rychlost

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Jsme rádi za Vaši 100% spokojenost s rychlostí vyřízení Vaší objednávky a děkujeme Vám za udělení recenze. Budeme se těšit na další případnou spolupráci. S přáním hezkého dne. Team Autodíly RUBY

Zdravím Vás zboží došlo na adresu,ale jsem nespokojený protože jeden blatník je v pořádku a druhý je špatně přilepený. Psal jsem email a nikdo se ani neozval jak to vyřešíme!Doufám že touto cestou se to rychle vyřeší děkuji moc Hejlek

Reakce obchodu Autodíly RUBY

velmi nás mrzí, že jste nebyl spokojen s kvalitou dodaného dílu. Zboží Vám samozřejmě vyměníme za jiné a věříme, že už budete 100% spokojen. Velmi se omlouváme, že jsme Vám odpověděli na email až druhý den, z důvodu nemoci našich zaměstnanců bohužel nestíháme odbavit všechny dotazy. Děkujeme za pochopení.

S přáním krásného dne.
    Team Autodíly RUBY

• Rychlé vyřízení

Děkujeme Vám za hodnocení.:-)Přejeme mnoho šťastných km. Team Autodíly RUBY

Rychlé vyřízení a skvělá komunikace

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za pěkné hodnocení. Budeme se těšit na další případnou spolupráci. Přejeme mnoho šťastných km. Team Autodíly RUBY

Super komunikace. Pokaždé vše v pohodě.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Jsme rádi, že se k nám stále vracíte a velmi nás těší Vaše 100% spokojenost :-) Děkujeme Vám za udělené hodnocení a budeme se opět těšit na další spolupráci. S přáním hezkého dne. Team Autodíly RUBY

• Dodání rychle.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za hodnocení :-),jsme rádi za Vaši 100% spokojenost a budeme se těšit na další případnou spolupráci. S přáním hezkého dne. Team Autodíly RUBY

• Neexistující komunikace

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Dobrý den. Děkujeme za Vaše hodnocení. Mrzí nás Vaše hodnocení. Komunikace existuje. V sekci kontakty máme kontaktní e-mail a telefon a na jakékoliv stránce máme kontaktní formulář. Stačí napsat a my Vám v nejbližší možné době odepíšeme. Vaše negativní hodnocení vzniklo z důvodu nemožnosti řešit reklamaci telefonem. Omezení telefonních služeb z důvodu nemoci jsme uvedli na stránkách e-shopu i v automatické odpovědi formou SMS na Váš nepřijatý hovor. Děkujeme za pochopení. S pozdravem Autodíly RUBY

Rychle, kvalitně, profesionálně.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Velmi nás těší Vaše pozitivní reakce na náš eshop:-) Budeme se těšit na další případnou spolupráci. S pozdravem, Team Autodíly RUBY

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za udělené hodnocení:-) Budeme se těšit na další případnou spolupráci. S přáním hezkého dne. Team Autodíly Ruby

• Rychlost dodání výborná komunikace ochota vyřešit jakýkoliv problém ohledně autodílů
    • Zákazník jim není lhostejný

Rychle levně komunikace přes telefon či email výborná

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Moc Vám děkujeme za tak pěknou recenzi. Velmi nás těší, že jste byl s námi nadmíru spokojen:-) a budeme velmi rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte. S přáním krásného dne. Team Autodíly RUBY

• Všechno super. Krásný lak a rychlost dodání.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Těší nás Vaše spokojenost s kvalitou nalakování dílu a děkujeme Vám za udělené hodnocení. Budeme se těšit na další případnou spolupráci:)S přáním hezkého dne. Team Autodíly RUBY

Som veľmi spokojen s ochotou a rýchlosti,doporučujem u Vás nakupovať

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za udělené hodnocení a velmi nás těší Vaše spokojenost s námi. Budeme se těšit na další případnou spolupráci. S přáním hezkého dne. Team Autodíly RUBY

Rychlé dodání, skvělá komunikace, slušná cena.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Velmi nás těší Vaše 100% spokojenost a děkujeme Vám za pěkné hodnocení. Přejeme mnoho šťastných kilometrů. Team Autodíly RUBY

První nákup

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Jsme rádi za Vaši 100% spokojenost a děkujeme Vám za udělení recenze. S přáním pěkného dne. Team Autodíly RUBY

• Skvěle zabalené zboží
    • Přehlednost obchodu
    • Ocenil bych možnost doručení na PPL parcel shop

Obchod můžu doporučit, blatník přišel velmi pečlivě zabalený, můžu doporučit.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Velmi děkujeme za pěknou recenzi a těší nás Vaše spokojenost . Kvalita balení zboží je naše krédo :-). S přáním krásného dne. Team Autodíly RUBY

• Dobrá komunikace, rychlost, kvalita.

Vše super. Kupoval jsem lakované přední blatníky na MB 200c W202. Velmi vstřícný přístup a komunikace, díly pasovala, barva také, cena skvělá. Doporučuji. A Rubi děkuji.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Moc Vám děkujeme za pěkné hodnocení. Velmi nás těší, že jste jak s námi tak s kvalitou nalakovaných dílů spokojen :-). Budeme se těšit na další případnou spolupráci. S přáním krásného dne. Team Autodíly RUBY

rychlé vyřízení,kvalita dílů,

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Jsme rádi, že jste byl s námi na 100% spokojen a děkujeme Vám za udělenou recenzi. Budeme se těšit na další případnou spolupráci. S přáním hezkého dne. Team Autodíly RUBY

• Možnost osobního odběru .

Děkujeme Vám za Vaše hodnocení. S přáním pěkného dne. Team Autodíly RUBY

• nemožnost volání

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Děkujeme Vám za udělenou recenzi:-). Velmi se omlouváme za komplikace při komunikaci přes telefon, který byl způsoben z důvodu dlouhodobé nemoci našeho pracovníka a nebylo tak možné odbavit všechny hovory :-(. Budeme rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte. S přáním krásného dne. Team Autodíly RUBY

Výborná komunikace , zboží dorazilo včas a v pořádku , super cena.

Reakce obchodu Autodíly RUBY

Jsme rádi, že jste byl s námi spokojen a děkujeme Vám za pěkné hodnocení. Budeme se těšit na další případnou spolupráci. S přáním hezkého večera. Team Autodíly RUBY