OBJEDNAM SI DVOJE KRAŤASY A PŘIJDOU MI JEDNY A DRUHÉ JSOU KALHOTY.NAPÍŠU ŽE CHCI V PASE 96cm! A PŘIJDE MI ROZMĚR JEDEN 100cm A DRUHÝ 88 cm. A TO JSEM TAM JEŠTĚ VOLAL A UJISTILI MĚ ŽE VŠE BUDE TAK JAK JSEM SI OBJEDNAL !!! TAKŽE VRÁTIT A POŠTOVNÉ SI HRADÍM ZA SVOJE..

• obchod na svých stránkách uvádí nepravdivé a zavádějící údaje o produktech a klame tak zákazníky.

Objednal jsem u nich produkt, který mi byl doručen nekompletní, v rozporu s údaji prezentovanými na eshopu v době mé objednávky. Když jsem na tento fakt upozornil, eshop sice uznal svou chybu, omluvil se, místo dozaslání zbytku objednávky, za kterou jsem zaplatil plnou cenu, se mi dostalo pouze vysvětlení, že za to prý může jakýsi kolega a že už je to v pořádku, protože údaje o výrobku už přepsali. Podle pana Vlacha to prý klamání zákazníka není. Budiž má zkušenost varováním pro všechny.

Reakce obchodu Airsoft-online.cz

děkujeme za recenzi, bohužel to není úplně přesně tak, jak uvádíte. V názvu produktu, ani v popisku nebyl Led box uveden. Bylo Vám nabídnuto vrácení zboží a úhrada poštovného, pokud Vám zboží nevyhovuje - bohužel jste ji nevyužil. Cena odpovídá přesně zbrani bez Led boxu. Je nám to velice líto, ale vše bylo provedeno dle objednávky, ještě jednou se omlouváme :-( Snad příště bude vše podle Vašich představ.

Přeji příjemný den

• cena a nabidka

Balicek byl rozbalen a znovu zabalen ale to je spis problem DPD. Co me stvalo ze jsem dostal kus ktery byl asi dlouhodobe vystaveny a nekdo si nedal ani tu praci aby otrel prach. Jinak je zatim funkcni.

Objednával jsem si pazbeni na sa 58
    Nadpazbi i podpazbi jsou v pořádku, ale ručka a pažba mají odřený lak na místech spoje... vypadá to hodně nevzhledně :/

Dobrý den pane Kalousek,

děkujeme za hodnocení, objednal jste si originální pažbení na vz58, které bylo vyrobené před několika desítkami let. V době, kdy bylo toto pažbení vyráběno nebyl zrovna brán zřetel na vzhled, ale na funkčnost. Mírné oděrky mají všechny tyto pažbení již od výroby. Pokud by se Vám opravdu nelíbilo, tak není problém jej do 14ti dní dle zákona vrátit.

Přejeme mnoho úspěchů

Majitel

Zboží mi vůbec nedorazilo ( ani po 12 dnech od objednání ) a pošta i odesilatel tvrdí, že za nic nemohou... Tak jo.

Objednal som tovar, ktory mi bol podla slov predajcu expedovany a odovzdany kurierovi, po tyzdni cakania som zavolal kurierskej spolocnosti ktora ma informovala o tom ze balik este od predajcu neobdrzali.

Vážený zákazníku,

děkujeme za hodnocení, ale rád bych vše uvedl na pravou míru. Sama přepravní společnost PPL uznala chybu a o této chybě jste byl informován, že balíček se při přepravě na depo ztratil. Poté Vám byl napsán email o nedostupnosti dalších kusů Vámi objednaných zásobníků HK417 a na tento email nemáme od Vás do dnešního dne odpověď. Velice se omlouváme za vzniklé problémy, ale od předání balíku již průběh doručení nedokážeme bohužel ovlivnit.

Tým airsoft-online.cz

zboží je bohužel velmi špatné kvality a zřejmě proto že se jedná o nekvakitní výrobek vyrobený v zemi Tai Wan

Vážený zákazníku,

děkujeme za hodnocení, bohužel Vámi objednaný zásobník je již svým charakterem a hlavně cenou určený do nejlevnější airsoftové zbraně. Proto je vyráběn tam, kde je vyráběn. Bohužel kvalitu těchto zásobníků nedokážeme ovlivnit. Bylo Vám doručeno přesně to, co jste si objednal. Přeji příjemný den

Tým airsoft-online.cz

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• zle informacie o produkte nekvalitný tovar motor G&P M140 neutiahne ani 120 strunu skratka šmejd

totalne nespokojný s tovarom zakladne motory popisuju ako zatazove skratka smejd

Reakce obchodu Airsoft-online.cz

děkujeme za hodnocení, jedná se o označení motoru výrobcem.
    Označení na motoru bohužel měnit nemůžeme.

Vždy máte možnost do 14-ti dní produkt vrátit, popř. reklamovat.
    Budeme se snažit Vám vyjít vstříc, pokud se jedná o výrobní vadu.

Přejeme příjemný den

• Neviem
    • Odoslal tovar poškodený a nepoužiteľný

Komunikácia komplikovaná vyhovorky

poradne si zkontrolujte co prevezmete!

Reakce obchodu Airsoft-online.cz

Děkujeme za hodnocení, vůbec si nejsme vědomi nějakého problému u vaší objednávky. Expedice proběhla do 48 hodin a obsah zásilky byl také v pořádku

Bohužel nejspíš nebylo pochopeno, jak se nakupuje maskovací síť (na roli).

"Všechny" látky v České republice se nakupují a prodávají jako běžný 1m, tím pádem se násobí jen délka.

Když by se násobila celá velikost podle objednaných kusů, tak by se role zvětšovala do šířky. Bohužel takovou roli opravdu neznáme.

Nejjednodušší příklad je např. nákup koberce nebo jiných ploch. Vždy máte danou šířku, v tomto případě 2,4m a měníte jen jednu stranu tj. 1m a tu odmotáváte z role.

Zákazníkova metoda pro výpočet násobků kusů:
    1ks 2,4x1m = 2,4m čtverečných
    3ks 7,2 x 3 = 21,6m čtverečných
    10ks 24x10 = 240m čtverečných

Správná varianta je:
    1ks 2,4x1m = 2,4m čtverečných
    3ks 2,4x2m = 4,8m čtverečných
    10ks 2,4x10 = 24 m čtverečných

Tedy bylo vše v objednávce v pořádku.

V případě nejasností se prosím informujte před nákupem.

Přejeme příjemný den
    Tým airsoft-online.cz

Jeden z objednaných zásobníků byl od jine značky než jsem objednával. A to je špatně !!!

Reakce obchodu Airsoft-online.cz

děkujeme za reakci, podle fotografií při expedici zboží, jsou všechny tři zásobníky totožné (včetně obalu, tak i popisku na štítku). Bohužel nevíme, kde se stala chyba. Objednal jste si 3 ks zásobníků CYMA, do dvou dnů byla zásilka předána přepravní společnosti, vše tedy bylo provedeno dle Vaší objednávky.

Pokud se zásobníkem nejste spokojen, můžete ho dle zákona do 14ti dnů vrátit bez udání důvodu.
    Naši zákazníci vědí, že nám není jedno, když se stane chyba a to mnohdy i na jejich straně. Vždy se snažíme vyjít vstříc a vymyslet společně vhodné řešení.

• NIC!
    • 1) Dodali jsem mi uplně jinou zbraň než jsem chtěl!
    • 2) Ani jste se to nepokusili vyřešit!
    • 3) Je vám to jedno!

DŮRAZNĚ JIM ŘEKNĚTE CO CHCETE!!!!

Reakce obchodu Airsoft-online.cz

děkujeme za reakci, dodali jsme Vám přesně tu zbraň, kterou jste si sama vybrala, vložila do košíku a objednala. Pokud to nebyla Vámi žádaná zbraň, velmi se omlouváme, ale bohužel tato chyba nevznikla na naší straně a tudíž ji nejsme schopni vyloučit.
    Zbraň nám bez jakéhokoli upozornění přišla zpět s poznámkou, že žádáte vrátit peníze na účet. Na toto máte samozřejmě nárok a takto jsme to i bez jakéhokoli problému přijali. A i přes výslovné upozornění v obchodních podmínkách, že nás máte nejdříve kontaktovat, jsme Vaší žádost kladně vyřídili.

Bohužel jsme se ale opravdu nemohli pokusit vyřešit problém, že zbraň není tou, kterou jste chtěla, když o tomto nikdy nikde nepadla žádná zmínka.

Tým airsoft-online.cz

nic co jsem objednal nebylo fyzicky na obchodě

Reakce obchodu Airsoft-online.cz

děkujeme za reakci, kamenná prodejna slouží primárně k prohlédnutí zboží a seznámení s jeho funkcí. Na prodejnu Vám rádi cokoli dodáme. Na fakt, že na prodejně není vše (a ani to není fyzicky možné), jsou zákazníci upozorněni. Při zjišťování adresy prodejny stačí, aby si zákazník povšiml slova pozor psaného kapitálkami a tučným písmem.
    Ve Vašem konkrétním případě navíc byl speciálně odeslán e-mail s upozorněním na tento fakt, že zboží není připraveno k vyzvednutí.

S pozdravem,
    Airsoft-online.cz