• osobní přístup
    • poradí

Těším se na další nákup

• Nedodane zboží nereaguje na e-maily

Objednávala jsem zboží, kdy vše je skladem. Je to týden a žádná informace z obchodu (pouze první potvrzující e-mail) a na můj emailový dotaz nikdo nereagoval. Objednávku budu chtít stornovat. Potřebovala jsem zboží zítra a pozitivní.

• Týden od objednání žádné info, vše co jsem objednala je skladem.

Der Handel will nicht nach Deutschland verschicken. Das ist sehr schade.

• Jsem naprosto spokojena.

• dobré zboží,dobré ceny

• Velmi ochotný a flexibilní majitel, pokud nemá skladem, obratem zajistí

S obchodem, který fyzicky existuje a prodává u nás v Čelákovicích, máme dlouholeté, až na drobné výjimky pozitivní zkušenosti.
    Rozhodně doporučuji!

• Přátelský přístup
    • Vždy dobře poradi

• V pořádku zabaleno
    • Rychlá komunikace
    • Nepříjemné jednání obchodu
    • Vysoké poštovné
    • Zboží bylo zasláno vadné

Tento obchod rozhodně nedoporučuji. Nabídka doručení je velmi úzká a poštovné velmi vysoké. Nevadilo by to však tolik jako samotné jednání obchodu, které je velmi neprofesionální. Objednané zboží (porcelánová paleta) přišlo vadné (přičemž vada má značný vliv na použití výrobku) a má snaha domluvit se na slevě byla naprosto marná. Majitel obchodu odpověděl na e-mail telefonicky a nabídl slevu 3 % na další nákup s tím, ať rozhodně víc nečekám. Pokud nemám zájem, mám zboží zaslat zpět. Vzhledem k tomu, že se nejednalo o mou chybu, žádala jsem proplacení poštovného směrem k nim, ale velmi nepříjemně mi bylo sděleno, že nic takového nenastane. Vím, že při uznání reklamace mám na náhradu nákladů spojených s vrácením zboží nárok, ale po tomto jednání s obchodem nemám náladu ztrácet čas se vzniklými komplikacemi. Jednala jsem s mnoha obchody a takto špatný přístup jsem zažila naštěstí pouze zde.
    Rozhodně nedoporučuji a již v budoucnu nic neobjednám.

• V pořádku zabaleno
    • Rychlá komunikace
    • Nepříjemné jednání obchodu
    • Vysoké poštovné
    • Zboží bylo zasláno vadné

Rozhodně nedoporučuji a již v budoucnu nic neobjednám.

Přehledný výběr zboží, rychlé dodání

• Velký výběr zboží, dobrá komunikace.

• Velmi rychlá komunikace
    • Velmi rychle zasílají
    • Mají kvalitní zboží
    • žádnou nevýhodu nevidím

• rychlost, ochota

Profesionalita, spokojenost, vstřícnost, úsměv....

• Velký výběr kreativních potřeb
    • Široký sortiment dřevěných razítek za příjemnou cenu
    • Razítkovací barvy i na textil spolu s razítky výborná kombinace
    • Velmi milý personál, vstřícný, s odbornými znalostmi i zkušenostmi

Rychlost dodání
    Super ceny
    Velký výběr zboží
    Vstřícný přístup
    Naprostá spokojenost

• Barvy ktere mi prisli byli stare, ze sesti barev byla v poradku jen jedna, ostatni jsou lehce zatuhle, po peclivem promichani barev je malovani sice mozne, ale trva daleko delsi dobu nez s cerstvou barvou...barvy jsem ale jinde jiz nesehnala, takze jsem rada alespon za tyto...

• byl mi poslán jiný druh produktu než jsem si objednala
    • přislíbena náprava - nestalo se tak
    • po druhé urgenci prodejce nereagoval

reklamuji vámi omylem zaslanou jinou barvu Window Art než tu, která byla objednaná.
    Objednala jsem si Window Art barvu na sklo Zlatá č. 163 - jak je vidět i v objednávce, doručena však byla barva Kontour Gold č. 170 - viz foto doručené kontury a printscreen vašich www.
    O kontury jsem neměla zájem, jelikož je jich k zakoupení dostatek v jakémkoliv papírnictví.
    Vzhledem k tomu, že došlo k pochybení ze strany prodávajícího, očekávám zaslání barvy, kterou jsem si objednala.
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    Reklamace nebyla vyřízena, byť prodejce přislíbil poslat požadovanou barvu. Byl to můj první nákup a po této zkušenosti poslední.

Zboží jsem objednala s podmínkou, že bude odesláno nejpozději následujícího dne. Onen následující den mi cca v 17.50 přišel od prodejce e-mail, že je zboží odesláno - bez čísla zásilky, zpráva ničím nedoložená. Samožrejmě, že na balíčku pak bylo razítko s datem pozdějším a zboží tedy nepřišlo včas. Zásilku jsem nicméně převzala, zboží bylo v pořádku. Myslím si, že mi prodejce lhal a zásilku odeslal až o den později, než uvedl. Zboží mi pak chybělo při akci pro děti.