• Zboží dorazilo hned další den. Překvapila mě rychlost dodání... Moc děkuji...
    • Nevím o žádných.

Doporučuji.
    Rychlost dodání
    Srozumitelnost s objednávkou
    Spokojenost

Nedoporučuji

• Možnost osobního odběru.
    • Skvělá komunikace.
    • O žádných nevím.

Doporučuji.

• -široká nabídka produktů
    • - cena
    • - komunikace se zákazníkem
    • - rychlost dodání objednávky

Objednávala jsem v neděli, v pondělí jsem platila, ve středu psala e-mail s dotazem na stav objednávky - objednané zboží mělo být dárek. Dnes je čtvrtek - čekala jsem zprávu, že odesílají, avšak marně, tudíž dárek musím sehnat jinak. Komunikace se zákazníkem nulová.

• Rychlost vyřízení objednávky
    • nenašel jsem slabinu

• snaží se vždy sehnat to co já potřebuji
    • nemá žádnou chybu

ráda se na tento obchod obrátím příště a doporučuji to všem známým i neznámým...

• Nulová komunikace se zákazníkem

Zboží jsem si objednala v úterý 23.6. a ještě ten den jsem objednávku zaplatila. Do konce týdne se nikdo neozval, zda peníze dorazili, tak jsem jim v pátek 26.6. psala email, v jakém stavu je má objednávka. Nikdo se neozval, email jsem v pondělí 27.6. přeposílala znovu a opět žádná odpověď. V úterý 28.6. jsem jim volala, prej chybí jedna položka mé objednávky,proto ještě nebylo zboží odesláno. Chápu, stane se, ale to je takový problém mi napsat dvě věty do emailu? Chybějící položka se měla naskladnit ještě ten a do konce týdne zboží budu mít doma. Je sobota 4.7. a zboží samozřejmě nikde...Lituju, že jsem si pro výběr dekorací na svatbu vybrala zrovna tento eshop, komunikace se zákazníkem žádná.

• cena a jednání
    • neznám

• Chtěla jsem si koupit extruder a našla jsem ho v tomto obchodě za rozumnou cenu.

Nakupovala jsem poprvé a zatím mám dobré zkušenosti.
    Obchod bych doporučila i ostatním.

• Široký výběr zboží a možnost vyzvednutí na prodejně.
    • Velmi vázne komunikace se zákazníkem. Zboží,které je na webu jako skladové, skladem není.

Obchod má moc hezké a přehledné webovky. Ovšem neopovídá informace,že zboží je skladem. A následně Vám to nikdo ani nedá vědět. Čekám na zboží už 3 týdny a že není skladem,jsem se dozvěděla až když jsem tam zavolala. Do teď je ale zboží vedeno jako SKLADEM.

• výborná komunikace
    • neshledávám žádné

vřele doporučuji

byl jsem zde poprvé a jsem spokojen

• velký výběr,nízká cena

• Možnost vyzvednutí zakázky v Praze.

• rychlé jednání, spolehlivost
    • nevím, můj první nákup byl v pořádku

i prez to, ze jsem zaplatila prevodem, zbozi je teprve odeslane.(11dni od objednani).Bohuzel, ted uz ho vlastne ani nepotrebuji

• Už nikdy.
    • Nekomunikují,na elektronickou poštu nereagují.Musíte si zavolat a stejně zboží nedostanete.Neaktualizované stránky.Jen samé výmluvy.

Rozhodně neplatit předem. Po vlastní zkušenosti nedoporučuji.Běžně nakupuji jinde,mám spolehlivé obchody na Moravě.Bohužel neměly co jsem potřebovala,tak jsem vyzkoušela a splakala nad výdělkem.