• Solidní ceny
    • Široký sortiment
    • Rychlá příprava a odeslání
    • špatně radí
    • Nejsou upřímní

Dobrý obchod se slušnýma cenama. Akorát pro rady si napište na airsoftonline.

• Hop up sestava mi přišla bez šroubku

Reakce obchodu AirsoftPro.cz

mrzí nás, že máte tento problém se zbožím od nás.
    Pokud přišlo nekompletní zboží, prosím, kontaktujte nás na [email protected]. Zcela jistě situaci vyřešíme.

Pokazený tlmič

Reakce obchodu AirsoftPro.cz

pokud je zboží poškozené nebo nefunkční, prosím, kontaktujte nás na [email protected] pro další postup. Na všechny výrobky je 24 měsíční lhůta na výrobní vady.
    Děkujeme.

Tým AirsoftPro

Kufřík dorazil poškozený, byla v něm díra, museli to vidět při balení. Na slušný mail nereagují. Budu kufřík vracet.

Reakce obchodu AirsoftPro.cz

Zkontrolovali jsme všechny naše emaily, ale bohužel z mailu, který jste zadal v objednávce, nám nepřišlo nic.

Kufr značky Well, který jste si objednal, má na spodní straně uprostřed otvor. Tento otvor je z důvodu výroby plastového odlitku (od vyhazovače vstřikovací stroje - proudí tudy tavenina plastu) a mají ho všechny kusy. Jedná se o nejlevnější kufr v nabídce (129Kč) a způsob výroby je tomuto podřízen. Dražší kufry používají jiný způsob vstřikování a tyto díry nemají.

Pokud nejste spokojen s objednaným zbožím, můžete nám ho zaslat zpět jako odstoupení od kupní smlouvy. I když 14denní lhůta uplynula, vyjdeme Vám vstříc - výměnou nebo vrácením peněz.

Tým AirsoftPro

• zabalení orig. balíku - divím se, že dorazil v pořádku
    • kvalita reklamačního servisu
    • delší dodací lhůta i když zboží bylo skladem

Koupil jsem si novou zbraň AK CM.037. Zbraň nehopovala první kuličku a tak jsem ji reklamoval. Technik vyměnil hop-up gumičku a zbraň poslal okamžitě zpět takže 2 dny od odeslání jsem ji měl doma. To by bylo super, až na to, že technik se ani neobtěžoval zjistit příčinu problému a zbraň po výměně gumičky vyzkoušest, nyní zbraň nehopuje skoro vůbec, dusí se a je nepoužitelná.
    PS: i když vše bylo skladem čekal jsem na zboží 4 dny a to jsem ještě musel psát mail kdy budou zboží odesílat.
    PS2: zbraň posílají tak, že orig krabici pouze obalí smršťovací folií - divím se, že si přepravní služba doručila v pořádku.

Reakce obchodu AirsoftPro.cz

děkujeme za Vaši recenzi.
    Pokud opravená zbraň vykazuje vady, pošlete nám ji, prosím, na opětovnou reklamaci spolu s informací o používaném střelivu. Podle zápisu reklamace byl problém v gumičce, která byla vyměněna, zbraň byla otestována - bez zádusu (0,20g BLS).
    ad PS - do odeslání Vaši objednávky vstoupil svátek 28.10. v kombinaci s víkendem jsme se dostali do skluzu s expedicí a nebyli jsme schopni odeslat Vaši zásilku následující pracovní den. Omlouváme se za zpoždění expedice.
    ad PS2 - krabice zbraně splňuje ochranná kritéria pro přepravu

• Reklamace. Pokud se neco se zbozim stane, neexistuje moznost zboží reklamovat ci nechat opravit. Jednani nekorektni.

děkujeme za recenzi.
    Vaši pistoli jsme na reklamaci přijali 11.9.2019 - proběhlo standardní reklamační řízení s výsledkem "Záruka neuznána, mechanické poškození zákazníkem". Vzhledem k rozsahu poškození, nedodání kompletní pistole a možnostem řešení tohoto poškození AEP pistole, jsme Vám bohužel nebyli schopni vyjít vstříc ani nad rámec zákona. Pistole v tomto stavu je neopravitelná (ani placeně). Jediná možnost je koupě nového kusu, tak jak Vám bylo sděleno již telefonicky.

Děkujeme za pochopení
    Tým AirsoftPro

• Platbu som uskutočnil platobnou kartou, no neviem z akého dôvodu mi platbu odoslalo dvakrát. Po množstve telefonátov na zverejnené kontakty na danej stránke som sa dovolal akurát do odkazovaču. Taktiež ani email, ktorý som poslal cez stránku s danou reklamáciu ešte stále nemá odozvu. Som hlboko sklamaný.

• Zboží přijde rozbyté

Zbraň byla špatně zabalená byla na volno a rozbila se

Reakce obchodu AirsoftPro.cz

omlouváme se jménem přepravní společnosti. Částku za produkt i s cenou dopravy jsme Vám zaslali zpět na Váš účet.

Tým AirsoftPro

• Nepřišlo mi zboží které jsem si objednal.

Reakce obchodu AirsoftPro.cz

podle informací přepravce je Vaše zásilka již od 1.3.2019 uložena na poště se statusem adresát nezastižen. Vaši objednávku jsme obdrželi 27.2. ve večerních hodinách a hned následující den ji expedovali.
    Prosím kontaktujte svoji poštu a vyzvedněte si zásilku. Pokud budete potřebovat číslo balíku, napište nám na [email protected].

Mrzí nás, že náš obchod nedoporučujete. Udělali jsme maximum, aby zásilka byla doručena následující pracovní den po odeslání (1.3.), ale bohužel není v našich silách zajistit, abyste se s kurýrem setkal na dané adrese.

Tým AirsoftPro

• Bohužel jsem mnel špatnou zkušenost a při objednávce mi bylo na po prvé doručeno něco jiného.

Reakce obchodu AirsoftPro.cz

ještě jednou se omlouváme za chybu, která vznikla na naší straně - došlo omylem k záměně balíků.
    Okamžitě, jak jsme zjistili tuto záměnu (po 2 dnech od odeslání první zásilky) jsme Vám zasílali správný balík. Věřím, že nyní je již vše v pořádku.

Tým AirsoftPro

• výrobek neopsahoval český návod
    • po urgenci o zaslání českého návodu,žádná reakce z obchodu

Reakce obchodu AirsoftPro.cz

český návod k použití byl a je na kartě produktu v eshopu. Součástí popisku zboží, které jste zakoupil.

S pozdravem AirsoftPro.cz

• obchod mi dal penále za to že jsem si nevyzvedl zásilku a ani se mě nezeptal na duvod nevyzvednutí

Vážený zákazníku,

V souladu s ust. §2079 zák.č. 89/2012 Sb. Občanský zákoník v platném znění Vám vznikla povinnost předmět koupě, v souladu se smlouvou, převzít a zaplatit za něj prodávajícímu dohodnutou cenu. Vaším nepřevzetím vznikl naší firmě náklad a prosíme Vás o uhrazení alespoň části dlužného poštovného. Žádné penále neúčtujeme.

S pozdravem AirsoftPro.cz

• Po mesici od objednani a zaplaceni zbozi stale nedorazilo. Pred 2tydny prisla omluva, ze balik byl omylem zaslan do Rakouska a ze za par dni bude poslan znovu, jakmile se vrati z Rakouska. Od te doby je to 20 dni a zadna informace.

Reakce obchodu AirsoftPro.cz

velmi se omlouváme za naše pochybení. Naší chybou byla zásilka zaslána na špatnou adresu. Protože se jednalo o poslední kus a dotyčný přislíbil zaslání zpět, kontaktovali jsme Vás o zdržení zásilky. Bohužel nám do dnešního dne nebyla doručena. Částku za objednávku Vám vracíme zpět s omluvou za tak velké zdržení.

Tým AirsoftPro

• oapkovaně mi přišel vadný ten samý kus, poté snaha řešit reklamaci na ten daný kus a přišel ten samý

jsou i lepší jinak ok

Reakce obchodu AirsoftPro.cz

Mrzí nás, že náš obchod nedoporučujete.
    Ačkoli se nejednalo o vadu výrobku, snažili jsme se Vám vyjít maximálně vstříc a zaslali jsme Vám další kus, který jsme osobně kontrolovali. Pokud je problém stále stejný, kontaktujte nás, prosím, na [email protected]. Jistě najdeme řešení.

Tým AirsoftPro

• místo nového zboží mě přišlo poškozené, nebo použivané

S obchodem jsem nespokojen. Při nákupech i opravách reklamovaného zboží byli problémy. Při nákupu mě přišlo zboží používané, při servisu mě přišla zbraň s nedotaženými šrouby. Doporučuji nové zboží kontrolovat a věci po servisu také.

Dobrý den, Lukáši,
    Prosím, abyste nás kontaktoval ([email protected]) - objednávka, na kterou je vytvořena tato Vaše recenze, obsahuje pouze kuličky. Stejně tak ostatní Vaše objednávky v tomto roce NEOBSAHUJÍ žádnou airsoftovou zbraň. Dokonce na Vaše jméno/email/adresu není žádná reklamace(oprava) v našem servisu.

Věříme, že se jedná pouze o nedorozumění a ne o úmyslné hanění.

Pokud je zbraň objednaná někým jiným a Vy reagujete za něj, prosím, ať nás dotyčný kontaktuje - vždy je možnost řešení - 14denní lhůta/výměna atd.

Použité zbraně neprodáváme. Pokud ano, jsou prodávány ve slevě a vždy řádně označeny v názvu a popisku (např. vráceno ve 14denní lhůtě, poškozeno atd).

Tým AirsoftPro

• Obchod mi odporučil že bateria sa dá skryť do pažby ale boli s tým značné problémy keďže batéria je hrubšia pažba potrebuje úpravu...

Reakce obchodu AirsoftPro.cz

Otestovali jsme pažbu s Vaši s Li-Ion baterií, kterou jste si objednal. Li-ion má o několik mm širší článek, takže aby se do pažby vešel, resp. mohl být prostrčený přepážkou, je třeba velké trpělivosti nebo úpravy pažby.

Děkujeme za upozornění. Popis jsme upravili, aby bylo zcela jasné, jaký typ baterii lze bez úprav vložit.

• zboží je nefunkční

prodávají šunt

Reakce obchodu AirsoftPro.cz

na pistoli, kterou jste zakoupil jsme doposud neměli žádnou stížnost. Ale stát se může cokoliv. Prodáváme tisíce druhů zboží od desítek různých výrobců. Prosíme o zaslání zpět k nám, kde bleskově vyřídíme reklamaci, nebo vrácení peněz.

• Prehlednost
    • Výběr
    • Zkušenosti
    • Zboží skladem
    • Doprava
    • Komunikce obchodu

Airsoftpro je již stálice na Čr trhnu, jejich stránky, zkušenosti, dostupnost zboží atd.
    Netřeba více představovat.
    O to více mě mrzí, že spolupracují s nespolehlivým dopravcem GEIS.(stačí pročíst jejich recenze)
    Na dotaz kde je moje zasilka a proč využívají tohoto dopravce, se bohužel neobtěžuje nikdo ani odpovědět.
    Za mne příště volím jiný e-shop, pokud bude mit stejné zboží skladem. Bohužel mě tato firma poprvé zklamala. Již Nemohu doporučit.

Reakce obchodu AirsoftPro.cz

Děkujeme za Váš názor, kterého si i přesto, že je kritický, ceníme. Přepravní společnost GEIS doručuje naše zboží následující pracovní den v 90% případů. Bohužel se mohou vyskytnout okolnosti, které přepravce není schopen ovlivnit a kdy doručí zboží později. Ve Vašem případě bylo zboží předáno přepravci 28.2. a 5.3. bylo doručeno, tzn. ve 3. pracovní den po odeslání.

Souhlasíme s Vámi, že v dnešní hektické době se očekává doručení do 24hodin a zvažujeme rozšíření nabídky přepravců.

S pozdravem Tým AirsoftPro

Jsem překvapen špatnou kvalitou některých produktů

• Osobní odběr zdarma
    • Zboží, které mělo být už týden připraveno ve skutečnosti připraveno vůbec nebylo. Vyzvedával manžel a radši vzal náhradní zboží, protože jinak by musel čekat, než pro objednané zboží dojdou kamsi do skladu.