• vyřizování reklamací

po 3 týdnech porucha přístroje. Poprvé čekam na reklamaci-opravu 3 neděle řekly , že mají podle zákoníku měsíc na vyřízení. Ani jsem si nového přístroje neužila. Koupila jsem adaptery kvůly dětem, kteří jsou u mě na prázninách. Mam lepší zkušenosti s jinímy prodejci. Takže poprvé a naposled co jsem u této prodejně něco kupovala.

Reakce obchodu ALEXA

Vaši reklamaci urgujeme v servisním středisku, dobu vyřizování nedokážeme ovlivnit . Neposkytujeme servis, zboží zasíláme k dodavateli. Budeme se snažit aby Vaše reklamace byla co nejdříve vyřízena. Pevně věříme, že tomu tak bude v příštím týdnu.

S pozdravem ALEXA.CZ - reklamační oddělení

• Neuvádí skutečnosti o zboží, ale jen polopravdy, které zvýší prodej.

Je to velké zklamání, cena dobrá, jen zapomenou uvést, že se jedná o demont, který nechce složit ani autrizovaný,servis. Protože, dane oterace mohou zničit celé zboží. Takže máte zboží, které použijete poze pokud naleznete blázna, který to prubne na vlastní nebezpečí. Jinak se můžete na kopírku tak akorát dívat.

Reakce obchodu ALEXA

v popisu produktu je uvedeno, že zařízení musí instalovat autorizovaná firma. Námi dodané zboží bylo nové, originálně zabalené.

Tým Alexa.cz

• Nejlevnější ceny
    • Pěkný obchod
    • Dodací lhůta

I přesto že mi potvrdily objednávku a vypsaly nejpozdější den dodání nedorazilo to. Neodpovídání na emaily. Skvělé ceny.

Reakce obchodu ALEXA

žádný email od Vás neevidujeme. Vaše objednávka bude dnes expedována.

Omlouváme se Vám za prodlení a děkujeme Vám za pochopení.

• Slušné ceny.
    • Přehledný e-shop.
    • Telefonický kontakt.
    • Neleze se spolehnout na označení dostupnosti zboží.

Zboží v době objednání označeno jako dostupné.
    Po platbě předem potvrzen termín dodání.
    Následně telefonát, že bylo zboží mezitím vyprodáno (odhaduji, že buď skladem vůbec nebylo, nebo nemají rezervační systém navázaný na obj.).
    Po stornování obj. několikanásobné urgence vrácení předem zaplacené částky.
    ALEXA byla mým druhým nejhorším nákupem v e-shopech za zhruba 15 let. A to nakupuji téměř výhradně v e-shopech.

Reakce obchodu ALEXA

zboží bylo v době objednávky dostupné ,proto bylo také vystaveno na eshopu. Objednávku jste vytvořil s platbou předem. V takovém případě se objednávka potvrzuje až po připsání částy na bank. ůčet. Toto je uvedeno v mailu s proforma fakturou. Než je proforma uhrazena a platba spárována může se stát, že se zboží vyprodá (poslední kus v době objednávky apod.) Což se bohužel stalo v tomto případě. Omlouváme se Vám ještě jednou za nepříjemnosti.

tým Alexa

• - různé druhy plateb
    • - nejlevnější zboží
    • - organizační stránka při objednaní zboží ze strany pracovníku obchodu

• Zboží došlo neúplné,volání na kontaktní číslo je doposud bez úspěchu-zatím šest dní.

Reakce obchodu ALEXA

zboží přišlo kompletní, originálně zabaleno výrobcem, v tomto případě LG.

Děkujeme za recenzi.

• Cena.
    • Bohužel lžou !!!

Pokud Vám nezáleží na tom, kdy zboží obdržíte, tak nakupuje. Lhali mi, že je zboží předáno PPL - poslali i číslo zásilky - chybné !
    S komunikací jistě nejsem spokojen ! Nesnáším lhaní !!!
    Jednoznačně nedoporučují a dalšího nákupu u Alexi se vyvarují !!!!

Dobrý den pane Vrzal,

omylem jsme Vám sdělili chybné číslo PPL nadrozměrné přepravy, následně jsme Vás telefonicky kontaktovali, uvedli situaci na pravou míru a omluvili se. V žádném případě se nejednalo o záměr uvést Vás v omyl. Při rozhovoru se jevilo, že jste situaci pochopil. TV Vám následně byla doručena za nelepší možnou cenu na českém trhu.

• široká nabídka
    • peníze za odstoupení od smlouvy poslal obchod až po 3 týdnech, tj. týden po zákonné lhůtě.
    • (Odstoupení oznámeno 25.5., zboží došlo zpět 27.5., peníze došly 16.6.)
    • zakoupené zboži dorazilo nefunkční

Na první pohled cenově zajímavý obchod. Bohužel kvalita služeb je nedostatečná.

• na to jsem nepřišel....
    • komunikace

každý si musí udělat názor sám, jen doufám, že se mi vrátí peníze za vrácené zboží

• Přepravce PPL - měl jsem denní směnu 14:30 je pozdě na doručení necháme to na zítřek. Takto definoval první řidič. Druhý řidič druhého dne opět doručuje 13:00hod. Když jsem si zajistil dovolenou nešlo se na řidiče dovolat ani nereagoval na SMS.

Obchod dobrý ale špatný přepravce.

• zboží nemá

Uvádí na externím skladu zboží, které je již vyprodáno a nebude, člověk vybírá a zbytečně zvažuje nabídky, které neexistujou, objedná a myslí, že má vyřešeno, pak příjde mejl, že zboží není a nebude. Kdyby tyto falešné nabidky nebyly, byl by nákup na internetu mnohem jednodušší. Mě se toto stalo dvakrát, kupovala jsem notebook a potřetí jsem už šla do kamenného Teska a mám plně vybavený notebook za nejnižší cenu z internetu.

Reakce obchodu ALEXA

někdy se stane, že je zboží dostupné již pouze v posledním kusu. Stav zboží je zobrazován online, nicméně aktualizace stavu (dostupnost/počet kusů) probíhá 2-3 za den a následně se tento stav musí ještě projevit na Heureka.cz. Nejedná se tedy o "falešnou nabídku" ale o to, že zboží v době Vaší objednávky již bylo nedostupné / vyprodané a tato informace ještě nebyla propsána na eshopu. O nedostupnosti zboží jsme Vás následně informovali.

Omlouváme se za komplikace.

tým Alexa.cz

• Jen potvrdí přijetí objednávky a dál vůbec nekomunikuje. Zboží ani po 10 dnech nedorazilo, zpráva žádná...

Nepoužitelný, jen láká na nízké ceny.

• Nízké ceny
    • Nespolehlivost

• Vůbec žádné, podprůměrný eshop v tomto oboru
    • Dlouhé dodací lhůty, na email neodpověděli a nedodali zboží včas, nedoporučuji!!! Jsou jiné a lepší eshopy na trhu

Zboží jsme zakoupili 1.4. a požadovali jsme doručení do 8.4. Obchod nám napsal, že zboží dorazí pravděpodobně 7.4. Nestalo se tak a nakonec dorazilo až 10.4., přičemž zboží jsme již nepřijali, neboť jsme museli jet do obchodu osobně (do jiného města). Do objednávky jsem požadoval doručení do 8.4. jinak o zboží nemáme zájem. I když věděli, že to nestihnou, tak se neozvali a i přesto zboží zaslali. Zkrátka děs a hrůza. Pouze komplikace a zvýšené náklady!!!

Reakce obchodu ALEXA

zboží jste si objednali ve středu 1.4. večer, tudíž objednávku jsme Vám potvrdili a začali vyřizovat 2.4. ve čtvrtek. Zboží bylo na externím skladě, kde je dostupnost 2 až 4 pracovní dny. S touto dodací lhůtou jste byli seznámeni jak na našich stránkách, tak v potvrzujícím emailu. 6.4. byl státní svátek a my zboží expedovali 7.4., což je tedy 3. den od potvrzení objednávky.

Bohužel celou věc prodloužila a zkomplikovala přepravní společnost PPL, u které došlo k technickým závadám a nebyli schopni do druhého dne doručit zásilku, tak jak je ve smluvních podmínkách.To nás sice velice mrzí, ale bohužel nebylo v našich silách to jakkoli ovlivnit.

Děkujeme za pochopení.

• Pisi ze zbozi je skladem a potom stornuji objednavku z duvodu ze zbozi nemaji

Reakce obchodu ALEXA

předmět Vaší objednávky LG telefon byl uváděn v době objednání 29.3.2015 (21:53) jako dostupný, nikoli skladem. Následují den, kdy jsme pro Vás zboží zajišťovali bylo zjištěno, že je produkt u dodavatele již vyprodán.

O této skutečnosti jsme Vás následně informovali.

tým Alexa.cz

- obchod nejprve objednávku potvrdil a teprve po více jak 24 hodinách mi oznámili velmi strohým e-mailem, že zboží už nemají a mít nebudou

+ teprve po mém zavolání a delším rozhořčeném povídání přišla omluva ze strany obchodu s tím, že se pokusí do budoucna zlepšit. Za snahu o nápravu tedy malé +.

• Neodpovídali na mail a museli jsme je urgovat telefonicky, aby zboží vůbec poslali, i když ho podle systému měli na skladě.

• Obchod udává že má zboží skladem ale není tomu tak a nekomunikuje.

Z prvu se zdálo že je to milí eshop se zajímavými cenami ale kazi jim to nekomunikuce se zákazníkem

Reakce obchodu ALEXA

Vaše objednávka byla vytvořena 12.3. (čtvrtek). Expedována 13.3. (pátek), tzn. doručena 16.3.(pondělí) na dobírku kurýrem PPL.

Zboží, které u nás lze objednat je označeno jako DOSTUPNÉ. Následně je znázorněno na kterém skladu se zboží nachází, tj. NAP = skladem, ihned k odeslání; EXT. = externí sklad, naskladnění do 48hod.

Následně jste obdržel několik zpráv popisujících vývoj objednávky. Dotaz k objednávce z Vaší strany bohužel neevidujeme.

Děkujeme za recenzi

tým Alexa.cz

• Nalakaji na vyhodnou cenu za kterou nejsou schopni potvrzenou objednavku dodat.

Nenakupujte v tomto obchode.

• zavádějící informace
    • nedodržení dodacích termínů

informují že zboží mají skladem a zároveň je označeno znaménkem minus že vlastně skladem není
    udávají dodací lhůtu 2-4 dny, ale nedodají v termínu (zboží jsem dostal šestý pracovní den)

Reakce obchodu ALEXA

Vaše objednávka je ze soboty 7.3.2015, expedována byla 13.3.2015 což je pátek, doručena byla v pondělí 16.3.2015.

Zde jsme opravdu námi udávanou doručovací lhůtu přesáhli. Za toto pochybení se Vám omlouváme.

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu a pokud se na nás znovu obrátíte, jistě Vaši objednávku včas vyexpedujeme.