• Mají některé položky, které jinde nemají, nebo je mají za výrazně lepší ceny.
    • Neuchopitelný systém a ceny placené.
    • Nechápu proč při platbě přes paypal mám platit stejně jako při dobírce.

Je řada věci, které jinde neseženete, nebo nemají dlouhodobě skladem.

Reakce obchodu AirsoftPro.cz

důvodem, proč je PayPal stejně drahý, nebo i dražší je poplatek PayPalu. Je to stejně jako u platby kartou. Profitují z toho finanční společnosti. Berou si procenta z každého vašeho nákupu. Například PayPal si bohužel bere až 3,4% z celkové hodnoty vašeho nákupu. Tedy čím větší nákup, tím více jim dáme z našich peněz :-(. Tato provize je na našem eshopu již započítána v ceně poštovného. Tedy 120Kč (fixní poštovné) + PayPal poplatek 3,5%. Platbu PayPalem tedy u nás využívají především cizinci, pro zákazníky z ČR je lěvnější převod, nebo dobírka.

• zadne
    • nefunkcni veci

spatny

Vážený zákazníku,
    smyslem tohoto hodnocení je hodnotit obchod. Tedy naše služby. Nikoliv zboží samotné. Nehledě na fakt, že jste měl objednané drobné díly, které plní svou funkci až po odborné instalci do zbraně. Ta zřejmě neproběhla jak měla, pak tedy nechápeme, proč jste nás vůbec nekontaktoval, nebo zboží nevrátil? Asi je lepší nadávat, že?

Ako obchod ste možno super...neviem objednával som z tadiaľ len raz, aj to mi prišla jedna z dvoch vecí poškodená, ďalej možno to neni chyba obchodu ,ale výrobcu neviem...Ale k zbrani nebola vôbec žiadna dokumentácia resp. návod, takže keby som nemal internet tak ani neviem ako sa zbraň rozoberá, ani ako sa tam dáva baterka, ďalej tá taktická rukoväť dodávaná k zbrani je absolútne o ničom , pretože drážka na nej je oveľa väčšia ako RIS lišta, takže tá rukoväť tam lietala, musel som tam niečo podložiť aby to nelietalo a ďalej, neboli tam žiadne informácie, čo sa týka baterky a času nabíjania, takže zase som si to musel hľadať na nete, ako dlho sa to má vôbec nabíjať.A ten kurz v prepočte na euro..ako chápem, že je to nezmyselné každý deň prerátavať kurz lebo sa to mení, ale ten váš je si myslím dosť prehnaný.Takže záver je asi taký, že vôbec niesom spokojný.Myslel som si že za toľko peňazí to bude o niečom inom.

V obchode som kúpil vestu CIRAS MODULAR, Batoh, a HUP-UP gumičku.
    Je tu ale vec, ktorá ma prekvapila a som s ňou strašne nespokojný. Vesta je síce ACM (čína) ale zarazilo ma na nej šitie sumiek. Sumky boly šité tak, že ich nebolo možné na vestu usadiť v žiadnom prípade. Nakolko som nemal čas tovar vracať a aj tak si myslím že by som s tým nič nedosiahol tak som to musel upravovať vlastnými silami aby som to nejako poskladal. Vrele NEodporúčam vestu CIRAS MODULAR ACM.

Reakce obchodu AirsoftPro.cz

a to je právě ten případ, kdy jste mohl zboží vrátit ve 14ti denní lhůtě a dostal byste své peníze zpět. Navíc dle zákona stačí ve 14ti denní lhůtě poslat email o odstoupení od smlouvy a až poté zboží zaslat. Takže času je opravdu hodně. I na zaslání ze Slovenska. Vy jste tak však neučinil??

• Dobrý výber
    • Custom diely
    • Troška bordel v tovare, pri expedicii prišli na to, že zbraň je rozbitá, nakoľko mali len jeden kus, objednávku som stornoval.

Tovar síce možno kontrolujú pred expedíciou, no bolo by lepšie keby bol kontrolovaný pri naskladnení.

• Vlastné výrobky
    • Kvalita výrobkov

Objednal som tovar, dorazil, avšak hlaveň bola mechanicky poškodená, takže záruku ani nikto neuzná. Ďalej som objednal trysku a hopup na SVD, avšak tryska zryhovala hopup a urobila doň dieru, nerobím upgrade po prvý raz a s tak nekvalitnou tryskou som sa ešte nestretol. Hádam ostatné veci vydržia, aj keď po výmene spúšťového mechanizmu s piestom musím strieľať s dvoma prstami. Nebol som spokojný. Hlaveň, hopup komora a tryska nepoužiteľné.

• Žiadne
    • -zle prehľadná stránka
    • -arogantný prístup

Už nikdy viac si určite odtiaľ nič neobjednám.

Reakce obchodu AirsoftPro.cz

Týdně odchází desítky zásilek na Slovensko a zcela bez problémů. Tento zákazník bohužel ignoroval řadu upozornění na eshopu, že pro zákazníky ze Slovenska platí ceny v EUR. Dokonce i to že objednávku a sumu potvrdil v EUR nebylo zřejmě dostatečné. Svou nepozornost pak svádí na druhé a raději se nepodepíše. O takové zákazníky opravdu nestojíme!

Pro takové to "domácí žvýkání" asi v pohodě, za mě uplně mimo komunikace - kdybych takto nechal komunikovat své zaměstnance ze zákazníky do pár let bych zkrachoval. Přitom banální historka prodat to právnické osobě když to jejich CMS nenabízí a zbytek zmatek ze strany eshopu.
    Každopádně IS/CRM by měl být základ každého eshopu - tady evidetně okrajová záležitost, přitom fakturovat to stejně v něčem musí.

Reakce obchodu AirsoftPro.cz

Pán je trochu z jiného světa. Nedokázal pochopit, že pokud chce zálohovou fakturu, musí nám sdělit název firmy IČO a DIČ. Místo aby tyto podklady dodal uraženě objednávku zrušil.

• Nenabízí
    • Zboží je nekvalitní, na zbrani "nesedí".

Vážený zákazníku.
    zřejmě jste nepochopil princip Heureky. Vaším úkolem je hodnotit naši firmu a nikoliv si stěžovat na špatně zvolený produkt. Naše služby byly odvedeny vzorně a objednávka byla odeslána do 24 hodin. Pokud si nevíte s montáží na zbraň rady mohl jste napsat alespoň email, nebo jednoduše odstoupit od smlouvy. Ani jedno jste z nepochopitelného důvodu neudělal. Za nás tedy směrem k vám rovněž palec dolů.

• přehlednost e-shopu
    • zajímavý sortiment
    • ke zboží nelze vkládat komentáře (!)
    • exotičtější zbraně v nabídce nenajdete

Kdybych si mohl přečíst názor předchozích zákazníků, pravděpodobně bych si nákup jistých položek velmi rychle rozmyslel.
    Dále chci upozornit na upgrade díly vlastní produkce AirsoftPro, na kterých se často objevují výrazné konstrukční chyby.
    V minulosti jsem od této firmy měl tu čest obdržet balík zcela pro někoho jiného, nebo zboží, které vykazovalo výraznou vadu. Následnou komunikací však bylo vždy všechno vyřešeno k mé spokojenosti.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za názor. Komentáře zákazníků rozhodně zavádět nebudeme. Airsoft komunita je silně zatížena "dětmi", které nemají vždy dostatečné znalosti a zanáší do diskuzí zavádějící, nebo zcela chybné informace. Jak je vidět na jiných diskuzních fórech, nebo v komentářích produktů konkurenčních obchodů. Dle našeho názoru nepřináší objektivní a pravdivné informace o produktu. Vždy doporučujeme kontaktovat nás, nebo v případě zklamání z výrobku jednoduše odstoupit od smlouvy. Jak ostatně můžete udělat i vy.

Na zbytek vašeho komentáře nemůžeme reagovat, neboť jste dle našich záznamů objednávek nenakupoval žádné zboží AirsoftPro a ani jsme nenašli jakoukoliv emailovou komunikaci o záměně zboží vaší předchozí objendávky z roku 2010.

• perfektní komunikace
    • naskladňování zbytečností

bezva zabaleno luxusně všecko na jendičku akorát neobjednávat DPD poštou. Nedorazila SMS ka pán byl drzý,na závěr ze strany obchodu dávám 10/10 pošta DPD 4/10

• Běžný internetový airsoft shop

Zasobnik CO2, po vystrielani jednej bombicky, uz pustal, daslie bombicky komplet hned vyfucali... Velke sklamanie...

Reakce obchodu AirsoftPro.cz

Vážený zákazníku, není nic jednoduššího, než zásobník poslat na výměnu. Tyto produkty z dovozu nejsou náš výrobek a pochopitelně nelze před odesláním zkoušet. Nejedná se o selhání na straně našeho obchodu.

2x jsem si objednal krytky na puškohled a pokaždé neodpovídaly rozměry udávané na stránkách!Doporučuji před odeslánim zboží přeměřit,ať nedochází k reklamacím.Jinak nemám na váš obchod žádné připomínky ba naopak.S pozdravem Miroslav Kamidra.

V okolí jsme byli 4, co objednávali z tohoto eshopu zboží Colt M4 CQBR. Každý máme nějakou závadu u zbraně, ačkoliv je minimální, u nový zboží by se to snad stávat nemělo. Ulomený kus plastu na tělu, ulomený závit v rukojeti, vypadávají krytky od pažby a mechabox má prasknutý plast na podávání kuliček. Jinak je zbraň super ale člověk musí počítat s nějakou tou mouchou. Asi záleží na výrobci jak obchodu proto i to lepší hodnocení a určitě by to chtělo pečlivější kontrolu zboží, který posílají. Myslím si že každýmu bude jedno, že bylo zboží otevřeno, hlavně když bude kompletní a v pořádku.

Vážený zákazníku,
    každá zbraň se před odesláním kontroluje na střelbyschopnost. Citujete drobné kosmetické defekty, které jsou charakteristické pro zboží pocházející z číny. Váš komentář svědčí o neznalosti problematiky. Prosím uvědomte si, že si kupujete to nejlevnější zboží na trhu s kvalitou odpovídající nízké ceně. Vámi zakoupený model stojí na nejnižším stupni pomyslného žebřířku. V nabídce máme i značkové zbraně, kde je kvalita zpracování lepší. Bohužel se velmi často setkáváme s tím, že český zákazník hledí v první řadě na cenu, ale očekává nejvyšší kvalitu. To však jde málokdy splnit. V každém případě však není problém zbraně vyměnit, nebo vrátit peníze.

• vysoke ceny

Reakce obchodu AirsoftPro.cz

Vážený zákazníku. Ve vašem anonymním hodnocení hodnotíte zcela negativně všechny aspekty obchodu, ale již neuvádíte kde je problém. Ve srovnání s jinými hodnoceními nepůsobí příliš věrohodně. Při vší snaze nejsme tedy bohužel schopni situaci řešit.

• Platba postovneho při objednávce nad 5000Kc

Obchod, který při potvrzeni objednavky vyhrozuje sankci za nevyzvednuti zasilky (coz je v praxi velky nesmysl) ve me moc důvěry nevzbuzuje.

Reakce obchodu AirsoftPro.cz

Vážený zákazníku, děkujeme za váš názor. Všichni provozovatelé eshopu v našem státě vám mohou potvrdit, že určité procento zákazníků si zboží objedná, ale nevyzvedne. Je to nešvar typický v ČR, kde je populární dobírka. Ztráty jdou každý rok do tisíců a hradíme je z naší kapsy. Navíc v našem oboru tvoří velkou část zákazníci mladší 18 let a je proto naší povinností upozornit je, že nákup na eshopu není hra. Věříme, že poctiví zákazníci prosté informační sdělení nevnímají jako výhružku a prakticky se jich to ani netýká.

• Obchod AirsoftPro vydává a nabízí zboží značky A za značku B. ( Komora Pro-Win je přebalená Cnc komora od značky 5ku)

Reakce obchodu AirsoftPro.cz

Dobrý den pane Schustr (resi). Vozíme z číny stovky dílů a nezřídka se stává, že přijdou v jiném balení. Co má zrovna dodavatel po ruce. Mohou se lišit barvou, nebo zpracováním. Často pochází z jedné továrny a vzhledem k OEM dodávkám se obaly mohou lišit. Bude tedy přesnější značit je na eshopu souhrnou značkou A.C.M. Což je vše pocházející z Číny bez přesně uvedené značky. Pokud vám zaslaný díl nevyhovuje, prosíme o jeho zaslání a zajistíme výmenu, nebo vrácení peněz. Vždy nám záleží na maximální spokojenosti zákazníka a případné reklamace řešíme v co nejkratší době.

• Široký sortiment zboží

Nakoupil jsem v tomto obchodě kvůli tomu, že zde prodávají zboží, které v obchodě, kde nakupuji obvykle, nemají. Je zde velký sortiment zboží, ale také mi v něm několik základních položek chybí. Objednávky probíhají bez problémů a jsou rychle vyřízeny.

• kdis tam mate nejakou zbran na obrazku bilo bi lepsi vice fotek abi to slo poradne prohlednou

deto