• Nedodane zboží nereaguje na e-maily

Objednávala jsem zboží, kdy vše je skladem. Je to týden a žádná informace z obchodu (pouze první potvrzující e-mail) a na můj emailový dotaz nikdo nereagoval. Objednávku budu chtít stornovat. Potřebovala jsem zboží zítra a pozitivní.

• Týden od objednání žádné info, vše co jsem objednala je skladem.

Der Handel will nicht nach Deutschland verschicken. Das ist sehr schade.

• Barvy ktere mi prisli byli stare, ze sesti barev byla v poradku jen jedna, ostatni jsou lehce zatuhle, po peclivem promichani barev je malovani sice mozne, ale trva daleko delsi dobu nez s cerstvou barvou...barvy jsem ale jinde jiz nesehnala, takze jsem rada alespon za tyto...

• byl mi poslán jiný druh produktu než jsem si objednala
    • přislíbena náprava - nestalo se tak
    • po druhé urgenci prodejce nereagoval

reklamuji vámi omylem zaslanou jinou barvu Window Art než tu, která byla objednaná.
    Objednala jsem si Window Art barvu na sklo Zlatá č. 163 - jak je vidět i v objednávce, doručena však byla barva Kontour Gold č. 170 - viz foto doručené kontury a printscreen vašich www.
    O kontury jsem neměla zájem, jelikož je jich k zakoupení dostatek v jakémkoliv papírnictví.
    Vzhledem k tomu, že došlo k pochybení ze strany prodávajícího, očekávám zaslání barvy, kterou jsem si objednala.
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    Reklamace nebyla vyřízena, byť prodejce přislíbil poslat požadovanou barvu. Byl to můj první nákup a po této zkušenosti poslední.

Zboží jsem objednala s podmínkou, že bude odesláno nejpozději následujícího dne. Onen následující den mi cca v 17.50 přišel od prodejce e-mail, že je zboží odesláno - bez čísla zásilky, zpráva ničím nedoložená. Samožrejmě, že na balíčku pak bylo razítko s datem pozdějším a zboží tedy nepřišlo včas. Zásilku jsem nicméně převzala, zboží bylo v pořádku. Myslím si, že mi prodejce lhal a zásilku odeslal až o den později, než uvedl. Zboží mi pak chybělo při akci pro děti.

• Uz po nekolikate mi nedoslo vse a obchod to netajima:-(((.

• Objednávka ze 4.12. i přes telefonickou urgenci a příslib, že je zboží odesláno, nedodrazila ani se firma neozvala. Je to velmi neseriozní jednání. Jsem velmi nespokojená.

• Automaticke vraceni zaplacene castky, pote co mou objednavku zrusili.

U produktu bylo, ze jej maji skladem a po zaplaceni mi poslali penize zpet, ze skladem neni a neni ani u dodavatele. (Nektere banky za tyto transakce pozaduji placeni poplatku). Kdyz jsem se pozdeji na jejich stranky divala, stale byl predmet skladem. Na muj dotaz uz nereagovali.

• Zboží bylo objednáno, nic nedorazilo.

• nabízí široký sortiment zboží
    • čas! 20.3. objednávka a teprve včera mi přišla info, že zboží odesílají :-( Dlouho jsem si myslela, že objednávku snad nikdo nezpracoval a budu muset vše objednat jinde!

nikomu ze svých známých bych jej nedoporučila

• Nevím
    • Špatná komunikace, objednáno ve středu, v pátek na můj dotaz odpověď, že odešlou v pondělí, nic se nedělo, ve středu opět na dotaz, že pošlou ve čtvrtek, nebyli ochotní situaci řešit, odeslat např. PPL, aby se stihlo dodání do čtvrtka. Proto jsem objednávku zrušila.

Nedodržení termínu odeslání, neochota. Nedoporučuji.

• Velký výběr barev na textil
    • Velmi dlouhá doba dodání
    • Špatná komunikace - nepřišlo mi potvrzení o přijetí platby. V den, kdy už jsem měla balík doma, mi teprve přišel email, že balík zrovna odeslali.

Zboží dorazilo v pořádku, ale velmi pozdě, na zboží, které bylo skladem jsem čekala celý týden.
    Některé barvy již jsou trochu vyschlé, což je spíše problém výrobce, protože jsem na barvách nenašla žádný datum výroby ani spotřeby.

• Přehledný.
    • Zklamalo mě, že jsem provedla platbu hned, pak žádná reakce, až z mé strany, kdy už objednávka musela být dávno zaplacená. Bylo mi sdělano, že zboží bude odesláno ten den. Naštěstí mi obchod poskytl podací číslo, jinak bych se objednávky nedočkala. Česká pošta opět "nezklamala" - žádné upozornění, že balíček přišel a když jsem si přebírala, byl natrhlý. Zboží naštěstí nepoškozeno.

nelíbila se mi komunikace. Pokud zboží platím dopředu, očekávám, že ihned, jakmile je částka připsána, se zboží odešle. Bohužel jsem musela urgovat.

• Objednala jsem zboží které měli skladem,ale až po mém dotaze proč ještě objednávka nedorazila (6 dnů) mi bylo řečeno že nemají vše skladem.Teprve poté byla objednávka expedována.
    • Překvapuje mne že se neozvali sami!

Objednala jsem si v tomto obchodě zboží ,které se jinde nedalo sehnat,ale nevím jestli eshop ještě využiji z důvodu špatné komunikace.

• Perfektní výběr
    • E-shop neodpovídá na maily.
    • 11 dní od platby a pastelky stále nemám.

• Nulova komunikace, zadny oznam ze neni vse co jsem si objednal

Zly
    Pri telefonate preco neprislo vse co jsem objednali - odpoved nebolo skladom
    Na otazku proc nedali vediet - odpoved hm stalo sa

• Snadnost nákupu
    • Dobrá cena
    • Zboží neodpovídalo objednávce.

Neměli sadu na skladě, telefonicky domluvili sestavení ze základních barev. Došla nepoužitelná sada lila, tyrkysová, dvě modré, světle hnědá, tedy barvy, které nejšpíš ležely ve skladě. Rozhodně mají do základních barev daleko a nedají se míchat.
    Dokonce mi pak tvrdili, že jsem souhlasila se vším. Takže to byl můj poslední nákup u této firmy.

Doporučuji se vyhnout obloukem tomuto e-shopu.

• nevím
    • nepoctivost

Objednala jsem si dekorační děrovačku, přišlo jen potvrzení o objednávce, pak už nic - ani potvrzení o přijaté platbě, ani že balíček je již odeslán..
    Ale hlavně tedy děrovačka přišla v rozdělaném načnutém balení a ještě v ní byly zbytky barevných papírů - tak to mne tedy dojalo.
    Napsala jsem tedy panu Ságlovi mail, že požaduji rozhodně výměnu za nové a nepoužité zboží. Načež volal a začal vykládat, že on rozdělává všechny děrovačky, aby je vyzkoušel, jestli se nezasekávají a že tahle děrovačka mne přežije a v žádném případě se nikdy neztupí atd. Tak jsem si obvolala pár dalších prodejců, kteří mi potvrdili, že děrovačky se časem samozřejmě ztupí, ne že ne - zboží jsem zaslala zpět, peníze už mi od něj na účet přišly a děrovačky si objednala jinde, kde zasílají originálně zabalené a nepoužité zboží. Takže asi tak.