Alza.cz

Jak hodnotíte obchod?

Recenze Alza.cz

Aleki

Přidáno: 22. března 2017

• Po objednání a okamžité platbě kartou zboží po dvou týdnech stále nedoručeno. Reakce na e-maily minimální - "dotaz je zpracováván". Co slíbí, nesplní. Upřímně doufám, že aspoň zaplacenou částku ještě někdy uvidím, když už ne objednané zboží.

Objednat zboží přes Alza.cz je velká chyba, nedoporučuji.

Honza

Přidáno: 22. března 2017

• Dnes jsem vyzved "zánovní" meteostanici, která mi byla předána v krabici, po které se snad přejel kamion. Po rozbalení jsem nalezl zaprášenou meteostanici s překrouceným přívodním kabelem a poškrábaným displejem. Zánovní...., již nikdy více!!

Zánovní - nedoporučuji!!

• Ne

Kristina

Přidáno: 20. března 2017

• Zboží nebylo ani po týdnu doručeno

Před týdnem jsem si objednala zboží a nebylo doručeno . A to jsem ho měla mít 10.3 doma. velmi špatná zkušenost.

karel

Přidáno: 19. března 2017

• reklama
  • neprijedou na vami urceny cas
  • neochota ridice
  • znacne neprijemne jednani
  • uz tady nikdy nic nechci

- velka reklama
- neprijemny
- NE
- absolutne nevyhovujici pro zakaznika

krecek

Přidáno: 14. března 2017

• přehledný obchod
  • lákají na dopravu zdarma, která má velký háček
  • drahá doprava
  • mnohdy nejde poslat poštou
  • mám podezření, že prodávají použité zboží jako nové
  • nechtějí uznat reklamace, kvůli vadám nesouvisejícím s opravou
  • poslání do servisu stojí 1400
  • v případě, že jste neřešili vadu, znemožní to další reklamaci později, protože jste to normálně přes rok používali s ní
  • na reklamaci vám napíšou hrozivě vypadající poškození, například loupající se barva, kvůli potu na rukách je omlácený kovový rám telefonu.
  • Při komunikaci používají nesmyslné věty. A vypadá to, že mají naučená gesta.

Mám špatný pocit z dnešní techniky, nevím, jestli je to výrobcem nebo prodejcem. Do Alzy raději ne. Druhý trapas za sebou.

Klaudie

Přidáno: 13. března 2017

• NIC!
  • Viz Shrnutí

Koupila jsem si Iphone 6S - rozbalený a vrácený na prodejnu (tedy do 14dnů). Po vyzvednutí zašpiněného telefonu jako by ho někdo užíval už měsíce jsem zjistila že podle IMEI - už propadla dávno záruka, dále křivý rámeček telefonu.

+ dostala jsem nabídku na prodloužení záruky (na telefon který byl už dávno po záruce - což jsem si sama zjistila).

Pán na pobočce mi řekl, že nelze kontrolovat každý produkt - to by asi tedy měli pokud prodávají produkty vyšší ceny, a již otevřené! Pokud něco takového nezvládají nemají tedy prodávat takto specifikované zboží.

Jinak jeho chování bylo v pořádku a reklamaci vyřídil ochotně.

Na telefon jsem čekala snad týden, teď zase čekat na peníze.

Velice neprofesionální jednání od Alzy - nikdy víc zde nenakoupím.

Tomáš

Přidáno: 12. března 2017

Momentálně inzerují akci Doprava zdarma, ale ačkoliv jsem všechny podmínky splnil, přesto mi dopravu naúčtovali. Na stížnost sice rychlá reakce, ale pouze snaha o slovíčkaření a neochota o jakoukoliv nápravu. Už tam nikdy nic nekoupím.

Anonym

Přidáno: 10. března 2017

• Při opoždění objednávky pouze napíšou "omlouváme se", žádná sleva, žádný dárek.

Alza je internetový obchod. Při posílání objednávky má jednu jedinou práci - zabalit a poslat správně krabici. To zřejmě nezvládnou.

Stenly

Přidáno: 10. března 2017

• nic mě nenapadá
  • přemrštěné ceny
  • zkrácená záruka u některých produktů, z důvodu aby zákazníka nalákali na prodlouženou záruku, např. u zdroje se zárukou 10 let nabízí jen 3 roky a další si můžete doplatit
  • nedávají dárky které jsou u produktů uvedené
  • nedodávají zboží které je skladem v uvedené termíny
  • služba okažitá výměna zboží je bouda, připlatil jsem si za ní u procesoru, když se mi pokazil a neměli náhradní tak mi peníze za službu vrátili, ale co jsem tím získal?
  • komunikace s technickou podporou

Nedoporučuji, už bych u nich nikdy nic nekoupil, lituju nákupů které jsem u nich udělal.

zklamaný zákazník

Přidáno: 9. března 2017

• Občas jsem od nich něco koupil, snad z důvodu ceny nebo reklamy
  • Deklarují dopravu zdarma a vesele mně ji napočítali a to několikrát
  • Při okamžité platbě převodem se i po týdnu nic nedělo, objednávku jsem zrušil a po dalším měsici stále čekám na své peníze

Myslím, že jsem se snad poučil