• žádné, jsou to podvodníci
    • po zaplacení zboží nedodají,
    • stránky vypnuté, nekomunikují
    • jde o podvod

katastrofa

• nekomunikují /pravděpodobně konec eshopu

Není co dodat, už není přístup na web.

• Po této zkušenosti žádné.
    • Zboží jsem si měl vyzvednout v Napajedlích. Doposud nevím ani jestli je zboží už na místě,nedalo se tam minulý týden dovolat,při osobní návštěvě obchod zavřený.

Po této zkušenosti nedoporučuji,není toto seriozní jednání!!!!!

Zboží před 2 týdny objednáno, zboží rovněž zaplaceno, doposud však nedorazilo, přestože mělo podle obchodních podmínek dorazit už před týdnem. Webové stránky www.alexa.cz už několik dní nefungují, e-shop zjevně inkasuje peníze a pak zmizí.

• nekomunikace , zasilal jsme prosbu mailem kdy bude dodano a do dnes nic

• Zadne

Rozhodne nenakupovat, firma nyní už neexistuje. V pripade objednaneho zboží a problémem s dodáním kontaktovat PCR na trestní oznámení.

• ŽÁDNÉ !!!
    • - STRÁNKY NEFUNGUJÍ !!!
    • - ZBOŽÍ NEDODÁVAJÍ !!!
    • - NELZE SE DOVOLAT - TEL. NEFUNGUJE !!!
    • - NIJAK SE MĚ NEPOKUSILI KONTAKTOVAT !!!
    • - PLATILA JSEM NA ÚČET PŘEDEM, ZAPLATILA JSEM 1059-- KČ, KTERÉ MI STÁLE DLUŽÍ !!!
    • - ABSOLUTNÍ IGNORACE !!!

DOPORUČUJI SE JIM OBLOUKEM VYHNOUT !!!

JEDINÁ MOŽNOST JAK DOSTAT SVÉ PENÍZE NAZPÁTEK JE OBRÁTIT SE NA PŘÍSLUŠNÉ ÚŘADY...

• ŽÁDNÉ ZBOŽÍ MEDORAZILO
    • VŠE

Dobrý den, už se asi nikdy nenechám zlanařit cenou zde na tomto vyhledávači heuréka jako se stalo nyní... Jakm může mít zde obchod 100% recenze splňovat 100% garence a ze dne na den krachnout, a nikdo za nic nemůsí ručit??? Příště si radši připlatím pár stovek navíc, a pro zboží si zajde do kamené prodejny...

• Vůbec žádné
    • Obchod absolutně nekomunikuje zrušil web. stránky.

Po deseti letech co nakupuji na internetu je toto první negativní zkušenost z podvodným obchodem. Zboží objednáno zaplaceno a nic. Obchod dělá mrtvého brouka. Už si budu sakra rozmýšlel zda zaplatím předem za zboží. Raději dobírku. Když nedostanu zboží tak mi peníze zůstanou a objednám jinde. Zase jedna lekce do života. Člověk se učí celý život.

• nefunkční webové stránky, žádné reakce na e-mailovou komunikaci, telefony zvedá automa a odvolává se na nedostupnost služeb

Zatím nejhorší obchod, se kterým jsem se setkal

• Není možné se dovolat ani na e-mail nereagují .
    • 14 dnů. Díky nechci.

• Uhradil jsem platbu předem a ani zboží ani peníze nedorazily. nikdo nekomunikuje

absolutní hovada bez možnosti komunikace.Nechápu jak taková firma může existovat.

Web nefunguje, tel. nefungují, peníze už asi nedostanu zpět.

Zboží jsem objednala avšak ani po týdnu nedorazilo .Žádna komunikace ze strany obchodu!! Ani jsem se nedovolala!! Po přečtení ostatních recenzi jsem objednávku zrušila.. Určíte nikomu nedoporučuji jsou to podvodníci!!!!

Zboží objednáno, zaplaceno, nedorazilo. Podvodníci

• nízké ceny
    • zboží jsem objednala před 13 dny, před 11 dny mi přišel potvrzovací email o přijaté platbě předem s tím, že zboží bude doručeno za 2-4 dny
    • dodnes nemám ani zboží ani peníze
    • telefon nedostupný
    • na email nereagují

jsem velmi zklamaná
    s obchodem se nelze nijak spojit

I sent an email quering if I can pay by Credit card but no response so far. I sent an email twice but no response. Pathetic customer service.

• žádné nevidím
    • absolutně nekomunikuje

Zboží jsem si objednala a po prvním emailu od obchodu, se už vůbec nic nedělo. Zboží nedorazilo a ani odpověď na to proč nepřišlo, jsem nedostala. Žádná komunikace ani po telefonu.

• Všechno
    • Jedná se o podvod

Jedná se o podvod, nejsem první napálený. Bohužel se už nedá spolehnout ani na Heureku, která tvrdí OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY. Zboží jsem objednal, zaplatil předem před 10 dny, od té doby nic, na maily nikdo nereaguje, webové stránky byly zrušeny!!!
    Předpokládám, že své peníze už nikdy neuvidím. Příště už na Heureku a její certifikáty raději nespoléhat.