• Sortiment a ceny

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za hodnocení . Budeme se těšit na další případnou spolupráci. S přáním pěkného dne. Team Autodíly RUBY

• spokojenost a rychlost

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Těší nás Vaše spokojenost s námi a děkujeme Vám za udělené hodnocení:-) Budeme se těšit na Váš další případný nákup. S přáním krásného dne. Team Autodíly RUBY

Rychlost vyřízení a dobře zabalené k přepravě s ohledem na eliminaci poškození přepravcem.. Obchod doporučuji.

Zdeněk

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Těší nás Vaše spokojenost s námi a děkujeme Vám za udělenou recenzi:-) Budeme rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte. S pozdravem a přáním pěkného dne. Team Autodíly RUBY

Nakupoval jsem zde po prvé a scelala spokojen

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Za Vaše hodnocení moc děkujeme a jsme rádi, že jste s kvalitou našich služeb spokojen. Budeme se těšit na další případnou spolupráci. S pozdravem a přáním hezkého dne. Team Autodíly RUBY

• Poměr ceny a kvality

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za hodnocení:-) Budeme se těšit na další případnou spolupráci. S přáním hezkého dne. Team Autodíly RUBY

Jedinný obchod s díly,plechařina a ostatní,kde jsem konečně koupil co jsem potřeboval a
    to za super cenu,takže za mne veliké plus,Nováček.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za pěkné hodnocení. Budeme se těšit na další případnou spolupráci. S přáním krásného dne. Team Autodíly RUBY

• dobrá cena

Poštovné by mohlo být levnější, ale aspoň činilo skutečně tolik, kolik bylo uvedeno, bez nějakých dalších doplatků za nadrozměr.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za udělené hodnocení . Velmi nás těší Vaše spokojenost s námi:-)
    Ohledně ceny dopravy máme jednu z nejnižších cen v ČR a níže ji již stlačit nedokážeme:-(
    S přáním krásného dne.
    Team Autodíly RUBY

• mají skladem, cena
    • pomalé doručení
    • třetivýroba z PL

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za recenzi. Budeme rádi,když se na nás v budoucnu opět obrátíte :-)
    S přáním pěkného dne, Team Autodíly RUBY

Obchod mi úspěšně pomohl s výběrem zrcátka na mé auto,
    .Fajn spolupráce a spolehlivost ,Doporučuji

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Jsme rádi, že jsme Vám mohli být nápomocní s výběrem daného zboží a velmi nás těší Vaše spokojenost s námi. Děkujeme Vám za recenzi a přejeme Vám hezký den. Team Autodíly RUBY

• Rychlost, perfektní a rychlá komunikace ...

Nevidím žádnou ...

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za Vaše hodnocení, těší nás Vaše 100% spokojenost a budeme se těšit na další případnou spolupráci. S přáním hezkého dne. Team Autodíly RUBY

• Dobře zabalené sboží proti poškození.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Velmi nás těší, že k Vám dorazil balíček v pořádku a děkujeme Vám za udělené hodnocení:-). Těšíme se na další možnou spolupráci. S přáním krásného dne. Team Autodíly RUBY

• komunikace se zakaznikem

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Těší nás, že jste byl s nákupem u nás spokojen a budeme rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte. Děkujeme Vám za udělenou recenzi a přejeme hezký den. Team Autodíly RUBY

• Dobrá komunikace a dobré ceny

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za pěkné hodnocení. Těšíme se na další spolupráci. S přáním krásného dne. Team Autodíly RUBY

Rychlý a přehledný E-SHOP + možnost dodání lakovaného dílu

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Jsme velmi rádi, že jste s kvalitou našich služeb spokojen a děkujeme Vám za udělení recenze. Budeme rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte. S přáním pěkného dne. Team Autodíly RUBY

Vše ok

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Těší nás Vaše spokojenost s námi a děkujeme Vám za hodnocení. Přejeme pěkný den. Team Autodíly RUBY

Vše v pořádku, přehledné stránky , ceny , komunikace obchodu, rychlost dodání

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Velmi nás těší,že jste byl s nákupem u nás spokojen a děkujeme Vám za pěkné hodnocení. Budeme se těšit na další případnou spolupráci. Přejeme mnoho šťastných km. Team Autodíly RUBY

Ok, požadovaná barva lakování blatníku sedí úplně přesně. Perfektně zabaleno, dobrá komunikace.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za pěknou recenzi:-).Budeme rádi,když se na nás v budoucnu opět obrátíte. S přáním krásného dne. Team Autodíly RUBY

vše super

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Těší nás Vaše hodnocení za které Vám moc děkujeme. Budeme rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte. S přáním krásného dne. Team Autodíly RUBY

rychlost

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Jsme rádi za Vaši 100% spokojenost s rychlostí vyřízení Vaší objednávky a děkujeme Vám za udělení recenze. Budeme se těšit na další případnou spolupráci. S přáním hezkého dne. Team Autodíly RUBY

• Rychlé vyřízení

Děkujeme Vám za hodnocení.:-)Přejeme mnoho šťastných km. Team Autodíly RUBY