• Nízká cena
    • Špatná komunikace

Již zde nakupovat nebudu.

• Nemohu posoudit,zatím zboží nedorazilo,po urgenci mi bylo řečeno ,že než proběha platba na účet tiskárna byla prodána a čeká se na naskladnění nové.Do konce týdne prý bude vyřízeno.

Reakce obchodu ALEXA

je nám velmi líto, že jste musel na objednávku čekat déle. Bohužel pokud je platba odeslána a připsána za 5 dní od vytvoření objednávky, nemůžeme garantovat stejnou skladovou dostupnost jako v den jejího vytvoření. Velmi Vám děkujeme za Vaši trpělivost.

• Neupozorňuje když je zboží připravené k osobnímu odběru.
    • Což je problém, pokud si člověk omylem překlikne osobní odběr místo dopravy, tak týden neví nic. Odpovědi na mail do 2 dnů :(

Levné ceny, nic víc..

Dobrý den pane Bláha,

odepsáno Vám bylo do 2 hodin od doručení emailu ne do 2 dnů :).

Děkujeme Vám za Váš nákup.

• ceny
    • neakualizují stav zboží na vebu
    • dlouhé vyřizování

Alexa byl jedinný z obchodů, který uváděl, že určitou sušičku potravin má. I když z důvodu velmi kladných recenzí na tento druh sušičky, byla všude beznadějně vyprodaná.
    Tak jsem objednala a dostala potvrzení o objednávce. Po 6 dnech přišla informace o zpracování objednávky a že do 2-4 dnů bude doručena. Za 3 dny jsem obdržela omluvnou zprávu o zrušení objednávky z důvodu vyprodání mé sušičky. Takže u Alexy mi to nevyšlo.
    Týž den jsem objednala jinde a už druhý den jsem sušila:)A tak si myslím, že by to mělo fungovat.

• zajímavé ceny
    • neberou telefon, zboží (doufejme už konečně) poslali až po více než týdnu po naší emailové urgenci

pokud máte trpělivost, asi ušetříte, ale v našem případě zdržení způsobilo velký problém

Reakce obchodu ALEXA

Dobrý den, omlouváme se za prodlení vyřizování a doručování objednávky. Bohužel náš informační systém byl mimo provoz. Situaci jsme již vyřešili a pracujeme na vyřizování všech dalších objednávek. Děkujeme za pochopení.

• dobré ceny

obchod nekomunikuje, nedoporučuji

Reakce obchodu ALEXA

vytvořil jste si objednávku na předplatbu. Čekali jsme na úhradu, která do konce splatnosti neproběhla. Jakmile byla překročena lhůta splatnosti, informovali jsme Vás, že objednávka bude stornována, jelikož nebyla zaplacena. Na tento mail nikdo nereagoval. I tak Vám děkujeme za recenzi, i když je v tomto případě trochu bezpředmětná.

• - špatná komunikace

pro zboží jsem byl 4x! a až na počtrté mi ho vydali. a to i přesto že mě dříve informovali, že zboží mají na skladě a přitom nebylo. další nákup si hodně rozmyslím

Reakce obchodu ALEXA

zboží které jste u nás zakoupil bylo označeno EXT. (externí sklad) proto jej nebylo možné ihned vydat. Omylem jsme Vás informovali o možnosti vyzvednout zboží o den dříve než bylo ve skutečnosti skladem, za což jsme se Vám omluvili.

tým Alexa.cz

• příliš dlouhá dodací doba údajně "naskladněného" zboží

• Levný,Spokojenost
    • Někdy zboží dorazí za delší dobu

• At informuje po objednavce, jestli je zbozi skutecne na sklade a muzou ho hned zaslat.

At si pred objednavkou zavolaji, zdali neni s dodanim nejaky problem, priste to tak taky urcite udelam.

• dodací lhůta, i když bylo psáno, že zboží je skladem a po zaplacení napslai, že dodání za 2-4 prac.dny, zboží možná dorazí dnes - po 6 pracovných dnech

pokud máte čas čekat déle, nakupujte

Reakce obchodu ALEXA

u každého produktu je uvedeno na kterém skladě se nachází. Pokud se jedná o zboží skladem v Napajedlech je expedováno ihned. Pokud je zboží na externím skladě je jeho dodací lhůta 2 až 4 pracovní dny, jak bylo uvedeno v emailu. Omlouváme se, že jsme dodací lhůtu o jeden den prodloužili. Děkujeme Vám za Váš nákup a doufáme, že budete se zbožím spokojen.

• Zboží, u které bylo uvedeno, že je skladem, dorazilo až za 9 dnů.

• notebook v mém případě byl cenově nejvýhodnější
    • Zboží placeno převodem, až po urgenci jsme dostal objednavku po 10 dnech, do té doby mě nikdo nekontaktoval.

• - špatná komunikace (při nedodržení dodací lhůty)

• cena konkrétního vybraného zboží
    • špatná, resp. nulová komunikace

zklamání co se týká lhůty doručení zboží a komunikace obchodu. avizovaná lhůta 2-4 pracovní dny se protáhla na 12. pokud se při nákupu neregistrujete, nemáte možnost zjistit stav objednávky. když si sami aktivně napíšete, jak to vypadá, dostanete odpověď téměř obratem, i když s gramatickými chybami. že by obchod nabídl kompenzaci za nedodržení dodací lhůty (např. dopravu zdarma), o tom si můžet nechat jen zdát.

• Nevím, zboží nedorazilo

Nevím, zboží nedorazilo

Reakce obchodu ALEXA

bohužel zboží nebylo možné zajistit v požadovaném množství (zboží ve výprodeji). Proto byla objednávka stornována a zákazník o situaci informován mailem.

Tým Alexa.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Pomalé reakce na vše.

Reakce obchodu ALEXA

Dobrý den. Vaši objednávku jste vytvořil 4.12.2013 (OBJZ143695), Expedována byla tentýž den, tj. 4.12.2013.- PPL dobírka. Děkujeme za reakci. Váš tým ALEXA.CZ

• zboží na skladu
    • nepřehlednost stránek a jejich celková nízká kvalita