• nedodaný manuál k obsluze

Reakce obchodu ALEXA

situaci s Vámi aktivně řešíme a na odstranění nedostatku pracujeme společně s dodavatelem.

Aktuálně je již situace vyřešena.

Věříme, že příště již bude vše na 100%.

tým Alexa.cz

• nedaly dopravci informace musel jsem si najít na stránkách ppl balík a pak jim doplnit informace daly jim jen jmeno přímení a psč zbytek jsem musel doplnit dopravci sám

• - v té době nejlevnější cena
    • - první nákup proběhl bez problémů
    • - Koupil jsem si grafickou kartu, která údajně byla skladem. Ovšem po objednání jsem obdržel mail že bude skladem až za týden a tedy mi dorazí až za 10 dní nejdřív

Nevím jestli je to jejich politika, udávat že je zboží skladem když vlastně není, ovšem s tím jsem nebyl spokojen.

Normálně bych objednávku zrušil a koupil bych si zboží v jiném obchodě, ovšem po obdržení emailu od eshopu se ceny již kvůli pádu koruny změnili v řádech stokorun, takže jsem byl nucen čekat.

• Nabízí zboží, které nechce prodávat..

Je mi líto, třeba to byla jen systémová chyba, ale podruhé to zkoušet nebudu.

• Nabízí zboží, které nemá ani skladem ani potvrzené u dodavatelů a vystavuje proformafaktury dopředu, aniž by věděl.jestli to dodá.
    • Zboží začne zajišťovat až po zaplacení proformafaktury.
    • Když v obchodě zjistí,že zboží nemůže zajistit, nabízí odstoupení od smlouvy.
    • Naštěstí už zaplacené peníze poslal v pořádku zpět na účet...

Já osobně už tady nakupovat nebudu .
    Je na každém, jestli po mé zkušenosti v tomto obchodě bude chtít nakupovat, třeba to vyjde, já už to pokoušet nebudu.

• Zadne
    • Nabyzi zbozi ktere nema

Nenakupovat akcni zbozi a nespolehat se na 1. Email od firmy ze se objednavka o neco zdrzi a 2. Emailem vam objednavku stornuji

• Jedinou výhodou je nejlepší cena
    • Špatná přehlednost stránek, často slovenský text, špatná komunikace

• zboží které uvádějí skladem, ve skutečnosti reálně u nich skladem není

Koupila jsem televizi pod stromeček. Na stránkách měli televizi skladem. I přes to jsem obchod kontaktovala, zda skutečně skladem je, odpověď byla že ano. Hned druhý den 12.12. jsem televizi objednala. Později mi přišla faktura, 13.12. jsem provedla platbu. 15.12. mi přišel email, že je objednávka zpracována a že mi zboží do 2-4 dní přijde. Za dva dny (17.12.) mi přišel email, že je již zboží vyprodáno, a že musí tedy objednávku stornovat. Takže jsem byla bez televize, bez peněz... Naštěstí druhý den peníze přišly a já mohla televizi objednat jinde.

• Nízké ceny (za cenu nedodání zboží bez včasného upozornění)
    • Neserióznost!!!
    • Špatná komunikace
    • Nepřehledné prostředí při dokončování objednávky

Sice nízké ceny, ovšem za cenu, že vám zboží ani nedorazí. Což by nebylo tak hrozné, kdyby za něco stála alespoň komunikace obchodu. Objednával jsem hdd 17. 12. jako dárek k Vánocům, den na to mi přišlo potvrzení a při kontrole objednávky bylo na e-shopu uvedeno datum doručení 19. 12. Jaké pak bylo překvapení, když mi 22. 12. přišel mail, kde mi objednávku zrušili... Dva dny před Štědrým dnem!!! Aneb k Vánocům už stihnete leda tak nas***... Z tohohle e-shopu už ani zadarmo...

• nezabukují zboží při platbě předem!!!!!!!!!!
    ale penízky vrátí

• Cena nabízených produktů
    • Nepřehledné stránky,špatná komunikace

Obchod nabízí řadu výrobků u kterých je cena od nejbližšího konkurenta o 5-10 % nižší.Nicméně musím bohužel říct, že u výrobků s vyšší cenou bych se asi bál podruhé nakupovat.Jejich zákaznická linka má být v provozu od osmi hodin od rána (jak říkají stránky) nicméně jsem se dovolal až v deset.Zákaznická linka nebyla v provozu.Na dodacím a záručním listě nebylo uvedeno sériové číslo výrobku.Dokumenty mi byly ale rychle opraveny a zaslány (v den kdy jsem to oznámil).Jejich webová stránka je skutečně žalostná, ale když už máte vybraný produkt, neřešíte to.Zboží mi přišlo v krabici, kde byly kusy papírů ze skartovačky a výrobek dle
    mého názoru musel při přepravě pěkně házet.Nicméně nebyl rozbitý a funguje.Tohle obchodu doporučuji "doladit",jelikož první dojem po rozbalení může kdekoho "překvapit".

U zboží typu paměťové karty a jiné levnější zboží bych tento obchod doporučoval, ale u zboží dražší kategorie doporučuji prověřeného prodejce, který má stránky přehledné a fungují, stejně jako bezproblémová komunikace.

Nejprve mi přišla zpráva , že zboží bude doručeno do 2 až 4 pracovních dní a po třech dnech mi zavolej , že zboží nemají. To mi přijde jako špatný vtip.

Rozhodně nedoporučuji. Skladová evidence nekvalitní. Objednávky přijímají i na zboží, které již nemají a navíc automaticky odesílají údaje k platbě. Peníze vráceny po několika urgencích.

• kvalita balení zboží

bacha na kvalitu zabalení zboží

• levné zboží
    • neaktualizuje nabídku zboží

uvádí že má zboží skladem a po 3 dnech když už čekám zboží napíše že zboží nemají

S obchodem jsem spokojen nebyl, neboť mi byl zaslán email, se stavem zboží je zabaleno a předáváno přepravní společnosti a za několik dní mi byl doručen email, že zboží je již vyprodáno. Nechápu jak ho mohli zabalit a přitom ho nemít.

• dobré ceny na trhu
    • komunikace

objednávka 8.12. ,balík přišel 22.12.

• Levne ceny
    • Neprehlednost stranek, platba paypalem, kreditni kartou, prevodem ze zahranici nemozna.

Obchod by byl bezproblemovy, kdyby byla mozna platba. Ma objednavka byla zrusena bez jakekoliv nabidky reseni nebo alternativy. Nemohu tedy doporucit.

• -0-
    • Po objednání zboží s dopravou zdarma mě zavolal majitel e shopu a požadoval zaplacení 350,-kč za dopravu.To jsem odmítl,tak zrušil objednávku.

Nedoporučuji

Reakce obchodu ALEXA

produkt byl mylně zařazen bez nadorzměrné přepravy, za což jsme se Vám při telefonickém hovoru omluvili.
    Bohužel jsme se již nedokázili dohodnout na kompromisu.

Ještě jednou se Vám omlouváme za námi chybně inzerovanou cenu dopravy.

Tým Alexa.cz

• nevím

Ačkoli nabízí zboží které má v popisku SKLADEM tak mi zrušili objednávku že zboží není.