Požádal jsem o dodání pneu rok výroby 2020, bez jakékoliv komunikace obchod odeslal pneu více než rok staré. Přání zákazníka není pro majitele obchodu podstatné.

• zboží mělo dorazit do 5 prac. dnů, je to již 14 dní a nikdo se neobtěžuje ani zavolat !

• Zbozí nedorazilo v terminu,ani tyden po terminu

Nedoporučuji.Po tom,co spletli zakázku,neuvěřitelný,několikadenní zmatky.

• Možná cena
    • kola přišla bohužel z upadaným závažím tak jsem musel nechat převážit

Výhodnější cena ,bohužel nutno nechat převážit kola po doručení, závaží bylo pouze přihozeno do balení neboť na disku nebylo ani známky
    po nalepení tak, že náklady navíc .

• Rychlé vyřízení objednávky.
    • Jedno kolo nebylo vyvážené, chybí centrální kroužky a matice kol.

• U starších pneumatik neuvádí datum výroby, takže pneumatiky vyrobené v roce 2018 se tu tváří jako nové... Bylo by fair toto uvést, alespoň ostatní eshopy to dělají...

Objednal jsem si zimní pneumatiky Nokian, cena byla sice nižší, než průměr na Heurece, ale podobná, jako na jiných eshopech, u kterých poctivě uváděli že jsou to třeba pneumatiky vyrobené před dvěma lety. Tady informace o datu výroby (2018) v popisku bohužel chyběla...

Prodejce měl mít skladem pneumatiky s doručením do 5 dnů. Objednáno v neděli večer. Ve středu dorazil mail kde stálo objednávka zrušena. Nikdo nevolal ani nenabídnul nějakou jinou značku, musel jsem volat sám a zjišťovat co se stalo.

komunikace velmi špatná a zboží jsem dosud neobdržel.

Reakce obchodu Alukola.cz

Dobrý den pane Hetflejš,
    objednal jste si kola s dodáním do 7 pracovních dnů. My jsme je vyexpedovali 18.3., což je osmý pracovní den od objednání. Nelze počítat do termínu víkend. O termínu jste byl informován emailem, stejně tak i o skutečnosti, že doprava k Vám je naplánována na 19.3. Úplně nám není jasné, proč si stěžujete právě v den plánovaného doručení. V současné době máme oslabený provoz a je mnohem obtížnější dovézt od výrobce z Německa alu kola včas vzhledem ke zpožděné expedici a zatížené dopravě. Přesto se nám daří většinu objednávek vykrýt v avizovaném termínu. Jsme velice rádi, že naprostá většina našich zákazníků chápe momentální situaci a za to také děkujeme. Doufáme, že po obdržení kol bude již vše v pořádku a nebudete na nás mít negativní pohled.

Hezký den Vám přeje tým alukola.cz

• zboží nedodáno v terminu a nepasovalo na typ auta který jsem objednal objednávku jsem zrušil

Reakce obchodu Alukola.cz

Dobrý den pane Kříž,
    objednal jste si kola, která pasují na Vaše auto. Problém je, že dostupná byla pouze 2 kola a objednal jste 4ks. Dodavatel momentálně nemá další kola dostupná a dle infa od kolegy jste říkal, že není problém počkat, zda se nedoplní zásoby. Poté jste tuto objednávku zrušil, což je naprosto v pořádku a pochopitelné. Není nám úplně jasné, proč nás kritizujete, protože informaci o dostupnosti pouze 2ks kol můžete vidět přímo v košíku před odesláním objednávky. Zároveň ve Vaší potvrzovací objednávce bylo uvedeno, že jste objednal větší počet kol, než který je dostupný. Kolega Vás o tom ještě osobně informoval a další postup byl opět na Vaší vůli. Z naší strany jsme už více udělat nemohli, proto nás Vaše kritika mrzí.

S pozdravem Váš tým alukola.cz

• Nelze se dovolat na telefon uvedený na webu.

Objednané zboží nedorazilo. Z obchodu mne nikdo nekontaktoval s tím, že objednávku ruší. Dovolat se na tel.uvedeny na webu nelze...

• Výběr
    • Ceny
    • Absolutní nedodržování termínu dodání
    • Žádná komunikace

Je fajn, že vám to zkompletují. Ale to nejdřív taky musí dorazit.
    Objednával jsem 14.1.,zboží mělo dorazit k vyzvednutí 21.1. Dnes je 31.1. a stále nic, stále se čeká. Ve sledování zásilky na jejich stránkách se píše: Práce na objednávce - termín dodání.

• Objednáte si a nic se neděje

Asi lepší ceny, ale objednáte si něco a nic se neděje-nevíte,zda teprve zvažují,že Vaši objednávku přijmou či nikoli. Prostě NIC

• snadné hledání
    • dodržení dodací lhůty
    • kola došla poškrábaná
    • pneumatiky špatně nafoukané

Určitě nedoporučuji. Objednal jsem kompletní kola. Ve firmě šetří za folii, takže na nich byl položen jen kousek kartonu stáhnutý plastovou páskou. Všechna čtyři kola jsou odřená na několika místech. Na stížnost firma nereaguje.

Kola byla navíc nafoukaná na 2.0, 2.4, 2.6, 2.7

• Na pneumatiky jsem čekal víc než 10 dnů, protože z obchodu poslali úplně jiné, než jsem chtěl, místo rychlé nápravy a okamžitého odeslání objednaných pneu jsem čekal týden, než došly ty spravné. Rozhodně nedoporučuji tento obchod.

Velká nespokojenost

Dne 5.10 byly objednány 4x Alu kola, 17.10 přišla zpráva, že zboží je expodováno do skladu, dnes je 19.11 a obchod nejeví známky dodání objednávky, přestože uvádí, že objednané zboží doručí do 10 pracovních dnů. Stav objednávky stále jen prověřují.

• Tři týdny slibů o dodání v nejbližších dnech ukončeny stornem obchodu bez odůvodnění či dokonce omluvy.

• Objednal jsem alu disk + pneu + kompletace kol. Z počátku vše probíhalo skvěle. Během 3 pracovních dní se u mé zakázky změnil status na hotovo a že zakázka bude následující pracovní den doručena. Od té doby (dnes je to již týden) se nic nezměnilo. Každý den jsem se pokoušel kontaktovat obchod a zjistit, proč zatím zboží nedorazilo. První den sdělili, že doručovací firma z kapacitních důvodů zboží nenaložila. Paní na telefonu slíbila, že přidá k zakázce poznámku, aby byla urgentně přednostně příští den naložena. Nic. Další den opět dotaz, proč se nic neděje - že prý zavolá zpět. Nic. Další den další slib, že zjistí stav a ozvou se zpět. Nic. Dnes zakázku ruším. Horší obchod jsem ještě nezažil. Možná, že je zakázka hotova, ale k čemu mi to je, když nejsou schopni ji ani odeslat ze skladu? A nebo si z nás zákazníků pouze dělají dobrý den. Katastrofa je hlavně komunikace, nelze se dovolat, na email neodpovídají. Již nikdy!

dostal jsem e-mail, že je objednávka připravena k osobnímu odběru a poté co jsem dorazil na prodejnu, bylo mi sděleno, že nemají kola zkompletovaná a musím přijet jindy, takže zbytečný výlet do Prahy.

• Předpokádaná doba dodání 11.11.2019 a je 15.11. a nikdo se neozval,to vědět, tak jsem zakoupila jinde.