• velmi rychlé dodání

• vše hodnotím kladně

Opravdu rychlé dodání, odpoledne objednáno a v 7 ráno SMS, že je zboží v Boxu. Perfektní

Dobré ceny, rychlé dodání, okamžitá komunikace.

• široká nabídka zboží v mnoha různých kategoriích
    • možnost filtrovat podle parametrů

rychlost

• alza box
    • přijatelná cena za vyzvednutí

• Celková spokojenost, nakupuji pravidelně

• Rychlá a příjemná obsluha

Jako vždy - vše super. Díky

Jako vždy vše naprosto perfektní.

• Vše ok

Doporučuji tento obchod

• Pozdní doručení do alza boxu.
    • Poškozený obal zboží vypadávalo.

Reakce obchodu Alza.cz

Dobrý den, děkuji za Vaši recenzi.

Velice nás mrzí, že Vaše poslední objednávka nebyla doručena tak rychle, jak je uvedeno v naší reklamě. Rozumíme, že jste měl očekávání týkající se rychlosti doručení a je nám velice líto, že jsme tato očekávání nedokázali splnit.

Rychlost doručení je pro nás důležitá a snažíme se zajistit co nejrychlejší doručení všech objednávek. Bohužel, existují okolnosti, které mohou ovlivnit dodací termín a v některých případech bohužel nemůžeme splnit slibovaný termín.

Taktéž se velice omlouváme za to, že Vám dorazil produkt s poškozeným prodejním obalem. Rád bych Vám vysvětlil důvod, proč nebyla objednávka zabalená.

Naší snahou je zjednodušit a především zrychlit cestu produktu k Vám a chceme, aby si od nás zákazníci
    odnášeli vždy jen produkt, který si objednali a ne zbytečný odpad ve formě obalového materiálu. Zaměřujeme se na udržitelnost a v tomto případě věříme, že jediný udržitelný obal, je žádný obal.

Neustále se tak snažíme zlepšovat naše procesy a minimalizovat podobné situace.

Jelikož si Vás jako zákazníka velice ceníme, zaslali jsme Vám v rámci omluvy e-mailem dárkový poukaz na další nákup.
    Mohu Vás ujistit, že se jednalo o výjimečnou záležitost a věřím, že Vaše další objednávka proběhne v pořádku.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo problémů se na nás neváhejte obrátit skrze e-mail [email protected],
    nebo na sociálních sítích, ideálně na Messengeru a nebo také na nonstop lince +420 225 340 111.

S přáním pěkného dne
    Patrik, péče o zákazníky.

• Určitě neplatí - dnes podáte, ráno v Alzaboxu máte :-(

Přes noc dodáno do Alza boxu.

• rychlost doručení

Rychlé vyzvednutí