• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Z tohoto obchodu jsem si celkem objednal 3 zbraně. Z toho 2 mi přišly ve stavu jakoby je někdo už používal. Přišly mi poškrábané a zaprášené. 7.7. mi přišla zbraň AKM. Zbraň mi přišla poškrábaná, s kývající se předpažbím. Celkově ta zbraň působí použitě. Z tohoto důvodu už nebudu nadále nakupovat z AirsoftPro.

děkujeme za zpětnou vazbu.
    Na základě Vašeho podnětu jsem prověřil pohyby všech Vámi zakoupených zbraní a neevidujeme nějaké předchozí vrácení zákazníky, které by mohlo způsobit, že jste obdržel použitou zbraň (navíc zboží, které je použité prodáváme seperátně s náležitým popisem).
    Nicméně pokud je jakýkoliv problém se zbožím, můžete ho vrátit zpět zdarma (viz https://airsoftpro.cz/cz/odstoupeni-od-kupni-smlouvy), nebo nás kontaktovat na [email protected], abychom Vám mohli pomoci.

Děkuji
    Jan

Podruhé jsem objednala až teď jsem zjistila že samopal prý nebyl uvnitř jak má by t a zasobnik se zasekava

Reakce obchodu AirsoftPro.cz

pokud bylo cokoliv se zásilkou v nepořádku, prosím, kontaktujte nás na [email protected].
    Situaci jistě vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Tým AirsoftPro

Zdravím,zásilka dorazila celkem brzy ale po rozbalení zásilky jsem byl velice zklamán!
    Hlaveň na MB13D byla poškozena (poškrábané)
    Montážní kroužky na puškohled byly špatně navrtané vypadalo to jako by to dělal nějaký amatér (dírky a zároveň závity byl tam kde nemají a vůbec to nesedělo tak jak má!
    Nožičky nadadit sice šli ale byly také poškozené!
    Při natažení zbraně kuličku sice natáhne ale kulička dřív vypadne a střela je na prázdno!
    Má celková spokojenost je cca na 40% To je vše děkuji ....

Dobrý den Michale,

děkujeme za zpětnou vazbu.
    Prosím, pošlete nám zboží na reklamaci (postup a formulář naleznete zde: https://airsoftpro.cz/cz/reklamace). Zbraň Vám obratem vyměníme za novou, otestovanou.

Zboží přišlo poškozené

Dobrý den Matěji,

mrzí nás, že zboží nedošlo tak jak mělo.
    Prosím, kontaktujte nás na [email protected]. Zajistíme zaslání poškozeného zboží zdarma zpět k nám a odesláním nového, příp. se s Vámi domluvíme na dalším postupu.

Děkujeme
    Tým AirsofPro

• Napíšu že objednávku ruším a oni ju pošlu

• Zboží ok, dle očkávání, kvalita dobrá
    • Bez zeptání si naúčtovali 108 Kč za poštovné při výměně velikosti

Mrzí mě to, protože i stránky i zboží je super, ale musím dát palec dolů, protože s tímto jsem se ještě nikdy nesetkal. Dejte si pozor při nákupu oblečení.
    Potřeboval jsem vyměnit velikost, tak jsem obratem zaslal kalhoty (jednu z mnoha položek nákupu) za své náklady zpět se žádostí o výměnu za větší. Nejdříve se přes týden nic nedělo a potom jsem dostal vyrozumění od kurýrní služby, že mi vezou balík v hodnotě 108Kč. Kalhoty v požadované velikosti dorazily, ale musel jsem zaplatit 69Kč poštovné + 39 Kč dobírku, což je úplně nejdražší možnost jak si u nich něco nechat poslat. U původní zásilky přitom bylo poštovné zdarma. Takže mě výměna nakonec vyšla přes dvě stovky, což mi přijde docela dost. Už to, že platbu za výměnu požadují je v dnešní době zvláštní (některé firmy dokonce hradí obě poštovné).
    Čím mě ale naštvali nejvíc je, že místo toho aby mě kontaktovali a nějak jsme se dohodli (mají číslo i email) tak mi tam rovnou napálí bez zeptání kromě druhého poštovného ještě dobírku.
    Příště (jestli teda nějaké bude) jim to vrátím ve čtrnáctidenní lhůtě a objednám si to znova, vyjde to levněji...

Reakce obchodu AirsoftPro.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a mrzí nás, že nás nedoporučujete.
    Standardní postup při výměně je ten, který popisujete na konci recenze - zašlete zboží zpět, my Vám vrátíme peníze a Vy si vytvoříte novou objednávku na zboží, které požadujete. Je to nejrychlejší postup jak provést výměnu a instrukce i formulář na našich stránkách jsou tak připraveny.

Pokud použijete vlastní formu odstoupení od kupní smlouvy s požadavkem na výměnu, doba zpracování může být delší, ale vždy se snažíme zákazníkovi vyhovět. Je pravda, že by bylo lepší, kdybychom Vás kontaktovali a zeptali se na způsob doručení, nicméně zboží jsme Vám zaslali GLS za cenu nejlevnějšího přepravce Zásilkovny.

Omlouváme se za chybu v komunikaci a doufáme, že i přesto zůstanete naším zákazníkem.

• rozbitá baterka

Reakce obchodu AirsoftPro.cz

děkujeme za hodnocení a objednávku.
    Pokud je se zbožím jakýkoliv problém, prosím, využijte možnosti reklamace nebo odstoupení. Formuláře naleznete zde:

Tým AirsoftPro

• Nelíbila se mi neochota s čímkoliv pomoc

• rychlá doprava
    • Došla mi nefungující zbraň

Reakce obchodu AirsoftPro.cz

děkujeme za Vaši objednávku.
    Pokud je jakýkoliv problém s doručeným zbožím, prosím, kontaktujte nás na [email protected] nebo nám pošlete zboží na reklamaci. Postup naleznete zde:https://airsoftpro.cz/cz/reklamace

• Velký výběr
    • Vysoké ceny

• Na expedici jsem čekal dva Dny a dopravce GLS poslal správu že přijede Mezi 12:30 až 15: 30 a přijel na poslední chvíli v 15 :15 takže jsem musel tupě čekat

Dobrý den Tome,

děkujeme za recenzi.
    Vaši objednávku jsme přijali v neděli 6.2. a odeslali v úterý 8.2. (doručena 9.2.).
    Omlouváme se za 1 denní zpoždění v expedici a doufáme, že nám i přesto zachováte přízeň.

Tým AirsoftPro

• Nedá sa spoľahnúť na ponuku, že to čo objednám aj dostanem.

Chcel som 2x ris montáž dvojdrážkovú (2xslot) z rozsahom upevnenia 13- 19mm, dĺžka 30mm a so zaoblenými hranami (podľa ponuky a obrázka).
    Došli mi ris montáže trojdrážkové (3xslot) s rozsahom upevnenia 19,8mm až 27mm, dĺžka 40mm a s ostré hrany. Myslím, že takúto montáž v ponuke ani nemali. Odložil som ich, že sa raz možno zídu ( keď sa vypodložia a obrúsia hrany ...). Mohol som to reklamovať, ale mávol so rukou, asi je to chyba. Asi sa treba najprv pýtať, ale ani to nie je záruka. Stalo sa mi to aj v iných obchodoch.

Reakce obchodu AirsoftPro.cz

mrzí nás, že Vám došlo zboží jiné než vyfocené.
    Zkontrolovali jsme skladové zásoby a bohužel došlo k tomu, že výrobce pod stejným kódem začal vyrábět delší RIS (jak píšete 40 mm a v množství přijímaných produktů do skladu nám toto uteklo). Popis a fotky upravujeme - děkujeme za upozornění.

Zboží nám samozřejmě můžete vrátit (na naše náklady). Prosím, kontaktujte nás na [email protected], situaci vyřešíme k Vaší spokojenosti.
    Děkujeme a omlouváme se za komplikace.

• Zboží je levné
    • Dobrý výběr
    • Čínské výrobky, klasický překupník, jen trochu sofistikovanější. Ale to je dnes běžné.
    • Prodají bez problémů zboží s vadnou baterií a odmítají za to ručit. Vědí o tom a počítají s tím, že vadná bude.

Pokud bych mohl, objednával bych raději někde, kde prodávají odzkoušené zboží.
    Když necháte dva tisíce za něco, co nefunguje, budete dost naštvaní a zklamaní.
    Pak zjistíte, že to je baterkou a prodejce za ni ručit nechce, máte si podle něj koupit novou a ještě raději i novou nabíječku, tak si řeknete, že od nich už nic nekoupíte. A jdete napsat recenzi.
    Ale zase....
    Pokud se týká ostatní kvality zpracování, vše vypadá opravdu dobře, radost si pohrát a zastřílet.
    Kupujícím bych doporučil, aby do svého nákupu započítali i náhradní baterii, ušetří si zklamání.

Dobrý den Lubiku,

děkujeme za recenzi a mrzí nás, že nedoporučujete náš obchod na základě zboží, které jste si u nás koupil.

Kvalita replik jde většinou ruku v ruce s cenou. Vybral jste si plastovou verzi AK, která má součástí baterii a nabíječku. Podle Vašeho popisu vzniknul problém právě v této části. Ohledně kvality baterií a nabíječek u těchto low cost zbraní férově píšeme v popisu (část Parametry) a upozorňujeme na kvalitu těchto baterií. Zároveň v popisu i doporučujeme zakoupení značkových baterií, které mají vyšší životnost.

Aktuálně máme v nabídce cca 1000 druhů zbraní ve všech cenových i kvalitativních kategoriích. Zbraně samozřejmě nevyrábíme, ale nakupujeme u výrobců a prodáváme na našem eshopu (EU, US, Japonsko, Asie atd podle výrobce).

Pokud budete mít zájem o vybrání vhodné baterie nebo poradit s výběrem jiné zbraně, prosím, kontaktujte nás na [email protected]

Děkujeme
    Tým AirsoftPro

• Neuplny vyrobek musis dokupovat dalsi tri vyrobky aby byla zbran funkcni.

Reakce obchodu AirsoftPro.cz

Děkujeme za zpětnou zpětnou vazbu.
    Vytvořil jste u nás pouze 1 objednávku, která obsahovala pouze 1 balení kuliček a to bylo podle dat a kamerových záznamů v pořádku odesláno a doručeno. Zbraň tedy byla kupována někým jiným nebo někde jinde. Každopádně obsah balení zbraní uvádíme na eshopu a kuličky zbraně neobsahují.

Kontaktoval byste nás, prosím, na [email protected]? Pokud došlo k nějakému nedorozumění, zcela jistě ho vyřešíme.

Tým AirsoftPro

• Zboží odesláno bezodkladně a odpovídá popisu

Objednával jsem v Airsoftpro pro děti především proto, že u všech položek bylo "pozítří u vás" a to 14.12. Ani po týdnu nepřišlo. Začal jsem obtelefonovávat dopravce GLS i prodejce. U GLS jsem se dozvěděl, že netuší jestli do vánoc stihnou doručit, ale především, že pro ně nejsem já zákazník, že to je prodejce a případné reklamace má řešit on. Prodejci Airsoftpro jsem volal i psal emaily, abych se dozvěděl, že také neví, ale že se pokusí urgovat. Po mém upozornění, že mají na webu nepřesnou až podvodnou informaci o termínu doručení a že by ji měli opravit nebo odstranit jsem se dočkal série uhýbavých odpovědí a informaci samozřejmě nopravili i když moc dobře věděli, že GLS nestíhá a netají se tím. GLS nejspíše udělalo co mohlo, jen si na vánoce ukouslo větší sousto než dokázali strávit, což by mělo být ponaučení pro prodejce. Prodejce měl zákazníky upozornit na to, že GLS nestíhá a slibovaný termín neplatí. Nakonec balík dorazil po několik urgencích, ale možná jen proto, že manželce GLS mělo také něco doručit.

Dobrý den pane Agulár,

děkujeme za zpětnou vazbu.
    Prověřovali jsme všechny zásilky odeslané stejný den jako Vaše a více než 80% bylo doručeno do 2 dnů (přestože v polovině prosince je nejvyšší nápor na přepravní služby). U Vaší zásilky, která byla již 15.12. v Jihlavě, došlo ke zdržení 6 dnů na posledním přepravním uzlu Milevsko.
    Velmi se omlouváme za tyto komplikace, které vznikly i přes naši maximální snahu o okamžité odeslání.

Tým AirsoftPro

Názor jako takový špatný nemám ale i přesto že jsem si zkontroloval zda li je věc taková jaká má být a přišla mi třeba pružina která nepasuje do mé zbraně+ že jsem si objednal box peq za 400 a je to jen blbá plastová píčovina s prominutím, která mě naštvala. Vyhozené 4 stovky za kus pevného leč křehkého plastu a + že je prázdný (vykuchaný) jak se píše je to jen box ale za 400 kus plastu? když už něco takhle prodáváte tak aspoň s nějakým základem né smontuj si to sám a sežeň si k tomu ještě zbytek. děkuji a omlouvám se za gramatické chyby.

Reakce obchodu AirsoftPro.cz

mrzí nás, že tak špatně hodnotíte náš obchod, i když jsme udělali maximum, abychom splnili Vaše požadavky.
    Vaši objednávku jsme odeslali ještě ten stejný den, jako jste si ji objednal a následující pracovní den Vám byla doručena.

Ohledně Vašeho výběru zboží - zaslali jsme Vám přesně to, co jste si objednal. Pokud potřebujete jiné zboží, není problém ho vyměnit. Postup naleznete zde: https://airsoftpro.cz/cz/odstoupeni-od-kupni-smlouvy
    Zřejmě budete potřebovat 7mm pružinu a ne 9mm upgrade pružinu, kterou jste si objednal. Objednaný plastový PEQ box je imitace značkovače a slouží pouze jako schránka na baterii. Tak jak to uvádíme v popisku na webu.

Samozřejmě platí, že zboží můžete bez udání důvodu vrátit do 14 denní lhůty.

• Nevím.
    • Doba doručení.
    • Špatný přístup eshopu k reklamaci doby dodání.

Tento eshop jsem si vybral proto, že garantují rychlé dodání. Objednáno dne 24.11. dopoledne, ihned zaplaceno, doručeno 29.11. dopoledne což je pět pracovních dní. Heslo dopravce GLS - dnes podáte, zítra doručíme moc nefunguje. Službu jsem reklamoval, bohužel bez úspěchu - dopravce se vymlouvá na eshop a eshop na dopravce.

Dobrý den Pavle,

mrzí nás Vaše negativní zkušenost, nicméně odeslali jsme Vaši zásilku ihned, jak to bylo možné.
    Zvolil jste platbu převodem, u které dochází ke zpoždění v odeslání z důvodu čekání na zaúčtování platby. Tuto informaci uvádíme u každého produktu v sekci "Datum doručení".

Zásilku jsme odeslali ihned po zaúčtování, tzn následující den 25.11. Díky vytíženosti přepravců a víkendu byla zásilka doručena v pondělí 29.11.

Pokud požadujete odeslání ten stejný den, prosím, volte platbu kartou/PayPalem/dobírkou. U těchto způsobů plateb se nečeká na bankovní převod. Bohužel je také třeba brát na vědomí, že vytíženost přepravců v předvánočním období den ode dne roste.

Děkujeme za pochopení.

Tým AirsoftPro

• Opakovaně zadaný špatný mejl, přes dvojí upozornění znovu a znovu, zaslaná faktura na můj mejl, přestože jsem nic neobjednala, nic nenakoupila, dostala jsem jak potrvzení o nákupu, tak daňový doklad, i upozornění, že zboží je na cestě a na závěr dotazník spokojenosti. Banda hlupáků?

Můj názor na obchod je vrcholně negativní, pokud někdy propadnu airsoftu, nakoupím jinde, nemám zájem, aby o mém nákupu věěl někdo jiný.

Reakce obchodu AirsoftPro.cz

mrzí nás, že náš obchod nedoporučujete. Zákazník špatně napsal svůj email v objednávce a tímto překlepem bohužel zadal Váš email.

Nedokážeme ovlivnit, jaká písmena zadá zákazník do kolonky "Váš e-mail" při objednávce.
    Přesto se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Tým AirsoftPro

Hrka to ako horalka akurát tak do plastov to môžem zahodiť

Reakce obchodu AirsoftPro.cz

mrzí nás, že nejste spokojený se zbraní, kterou jste si vybral.
    Můžete však využít buďto reklamaci zboží nebo pokud Vám zboží nevyhojuje, vrácení ve 14denní lhůtě.
    Formuláře a postup naleznete na našich stránkách https://airsoftpro.sk/sk/reklamacia nebo https://airsoftpro.sk/sk/odstupenie-od-kupnej-zmluvy