• zakoupeno v Aléky.cz před 2 měsíci

Zboží nebylo možné objednat, přestože bylo uvedeno skladem. Vybrala jsem jiný produkt. Bohužel.

• zakoupeno v Aléky.cz před 7 měsíci

• Z týdenní lhůty naskladnění je nakonec téměř dva týdny k samotnému dodání od uhrazení objednávky, což je při stoupající úrovni dnešních e-shopů v ČR docela tragédie. Komunikace ohledně dodání zahájena až na výzvu.

Reakce obchodu Aléky.cz

Dobrý den pane Černý, mrzí nás, že při doručování Vaší objednávky došlo k poškození jednoho kusu Vámi objednaného zboží. Ihned po naskladnění Vám zašleme nový kus na naše náklady. S pozdravem pracovní tým Aleky.cz

Se souhlasem pana Černého připojujeme jeho reakci na zaslaný mail

"Dobrý den, moc si toho vážím, ale nedělejte si starosti. To mi raději pošlete znova odkaz na hodnocení a milerád se o tuto zkušenost se takovou příkladnou vstřícností podělím s ostatními a rozhodně kladně okomentuji včetně plno bodového hodnocení.
    Díky! Černý"

• zakoupeno v Aléky.cz před 7 měsíci

• Neumerne dlouha dodaci lhuta, jestli zbozi vubec dorazi, i kdyz bylo obratem zaplaceno

Reakce obchodu Aléky.cz

Dobrý den pane Kučero. Vámi objednaný produkt je z kategorie Zdravé výživy, u všech těchto produktů je uvedena doba dodání do 14 dnů (s touto skutečností jste byl, seznámen již při objednávání). Vaše objednávka byla v této lhůtě řádně vyřízena. Vaše hodnocení nás proto velmi mrzí. S pozdravem pracovní tým Aleky.cz

• zakoupeno v Aléky.cz před 8 měsíci

• Myslíte si, že jste si něco koupili, ale ve skutečnosti Vám nic nepošlou

Přesto, že na jejich stránkách měli psáno, že produkt mají a zaplatil jsem při objednávce okamžitě předem kartou, objednávka byla zrušena s tím, že prý už zboží nemají a došlo i dodavatele.
    Proč tedy nabízíte něco, co nemáte? ...Nebo nechcete prodávat?

Peníze zpět jsem dostal až poté, co jsem zaslal dva emaily, nevím, zda by obchod něco sám od sebe vrátil.
    Alespoň jsem tedy peníze dostal, každopádně, nikdy bych si už znovu v tomto obchodě nic nekoupil!

• zakoupeno v Aléky.cz před 9 měsíci

• ŽÁDNÁ
    • Moji objednávku stornovali bez vysvětlení!!!
  • zakoupeno v Aléky.cz před 1 rokem

Nikdy viac!!! Aj vzhľadom ku koronavirovej situácii ešte žiadnemu e-shopu netrvalo dodanie takto dlho - nehovoriac o tom, že tovar, ktorý som objednávala, bol písaný ako "skladom". Objednávala som ešte 11.10., po prvom týždni čakania mi prišiel ospravedlňujúci e-mail, že tovar prepravujú na sklad a bude dodaný niekedy 26.10.-30.10. . Písala som minulý týždeň e-mail ako to teda vyzerá, no odpoveď dodnes žiadna. Rozumiem, že v ktoromkoľvek bode dodávky môže nastať problém, ale očakávala by som lepšiu komunikáciu so zákazníkom, tým duplom keď im objednávku už vopred zaplatil.

• zakoupeno v Aléky.cz před 1 rokem

Velké zklamání. Mrzí mě to, ale moje první negativní hodnocení, které jsem kdy napsala. A to objednávám dost často. Když mi po týdnu přišel balíček, obsahoval cizí objednávku. Proto jsem okamžitě volala, jak to vyřešit. Prý mám cizí balíček poslat zpět + doklad o zaplacení poštovného, které mi bude proplaceno. Vše jsem okamžitě ten den řešila, protože jsem samozřejmě chtěla obdržet co nejdříve svoji zaplacenou objednávku (za přibližně 1.300,-). Odvolala jsem všechny naplánované osobní akce a celé odpoledne jsem věnovala řešení chyby, kterou jsem nezpůsobila já. Jela busem pro balicí papír (to také stálo další peníze), který jsem doma neměla, zabalila, běžela na poštu, než mi zavřou. Prosila sousedy o naskenování dokladu o zaplacení poštovného (129,-), protože doma skener nemám. Napsala mail, kde jsem přiložila sken dokladu o zaplacení + číslo svého účtu pro přeposlání peněz za poštovné. Recenzi píši až teď, protože jsem měsíc trpělivě čekala, že snad peníze na účet přijdou, že firma splní, co slíbila a „zaplatí za svoji chybu“. Bohužel, dodnes nic. Mrzí mě, že když někdo udělá chybu, platí za ni ostatní. Je to smutné. Už mi ani nejde o peníze, ty jsou v této chvíli nepodstatné, ale jde mi o princip a kapku lidské slušnosti… Jsem ráda, že alespoň moje objednávka nakonec v pořádku došla a nepřišla jsem tak o další peníze… Objednávkám v tomto obchůdku se příště už raději vyhnu…

Nespolehlivý!!!!!!!+

raději se nebudu vyjadřovat

• zakoupeno v Aléky.cz před 2 lety

Stále jsem nic neobdržel!!!

Absolutně nefunkční systém objednávek

• zakoupeno v Aléky.cz před 2 lety

• nevím kde se stala chyba přišly mi tablety klasik měla jsem objednáno se skořicí zaslala jsem zpět lékárna má ode mne už týden balíček zpátky a já stále zboží nemám

Dobrý den paní Wienker,
    velice nás zaskočilo Vaše hodnocení.
    Po našem telefonickém hovoru, kdy jsme společně kontrolovali Vaši objednávku, kdy jste si opravdu objednala produkt Unilakt 600g vlákninové tablety s řasou Chlorella (klasik), který Vám byl řádně zaslán, jsme Vám okamžitě nabídli výměnu produktu a ihned po obdržení Vašeho balíčku jsme Vám zasílali Vámi požadovaný produkt Unilakt 600g vlákninové tablety skořice.
    Neúčtovali jsme Vám znovu ani poplatek za dobírku.
    Proto nás velice mrzí, toto vaše negativní hodnocení, když jsme ze všech sil vyhověli Vaší reklamaci.
    Aleky.cz

již 10 dnů uběhlo od moji objednávky a zatím nic nepřišlo

• zakoupeno v Aléky.cz před 2 lety

• 29.10.2019 přišel mail, že objednávka se vyřizuje. Od té doby nepřišla žádná zpráva. Zboží mi doručeno nebylo.
  • zakoupeno v Aléky.cz před 2 lety

• Dne 13.10 jsem zaplatila zboží a do dnes tj. 4.11.2019 nic nedorazilo.
  • zakoupeno v Aléky.cz před 2 lety

Zboží bylo nabízeno,ve skutečnosti se v obchodě nenacházelo.

• zakoupeno v Aléky.cz před 2 lety

• E-shop účtuje 10% z hodnoty nákupu poplatek při platbě prostřednictvím Gallery Beta. Nakoupil jsem za necelých 2500,- a poplatek 250,- Kč!. V dnešní době konkurence,kdy ostatní nabízejí různé bonusy,dopravu zdarma,poukázky, dárky apod.,tento obchod jde cestou opačnou v případě platby Gallery Beta. Přijde mi to nekorektní, vůči zákazníkovi.

5.9.2019 objednány dvě položky které byly dle eshopu skladem
    5.9.2019 přišly pokyny k platbě, zboží ihned uhrazeno
    6.9.2019 mail z eshopu, že jedno ze dvou zboží nemají a ani nebude
    11.9.2019 mail z eshopu, že druhou položku objednaného zboží stahují z centrálního skladu.... (v eshopu uvedeno SKLADEM)
    16.9.2019 zboží po 16-ti dnech nedoručeno ani neodesláno, vratka platby za jedno ze zboží které nemají ani nebude (a bylo uvedeno skladem) se zatím nekoná. Informace z eshopu, např. že zboží odešlou později protože ho skladem nemají a čekají na něj od dodavatele žádná.....

• zakoupeno v Aléky.cz před 2 lety

• Na stránkách je zboží skladem, přitom nic nemají.

Objednané, zaplacené zboží. Obchod psal zprávy že něco nemají, pak většinu nemají, až jsem obchod zrušila, protože platit jednu věc a poštovné se fakt nevyplatí.

• zakoupeno v Aléky.cz před 2 lety

Jsem totál rozčarovaná - udělám objednávku a ta je třetí den odsouhlasena s tím, že mám provést platbu … za pár dní zpráva, že některé objednané a již zaplacené zboží nemají ….. to prostě nechápu a čekám stále na vrácení peněz za zboží, které nedošlo