Nový majitel tohoto obchodu je podvodník, který vyinkasoval peníze a vypařil se !!!

• podvodníci

Na obchod byla podána žaloba pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže.

• jste se posrali v kině...Alexa nefunguje a dluží mi za proformu..Idioti
    • JAK VÁS OBRAT O PENÍZE
    • JIŽ NEEXISTUJE

JAKO PODVOD STRÁNKY ZRUŠENY NIKDO NEKOMUNIKUJE PENÍZE VYINKASOVALI A SLEHLA SE PO NICH ZEM,PODAL JSEM NA NĚ OZNÁMENÍ OSTATNĚ JAKO SPOUSTA DALŠÍCH

Nedoporuciji

• v tuto chvili vidim jen nizke ceny na www strankach
    • Neodpovidaji na emaily, nelze se jim dovolat

Zatim nespokojen, penize jsem jim odeslal na ucet, ale zbozi jsem zatim nevidel a na emaily neodpovidaji, dovolat se jim nelze.

• Tomuto obchodu se obloukem vyhněte, internetové stránky u nich nefungují, na emaily/telefony nereagují, nejspíš jsem vyhodil peníze oknem.

Zboží mám zaplacené, nedorazilo, obchod nekomunikuje. Poslala jsem stížnost na ČOI a dnes jdu na policii. !!!

• Zboží jsme objednali-prislo potvrzení s termínem dodání do 4 dnu,nedorazilo obchod neodpovídá na dotazy ohledně dodani.

Absolutně nedoporučuji. Zboží jsem objednala, zaplatila před 14 dny a stále ještě nedorazilo. Na emaily mi nikdo neodepisuje, telefonni spojení nefunguje !!!!!!

• Už žádný

• komunikace, nedodržuje podmínky

Produkt jsem zaplatil předem, což obchod potvrdil a sdělil, že bude doručen do 2-4 dnů; nedorazil ani po uplynutí 12 dnů, telefon nefunguje, na maily neodpovídají a internetové stránky obchodu přestaly fungovat.

• Zbozi jsem objednal, zaplatil predem a nedostal ho! Na telefonu nikdo neni.

• Hlavní výhoda obchodu je, že deklaroval harddisk jako "skladem". Já objednal v neděli a dostal jsem ho až ve čtvrtek. Nejspíš proto, že skladem měli velký hovno, v pondělí ráno disk objednali u subdodavatele, disk jim došel ve středu dopoledne a ještě ve středu dopoledne ho přeposlali...

• Pěkný výběr
    • Ceny
    • Čekal jsem na na zásilku něco přes týden..mizerná komunikace ..nakonec jsem objednávku zrušil a zboží objednal jinde

Nebyl jsem informován, že zboží není dostupné. Obchod jsem musel kontaktovat sám, bylo mě přislíbeno, že zboží bude dodáno, že nastala chyba v systému. Nakonec jsem se po 14 dnech od objednání zboží dozvěděl, že zboží bude dostupné za další 3 dny.Objednávku jsem samozřejmě zrušil. Příšerné !!!

• Omezený výběr možnosti placení za zboží

Objednal a hned zaplatil zboží dne 14.8. prvním emailem mně napsali, že zboží do dvou dnů obdržím a že platba proběhla v pořádku. Dalším emailem mně napsali, že zboží už nemají a že peníze pošlou zpět na účet ... je 24.8. a peníze stále nemám i přes x komunikací po emailu a telefonu ...

• Žádné ... průměrný obchod
    • Popisky u zboží ... Popisky jsem měl anglicky a kvůli tomu jsem si objednal špatný kabel ....

Jednoduše ... díky vašemu imbecilnímu popisování v anglickém jazyce jsem vám dal vydělat peníze za něco co nepotřebuji. Kdybych chtěl přijít o své poštovné tak vám to pošlu zpět, ať si to celý obchod naboucháte někam. Jsem absolutně nespokojený a doufám že na to lidi přijdou a nebudou u vás nakupovat. Už bych si u vás nekoupil, ani sponku na papír natož nějaký kabel či elektroniku. OBCHOD ALEXA JEDNODUŠE NE POKUD NEUMÍTE VŠELIJAKÉ *** ANGLICKÉ ZKRATKY.... Abych celý den seděl za překladačem a překládal si každé *** slovíčko co neznám .... Takže ... Thank you and to futur go to *** with you e-shop and your´s ***!!!! Tady máte něco ode mě na překlad ...

Reakce obchodu ALEXA

vynechám Vaše vyjadřování, které je dle i Heurka.cz v pořádku a patří do recenze, i když ve formě hvězdiček "*", kterými byly Vaše vulgarismy nahrazeny.

K Vaší objednávce, ano text u redukce / SVGA kabelu za 180Kč byl v angličtině. Toto je nedostatek, který jsme již opravili. Nicméně, pokud si nejste jist zda je pro Vás produkt vhodný máte zde několik možností jak tyto informace zjistit (zavolat nám, napsat dotaz mailem, google). Přesto všechno jste usoudil, že nejlepší varianta je objednání zboží u kterého si nejste jist zda Vám bude vyhovovat.

Pokud budete mít zájem kabel/redukci SVGA vrátit, tak pochopitelně můžete. Stačí postupovat dle obchodních podmínek.

tým Alexa.cz

• Příznivé ceny vykoupené tím, že vám zboží, které je skladem, bude doručeno za 14 - v lepším případě
    • Doba doručení. Telefonicky mi byl příslíben již 4. termín, kdy mi bude zboží odesláno. Poté volám že mi nic nepřišlo. Další termín opět posunut, došlo k výjimečné chybě...

První dobrý dojem zhatilo to, že již dlouhou dobu čekám na doručení zboží, které je skladem. Telefonicky slibovány další a další termíny... Způsobili mi tím velké komplikace...

Reakce obchodu ALEXA

velmi nás mrzí co se v případě Vaší objednávky odehrálo. Bohužel se sešlo několik faktorů a skutečně jsme nebyli schopni dodat zboží tak jak jsme slíbili. Ještě jednou se omlouváme za vzniklé komplikace.

Tým Alexa.cz