• Rychlost, a presnost dodaneho dilu

Uprimne jsem necekal ze dil bude tak presne pasovat, proste perfektni! Konkretne se jednal o prah pro Fiat Punto. Dekuji za spolehlivost

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Dobrý den. Jsme velice rádi že se dílo povedlo. Tešíme se na budoucí spolupráci. S pozdravem Autodíly RUBY

• Rychle a spolehlivý služba.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za udělenou recenzi. Jsme velmi rádi za Vaši spokojenost a budeme se těšit na další případnou spolupráci. Přejeme mnoho šťastných km. Team Autodíly RUBY

Překvapilo mě rychlé dodání nalakovaných dílů, všechny díly jsou v pořádku.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za udělení recenze a velmi nás těší Vaše spokojenost s nákupem u nás:-) Budeme se těšit na další případnou spolupráci. S přáním krásného dne. Team Autodíly RUBY

• Perfektně zabaleno,dodání v krátkém čase.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Velmi nás těší Vaše spokojenost s nákupem u nás a děkujeme Vám za pěknou recenzi. Budeme rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte. S přáním krásného dne. Team Autodíly RUBY

• Rychlé doručení
    • Dobrá cena

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za pěkné hodnocení a přejeme mnoho šťastných km. S pozdravem, Team Autodíly RUBY

• fajn cena
    • dobrá komunikace
    • dobře zabaleno
    • relativně rychlé odbavení objednávky

objednáno, zboží přišlo, doporučuji.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za udělenou recenzi. Budeme se těšit na další případnou spolupráci. S přáním pěkného dne. Team Autodíly RUBY