bez problému

• Rychlé doručení
    • Ceny

• Jeden den objednáš,druhý den máš.Ono to fakt platí !!!
    • Nic.Jsou kluci boží...

Rychlost vyřízení

• rychlost,kvalita,skvělá komunikace,naprostá spokojenost

• zadna

• snadný výběr

Rychlé doručení

• Rychlost dodání - odpoledne objednáno, ráno v Alzaboxu přichystáno

• rychlé dodání zboží jako nikde jinde, večer objednám, ráno mám :-) i během víkendu

Je fajn, že si zákazník může vybrat časové okno - rozmezí čtyř hodin, kdy bude zboží doručeno. Tudíž jsem si nemusel brát volno v práci, kvůli přebrání zboží.

Jako vždy maximální spokojenost s dobou zaslání i cenou.

• Zboží které inzerují nemají

Reakce obchodu Alza.cz

děkuji za Vaši recenzi.

Mrzí mě, že se u Vámi objednaného produktu došlo ke změně dostupnosti a nebylo tak možné Vaší objednávku expedovat. Vaše objednávka Vám tak byla stornována přímo dodavatelem produktu.

Změna termínu naskladnění může být způsobena několika faktory, včetně neočekávaných problémů s dodávkou, zvýšené poptávky, nebo jiných nepředvídatelných okolností.
    Chápeme, že tento odklad dodání produktu pro Vás může být frustrující.

Pokud máte zájem, můžete nás kontaktovat na naší zákaznické podpoře, rádi Vám pomůžeme vybrat vhodný alternativní produkt z naší široké nabídky, který je skladem.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo problémů se na nás neváhejte obrátit skrze e-mail [email protected],
    nebo na sociálních sítích, ideálně na Messengeru a nebo také na nonstop lince +420 225 340 111.

S přáním pěkného dne
    Patrik, péče o zákazníky.

Velice spatne..jedna objednavka rozdelena na dve a kazde zbozi zaslano jinam. Slibena naprava, ale ani po x dnech druhou cast zasilky nemam a nikdo se neozval, tedy to vidim na dalsi telefonat, opravdu hruza

Reakce obchodu Alza.cz

děkuji za Vaši recenzi.

Velice mě mrzí, že se Vám objednávka rozdělila na více částí.

K rozdělení objednávek dojde, pokud jsou objednány produkty, které jsou skladem pouze u partnera. V tomto případě je tedy nutné i uhradit dopravu za dodání těchto objednávek.

Pokud se dopravci nepodaří Vaší objednávku doručit do Alza boxu, přesměruje ji na náhradní výdejní místo. Dopravce se snaží objednávku doručit na co možná nejbližší místo. Zkontrolujte si tedy prosím informace, které jsme Vám zaslali na email.

Chápeme, že pokud pro svou objednávku vyberete konkrétní výdejní místo, že je pak zklamáním, když se dopraví na místo jiné.

Pevně věřím, že vyřízení Vašich budoucích objednávek proběhne již bez komplikací a dle Vašich představ.

S přáním pěkného dne
    Patrik, péče o zákazníky.

• Rychle dodání
    • Krátká doba čekání
    • Vždy přijatelné ceny na zboží

Obchod funguje bez jakéhokoli problému. Rád zde nakupuji.

• Rychlé vyřízení, sleva.

Vždy bezvadné, všechno

Nejrychlejsi sluzba