• Dobré ceny.

• pěkný výběr ze spousty zboží

objednala jsem zboží a též hned zaplatila. Když se deset dní nic nedělo tak mi na dotaz byla zdělena omluva že se vyskytl nějaký problém s EET ale že je již vše v pořádku a zboží odesláno. Dnes je to třináctý den od objednání a zboží stále nemám. Tak nevím,nevím

Velice milý a ochotný prodavač :-)

Vše v naprostém pořádku.

• Nevím
    • Špatná komunikace, objednáno ve středu, v pátek na můj dotaz odpověď, že odešlou v pondělí, nic se nedělo, ve středu opět na dotaz, že pošlou ve čtvrtek, nebyli ochotní situaci řešit, odeslat např. PPL, aby se stihlo dodání do čtvrtka. Proto jsem objednávku zrušila.

Nedodržení termínu odeslání, neochota. Nedoporučuji.

• velký sortiment
    • delší doba než přišlo info o vyexpedování

• jedinečné věci
    • nevím o žádných

obrovský výběr, neskutečně rychlá doprava

• - Výběr
    • - Cena
    • - Doba dodání přes 14 dní
    • - Po odeslání platby žádný potvrzující e-mail

Obchod dopuručuji těm, kteří nespěchají na objednávku. Pokud čekáte dobu dodání do jednoho týdne, určitě se raději porozhlédněte jinde. Jinak zboží v pořádku.

Kvalitní a příjemný nákup za rozumnou cenu

• Velký výběr barev na textil
    • Velmi dlouhá doba dodání
    • Špatná komunikace - nepřišlo mi potvrzení o přijetí platby. V den, kdy už jsem měla balík doma, mi teprve přišel email, že balík zrovna odeslali.

Zboží dorazilo v pořádku, ale velmi pozdě, na zboží, které bylo skladem jsem čekala celý týden.
    Některé barvy již jsou trochu vyschlé, což je spíše problém výrobce, protože jsem na barvách nenašla žádný datum výroby ani spotřeby.

Prostě jsem spokojená a doporučuji

• +

• nabízejí barvy, které moc prodejců v naší republice nenabízí

Vše proběhlo ok. Jsem spokojená. Ráda se vrátím.

• Objednávka nebyla kompletně dodána, chybějící zboží bylo přislíbeno, ale zatím nedodáno

I když bylo zboží vedeno jako skladem, tak výdej nebyl kompletní.

• super sortiment

vrele doporucuji

• obrovský a zajímavý sortiment

• rychlost a pohodlí nákupu z domova
    • jako každý internetový obchod - člověk nevidí skutečnou barvu (monitor zkresluje), ale je to prostě daň za nákup z domova :-)
    • Jinak žádné

super

• Siroky sortiment a priznive ceny

Maximalni spokojenost pri prvnim nakupu, zrejme budu mit zajem i o dalsi zbozi. Doporucuji, zbozi prislo pekne zabalene, bez poskozeni, dodaci list v poradku.

• Přehledný.
    • Zklamalo mě, že jsem provedla platbu hned, pak žádná reakce, až z mé strany, kdy už objednávka musela být dávno zaplacená. Bylo mi sdělano, že zboží bude odesláno ten den. Naštěstí mi obchod poskytl podací číslo, jinak bych se objednávky nedočkala. Česká pošta opět "nezklamala" - žádné upozornění, že balíček přišel a když jsem si přebírala, byl natrhlý. Zboží naštěstí nepoškozeno.

nelíbila se mi komunikace. Pokud zboží platím dopředu, očekávám, že ihned, jakmile je částka připsána, se zboží odešle. Bohužel jsem musela urgovat.