojenost s rychlostí vyřízení objednávky a jsme velmi rádi,že k Vám zboží dorazilo v pořádku :-). Zároveň Vám chceme poděkovat za udělenou recenzi a budeme rádi,když se na nás v budoucnu opět obrátíte. Hezký den. Team Autodíly RUBY

• rychlé

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za pozitivní hodnocení :-). Přejeme mno šťastných km. Team Autodíly RUBY

• zboží kvalitně zabaleno
    • objednávka vyřízena velice rychle

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za pěknou recenzi. Těší nás, že jste byl s námi stoprocentně spokojen a budeme rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte. Hezký den, Team Autodíly RUBY

• zakoupeno v Autodíly RUBY před 3 týdny

• Dobry standard

Děkujeme Vám za Vaše hodnocení :-). S přáním krásného dne. Team Autodíly RUBY

• zakoupeno v Autodíly RUBY před 3 týdny

Rychle, kvalitně, levně

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Za Vaše 100% hodnocení moc děkujeme a budeme se těšit na další případnou spolupráci. S přáním hezkého dne. Team Autodíly RUBY

• zakoupeno v Autodíly RUBY před 1 měsícem

Rychle potvrzena objednavka i dodani zbozi

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Těší nás Vaše pozitivní hodnocení a děkujeme za něj. Přejeme mnoho šťastných km. Team Autodíly RUBY

• dobrá komunikace
    • díly přesně sedí na mé auto
    • na zakázku nalakované díly jsou k nerozeznání od barvy mého auta

sháněl jsem kapotu a oba přední blatníky na svého starého Focuse MK2. Objednal jsem si díly ve vyšší kvalitě a nechal si je v Ruby rovnou nastříkat na barvu mého auta. Byl to celkem risk online, jiné řešení jsem ale neměl, každopádně výsledek předčil má očekávání. Díly sedí přesně, barva laku k nerozeznání od původní (toho jsem se obával nejvíce, místní karosář mne strašil, že tu metalízu je strašně těžké trefit atd), lak perfektní provedení, žádný kaz, zboží perfektně zabaleno k transportu. Naprostá spokojenost z mé strany. Díky a zdravím do Ruby

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za Vaše kladné hodnocení :-). Těší nás, že jste byl s nákupem u nás spokojen a budeme rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte. Hezký den. Team Autodíly RUBY

• zakoupeno v Autodíly RUBY před 2 měsíci

diel bol durečený v poriadku bez škrabancov vo vyplnenom baliku. S obchodom skvela komunikácia. Nemám čo vytknúť.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Jsme velmi rádi, že jste byl s kvalitou našich služeb spokojen a budeme rádi,když se v budoucnu na nás opět obrátíte :-). Přejeme krásný den. Team Autodíly RUBY

• dost rychlé

Děkujeme Vám za pozitivní recenzi. S přáním krásného dne. Team Autodíly RUBY

• komunikace

I přes nespokojenost s kvalitou výrobku se prodejce ozval a nabídl řešení.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za Vaši recenzi. Těšíme se na Vaši příští objednávku . S přáním krásného dne. Team Autodíly RUBY

rychlá reakce, doprava

Děkujeme za vaše hodnocení. S přáním krásného dne. Team Autodíly RUBY

rychlé vstřícné jednání

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za udělenou recenzi. Budeme rádi,když se na nás v budoucnu opět obrátíte.:-) S přáním krásného dne. Team Autodíly RUBY

• zakoupeno v Autodíly RUBY před 2 měsíci

• Rychle jednání,perfektní balení,ochota,proste super.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Těší nás Vaše pozitivní reakce na Váš nákup u nás :-) Zároveň jsme rádi, že Vám lakovaný blatník dorazil v naprostém pořádku a budeme rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte:-) S přáním krásného dne. Team Autodíly RUBY

• zakoupeno v Autodíly RUBY před 2 měsíci

Dobrá komunikace, rychlé odeslání.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Jsme rádi, že k Vám zboží dorazilo včas a děkujeme Vám za kladné hodnocení:-). S přáním krásného dne. Team Autodíly RUBY

• zakoupeno v Autodíly RUBY před 2 měsíci

• rychlé dodání ,cena také ujde

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za Vaši reakci na náš e-shop :-) Budeme se těšit na další případnou spolupráci. S pozdravem a přáním hezkého dne. Team Autodíly RUBY

• Příjemná komunikace s obchodem

Prodejce vysvětlil a poradil nám nákup nejvhodnějšího zrcátka na model, na který byl nákup směřován.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Těší nás Vaše spokojenost s našimi službami a děkujeme Vám za udělení recenze. Budeme se těšit na další případnou spolupráci. S přáním krásného dne. Team Autodíly RUBY

• zakoupeno v Autodíly RUBY před 2 měsíci

• Úžasně vše pasuje a bylo to dobře zabalené takže to bylo luxus díky

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Jsme rádi, že jste s kvalitou nakoupeného zboží velmi spokojen a děkujeme Vám i za pochvalu našeho balení:-) Těšíme se na další případnou spolupráci. S přáním hezkého dne. Team Autodíly RUBY