Alza.cz

Jak hodnotíte obchod?

Recenze Alza.cz

Andrea

Přidáno: včera, 16:51

• zakoupena elektronická licence Corelu, k dispozici mělo být do tří hodin, kvůli tomu jsem to tu i objednávala, protože jsem potřebovala pracovat v programu ihned. Dosud nemám ani licenci ani peníze, které si odčerpali z karty a navíc mi tvrdí, že "licence je už vyčerpaná", tudíž peníze nelze vrátit a objednávku stornovat.
  • call centrum nefunkční, stále mi chodí e-maily, že to řeší
  • Řídí se heslem "slibem nezarmoutíš" a operátorka mi sdělí, že v systému Alzy je milion oddělení a oni jsou pouze operátoři, kteří zvedají telefony a řešit nic nemůžou. Přepojit na někoho kompetentního nemůžou.
  • je to už několikátá špatná zkušenost s nimi, stále jim nefungují systémy na pobočkách - prostě hrůza!!!

Naprosto nedoporučuji.

Gulášek

Přidáno: včera, 10:43

• Přehledný obchod
  • Super mobilní aplikace
  • Čekání při výdeji 2 minuty

Když jsem vycházel z kanceláře, v mobilní aplikaci jsem stiskl na Vydání zboží. Došel jsem do Holešovic na výdejnu, čekal dvě minuty a za 2 minuty mi to vydali. Za mě OK.

• Ano

Martin

Přidáno: 27. června 2017

• Dne 24.6.2017 objednáno zboží, mělo dorazit následující den, poté jsem obdržel email, že se objednávka opozdí do pondělí, dnes úterý 27.6.2017 a stále nic nedorazilo. Na infolince nikdo nic neví, jen stále posílají nějaké urgence, ale bez výsledku (objednávka č. 167360049).

nedodání zboží

Terez

Přidáno: 26. června 2017

• jakmile platíte pojištění, tak jsou spokojení, ale když chcete pak vy na základě pojistné události si nechat opravit telefon, tak to si najdou hned nějakou mezeru, proč by neměli uznat pojistnou událost

Pojištění u alzy je absolutně k ničemu!

Tomas

Přidáno: 23. června 2017

• za stary tlacitkovy telefon dostanete slevu 1500Kc, ale zaroven nemate narok na samsung gear bryle..to je opravdu sleva jak prase a aby toho nebylo malo, tak to pisou, tak, aby to clovek zjistil az po koupi.. Smejdi!

Na centrale domluvena koupe S7 black, objednavak na S7 pink...ok stane se..fronty des, tak jsme nemohl hned vyridit..rozhodnuti padlo to vyresit po tel, pan slibil ze to vyresi a hend rano dalsi den se nekdo ozve..to se nedeje, volam znovu..po minute hovoru s operatorem alzy to vypadne..cekam ze ta cuza zavola zpatky..nic, volam znovu, znovu zadavam cislo obejdnavky, znovu cekam na spojeni..znovu vyvsetluju co se mi stalo..okej, cekam 10min nez se pan domluvi s nekym "vyse", hovor ukoncuje s tim, ze se ozve..tak jim volam za 6hod znovu co s tim jako? Opet mluvim s nekym novym, opet vysvetuju celou story opet je mi slibeno, ze po vyreseni se mi ozvou..okej tak tentokrat prisel email ze vyreseno..no druhy den na krame v chomutove si jdu pro telefon a hadej co, oni po me chtej zase plnou cenu, zadna sleva za ten vraceny tel..uz toho mam vazne dost..tak mi frajer rika, ze mi tu slevu muze dat, ale at zapomenu na ty bryle..to uz si vazne dela prdel! Tak u Vas jsem nakoupil napsoledy!

andry

Přidáno: 22. června 2017

• alza je nejhorsi obchod v cr na elektroniku

mrdky

Anonym

• už nic
  • NEKUPUJTE V ALZE. Každý se jednou spálí a mně se to včera stalo v Alze. Uplatnil jsem reklamaci na konektor telefonu, který přestal v záruční době dobíjet. Reklamaci neuznali. Až potud je to OK. Při vrácení telefonu po mně ovšem chtěli 580-, Kč za "diagnostiku". Za ty roky jsem v Alze utratil vcelku tučnou šestimístnou sumu. Ale už ani korunu. Pokud se i vy chcete vyhnout podobné lumpárně, nakupujte radši jinde.

Časy, kdy Alza byla synonymem kvalitního servisu zřejmě beznadějně minuly.

Petr

• Informace neplatné a lživé

Velké zklamaní.Potřebovali jsme pro naše důležité klienty objednat zboží/adaptery/.Bylo psané že je skladem a bude k vyzvednutí do 8 hodin druhého dne.Což se samozřejmně nestalo nakonec přišla sms ze správou že zboží nedorazí kvůli zhoršené dopravní situaci.Opravdu katastrofa obchod.Možná někde v rozvojový zemi to takhle může fungovat ale myslel jsem že tady už jsme o něco dále.Aspoň jsme si udělali obrázek na jakou firmu se rozhodně neobracet.Děkujeme f.Alza za ostudu a že teď vypadáme jako blbci kteří nejsou sto sehnat adaptér na cesty

Anonym

Přidáno: 21. června 2017

• Alza, absolutně NEDOPORUČUJI !!!
  • Potvrzovací mail objednávky s informací o možností vyzvednutí zboží v 17:30h na pobočce v Holešovicích, 17:45 u automatu na provedení platby a vyzvednutí zboží se dozvídám info, že zboží není zatím naskladněné,
  • krok 2
  • Vystání 20min. Fronty na osobního prodejce, informace od prodejce " Vaše zboží již na pobočku dorazilo a čeká se na vykladku.. počkejte 30min. Zboží Vám vydáme.. "
  • krok 3
  • Po 25min. Přichází sms Vaše zboží bude připraveno až zítra..
  • Jsou to lháři :)

LHÁŘI

Mk3taesss

Přidáno: 21. června 2017

• I po sleve nakoupite u konkurence levneji..reklamace radsi nekomentuju..30kc doprava na pobocku co mam 50m od baraku

Nakupujte jinde a budete platit méně za lepších podminek