• ochota (3)
  • nakoupil v obchodě Aléky.cz před 1 měsícem

• cena byla nízká, ale v důsledku se mi nákup absolutně nevyplatil (viz níže)
    • prodej léků těsně před expirací bez upozornění na toto
    • ignorace poznámky k objednávce
    • problémy s vrácením peněz

Tento obchod jsem zvolila, protože měl výhodnou cenu na těhotenské vitaminy. Nejlevnější doprava ale dosahovala cca 70% ceny jednoho balení, objednala jsem tedy 3 balení, abych náklady na dopravu v přepočtu na jeden kus snížila. Nebylo však uvedeno, co je důvodem akční ceny, proto jsem do poznámky výslovně uvedla žádost, aby v případě, že důvodem je blížící se expirace, mě obchod před vyřízením objednávky kontaktoval. Žádný kontakt neproběhl, rovnou mi bylo zboží odesláno, přičemž po jeho rozbalení jsem zjistila, že všechna 3 balení expirují za 1 měsíc a několik dní. Jedno balení je přitom při každodenním užívání na 30 dnů. Čili reálně využitelné 1 balení ze 3; přesně kvůli tomuto jsem psala tu poznámku do objednávky. Musela jsem tedy obchod kontaktovat, co s tím, nakonec jsem vracela 2 balení, s tím, že mi vrátí peníze + poštovné, které za odeslání zaplatím. Jsem tedy přesně v situaci, o kterou jsem nestála - koupila jsem si sice (jedny) vitamíny "levněji", ale za jejich dopravu (tuto částku mi obchod nevrátí) jsem dala tolik, že jsem je za stejné peníze a bez starostí mohla koupit kdekoli jinde. Navíc mi zatím přišly zpět peníze jen za jedno balení (vrátila jsem ale dvě).
    Takže obchod nedoporučuji. Může sice nalákat na nízkou cenu, ale z této zkušenosti vím, že je to kvůli tomu, že jde o skoro prošlé zboží, a přitom to není nikde uvedeno, a na výslovnou výhradu v tomto směru není nijak reagováno. Takže nakonec jsou s tím jen starosti a ztracený čas.

v pohodě

• nakoupil v obchodě Aléky.cz před 3 týdny

• první nákup - spokojenost jak s cenou, tak s rychlostí dodání

• super domluva

perfektní komunikace, vše v pohoděděkuji.

• nakoupil v obchodě Aléky.cz před 3 týdny

Objednávka byla velmi rychle vyřízena a zboží dodáno v pečlivě zabaleném balíčku.

• nakoupil v obchodě Aléky.cz před 1 měsícem

• Velmi spokojená s cenou a dodávkou zboží.
  • nakoupil v obchodě Aléky.cz před 1 měsícem

• Objednáno na internetu,vyzvednuto v lékárně poblíž mého domova.

Dobré ceny,bezproblémový obchod.Možnost vyzvednutí zásilky v místě bydliště.

• Maximálně vyjít vstříc
  • nakoupil v obchodě Aléky.cz před 1 měsícem

• Pošta je opravdu super!5 dnu ji trvalo dorucit balik od naskladneni.Tleskam.

rychlost

• nakoupil v obchodě Aléky.cz před 1 měsícem

Zboží jsem obdržel velmi rychle a v naprostém pořádku

• nakoupil v obchodě Aléky.cz před 1 měsícem

Trvalo to nekonečně dlouho, 11 nebo 12 dní.

Rychle doručení.

• nakoupil v obchodě Aléky.cz před 2 měsíci

Vše v nejlepším pořádku a rychle

• nakoupil v obchodě Aléky.cz před 2 měsíci

• Komunikace rychlá a vyřízení bez problémů. Doporučuji.
  • nakoupil v obchodě Aléky.cz před 2 měsíci

Výhoda - seženu, co potřebuji a za výhodnou cenu.

• nakoupil v obchodě Aléky.cz před 2 měsíci

• Velmi rychlé vyřízení objednávky, V telef, hovoru milá a vstřícná paní či slečna. Děkuji a srdečně zdravím. PhDr.Karel Pinkas

Pravděpodobně dokážete, Vy milí ,pohotoví a vstřícní v Aleku Krupka,vždy vyhovět přáním zákazníků a sáváte se pomyslnými přáteli, v tomto případě už brzičko 92 letého desetinásobného pradědečka. O dobré zkušenosti rád povím mým dávným,ale už notně zestárlým, ale ještě ve věku nad 80 let žijícím středoškolským i vysokoškolským studentům, kteří mi píší, mejlují i osobně navštěvují. PhDr. Karel Pinkas

• nakoupil v obchodě Aléky.cz před 2 měsíci

• přehledný nákup, solidní ceny, rychlá dodávka

• Nízké ceny.

Dobrý internetový obchod. Doporučuji.