• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Po týdnu od objednání, když jsem do obchodu zavolal tak jsem se dozvěděl že mají problém s přepravní společností. Vzdálenost Vyškov - Brno déle než týden.

Zboží dorazilo nekompletní. V balení chyběla baterie a nabíjecí adaptér, takže zbraň byla (a stále je) nefunkční.
    Do shopu jsem obratem telefonicky nahlásil reklamaci a dostal jsem informaci, abych závadu reportoval emailem.
    To jsem ihned učinil, nicméně žádnou další relevantní odpověď jsem nedostal, ani po pozdějším opětovném připomenutí.
    Tento stav trvá již dva měsíce.

Dobrý den pane Jirků,

celá situace ji mi opravdu líto, ale do dnešního dne k nám žádný email nebyl doručen.
    Na všechny emaily odpovídáme zpravidla do 24hodin a problémy se snažíme řešit okamžitě.

Je mi to opravdu líto, ale doporučuji překontrolovat Váš email, zda není tam někde problém.
    Každopádně tohle s Vámi měla vyřešit ihned kolegyně na telefonu a nemusel jste ani psát email.
    Kolegyně to s Vámi ihned vyřeší. Moc se omlouváme.

• 6 dnů a nic mi nedojelo

Nespolehlivý. Zboží uváděné jako skladem. Popisek že 4.7. může být u vás. Dnes je 7.7. a zboží ještě neodeslali. Kdybych tohle věděl, nic od nich neobjednám. Teď budu vypadat jak idiot, co slíbil že na airsoft akci budou mít kluci nový pistole a kulový

Reakce obchodu Airsoft-online.cz

děkuji za reakci, velice se omlouváme za komplikace s přepravcem. Balíček byl opravdu 4.7 odeslán.
    Zatím vůbec nevím, kde balíček je, ale ihned jsem zahájil reklamaci u České pošty. Pevně věřím, že dnes bude vše vyřešeno a balíček bude brzy u Vás.

Je mi to celé opravdu moc líto, ale vše nedokážeme ovlivnit.
    Každopádně uděláme maximum pro nápravu a pokud se ČP nepodaří balíček dohledat, tak dnes odpoledne odešleme nový balíček.

Pavel Vlach

• Ve čtvrtek zboží objednáno, odesláno až v pondělí. Dlouhá prodleva.

• Cena za zrušení

• Špatné popisky na e-shopu, dlouhá dodací doba, dlouhé proplácení dobropisů

• Skladove polozky nejsou skladem
    • Chybne informovani o terminu dodani

Rozhodne ne. Objednal jsem pred tremi tydny zbozi, ktere bylo uvedene jako skladove. Po trech dnech obchod napsal, ze zbozi stahuji od distributora a do tydne, ze bude dodano. Po 14 dnech zbozi nedorazilo a komunikace, informovani o stavu objednavky ustalo. Mozna jsem mel jen smulu, ale zde uz nakupovat nebudu.

Reakce obchodu Airsoft-online.cz

děkujeme za recenzi, termín dodání je uvedený přímo u produktu. Snažil jsem se Vám to v komunikaci vysvětlit, bohužel se nepodařilo. SKLADEM U DODAVATELE, neznamená SKLADEM IHNED K ODESLÁNÍ. Je mi to líto, ale zázraky neumíme.

Pokud je u objednaného produktu uvedeno SKLADEM U DODAVATELE, tak je zboží objednáno na základě objednávky od výrobce. Cena je zvýhodněná, protože se na produkt musí pár dnů čekat. Přeci jen musí procestovat kus světa, než dojde k nám na sklad.

Ještě bych chtěl reagovat k odpovědím na email, odpověď do 24 hod je podle mě dostatečná. Bohužel rychleji to nedokážu.

Pavel Vlach

Objednávku sem uskutočnil v utery večer počítal sem stym že zbozi budete expedovat v stredu nasledujúci deň ale nestalo sme tak a zbozi ste v expedovali v pondelok ráno a stále čakám na objednávku

• Objednaná zbraň byla přeposlaná z jiného obchodu, čímž se razantně prodloužila doba dodání

Reakce obchodu Airsoft-online.cz

děkujeme za recenzi, termín dodání je uvedený přímo u produktu.
    Pokud je u objednaného produktu uvedeno SKLADEM U DODAVATELE, tak je zboží objednáno na základě objednávky z jiné firmy. Vše je u produktu uvedeno. Pokud by byl nějaký problém, tak nás neváhejte kontaktovat, velice rád Vám pomůžu a poradím :-)

Pavel Vlach

Nekompletní balení, chyběli Šroubky.
    Nebyl uvedené česky návod .

Reakce obchodu Airsoft-online.cz

děkujeme za hodnocení obchodu, bohužel k montáží zbraně nejsou zapotřebí žádné speciální šroubky.
    Šroubky pro montáž jsou přímo umístěny v těle zbraně a stačí pouze prostrčit imbus do dírky a dotáhnout.
    Vše je uvedeno v návodu k použití. Z tohoto důvodu nejsou šroubky v balení :-)

• Totálně na nic

Takže moje shrnutí je nikdy nic si nekupujte nasrat

Reakce obchodu Airsoft-online.cz

děkujeme za hodnocení obchodu, bohužel nevíme na jakém základě provádíte hodnocení, ale zboží jste si od přepravce nepřevzal. Zboží se nám vrátilo nedoručené s odmítnutím zákazníka. Snad se příště zboží, které si objednáte podaří převzít.
    Je to poté zbytečné mrhání práce lidí, kteří ji dělají rádi a pro Vás. :-)

Pavel Vlach

Ty kundo, mně ten kvér nejede, pár ran pak se vypustí plyn nebo se zasekne, šlahnu ťa lopatů do hlavy

Reakce obchodu Airsoft-online.cz

děkuji za hodnocení obchodu, bohužel plynovky při nízkých teplotách nefungují. Jedná se o o expanzi plynu v závislosti na teplotě. Pokud je pod + 15 °C, tak plynovky správně nemusí fungovat. Doporučujeme otestovat uvnitř domu v pokojové teplotě.
    Pokud již nedošlo k poškození zbraně nevhodným použitím, tak bude v teple bez problému fungovat :-)

Všechny tyto informace máte uvedené v návodu k použití.

Pavel Vlach

• Stále mi nedorazila část objednaného a zaplaceného zboží...

Mizerne popisy,koupil jsem patronu do brokovnice,ktera mela pasovat a je do jineho typu,obchod nereaguje,nastesti jsem koupil jen jednu na zkousku.

• Dlouhá doba doručení

Dlouhá doba doručení, na konkurenčních obchodech mám zboží pokud si objednam v úterý už v pátek doma a ne v pondělí.

• dlouhá doba doručení zásilky

Zboží stále nemám.

Reakce obchodu Airsoft-online.cz

děkujeme za reakci, bohužel u objednaného produktu je dostupnost 10 pracovních dnů. Rychleji zboží od výrobce nedokážeme stáhnout a odeslat k Vám. Dnes je to přesně sedmý pracovní den.

Doporučujeme se přesněji podívat na dostupnost produktu včetně odhadované doby dodání. Pokud by cokoli nebylo jasné, tak klidně pište, nebo volejte . Velice rádi Vám poradíme a pomůžeme.

Majitel

• Strata

Stratyli mi OCELOVÝ KLÍČ NA MATICE PŘEDPAŽBÍ M4/M16,

Reakce obchodu Airsoft-online.cz

děkuji za reakci, klíč se bohužel zatoulal při expedici u našeho nového brigádníka.
    Klíč byl v pátek 2.7. odeslán na Vaši adresu včetně dárku jako omluvu.

Pevně věřím, že Vám dnes, nebo zítra přijde.
    Velice se omlouvám za vzniklé komplikace, věřím, že se nám to již nestane a kolega si dá příště větší pozor.

Majitel