Zboží za skoro 10 tisíc a není kompletní a po tel rozhovoru že je to normální týká se baterii i když bylo psáno že je obsahuje

• Čekám na odpověď na dotaz už asi 2 týdny

• minule jsem dostal dárek a ted ne
  • 12 dni a nic . Vše bylo skladem .

• Zboží nefunkční, odesláno zpět dodavateli, probíhá reklamační řízení
    • Velké zklamání, zejména jedná-li se o výrobek fy Umarex, replika Walther.

Vzhledem k tomu, že reklamace nebyla dosud vyřízena, nechci se o spokojenosti s obchodem vyjadřovat.

• Zbozi skladem

Nepochopitelne dlouhy termin odeslani objednavky:
    16.10 - objednavka (pry vse skladem);
    20.10 - email “obj. expedovana”;
    26.10 - fakticka expedice;
    27-10 - doruceno.
    Zadna zprava/omluva ohledne prodlouzeni.
    Na stesti jsem moc nepospichal, ale nedoporucim.
    Neprofesionalni jednani.

• Mají tam věci které jiné obchody již nemají skladem nebo vůbec
    • Krátká pracovní doba než vyřídí objednávkou tak to trvá 2 dny a než objednávka přijde tak to trvá týden

• Nespolehlivost
    • dodali mi redukci s přepólovanýmy dráty a došlo ke skraru

Zboží skladem, zaplaceno okamžitým převodem na účet a ani po deseti dnech zboží nemám....u zásilky z Číny v poho, ale z Vyškova? no za mne už nikdy více...

Reakce obchodu Airsoft-online.cz

děkujeme za hodnocení i když je negativní, velice se Vám omlouváme za přepravce. Zboží bylo předáno do přepravy 5.5.2020 a bohužel do dnešního dne nebylo z kapacitních důvodů doručeno. Je nám to moc líto, ihned jsem začal u přepravce urgovat doručení. Bohužel momentálně s tím nic jiného dělat nemůže. Pokud budete chtít, tak Vám můžeme odeslat zásilku novou jiným přepravcem.

Jen se prosím příště ozvěte, do této chvíle nikdo z nás nevěděl, že ještě zboží nemáte doma. Je mi to moc líto. :-(

Majitel obchodu

Zbraň jsem musel novou rozebrat a zpravit pojistku jinak vse tip top ale pojistka rozebirat celou zbran moc me ne potěšily

Reakce obchodu Airsoft-online.cz

děkujeme za hodnocení, pokud máte jakýkoli problém se zbraní, tak ji stačí reklamovat. Pistoli Vám velice rádi opravíme, nebo vyměníme. Občas se může najít špatně vyrobený kus. Snad příště budete spokojenější.

Majitel obchodu

• Rychle odepisují
    • Nepřehlednost stránek
    • V související není dostatek položek, i přestože se v obchodě nacházejí
    • Celkově se mi špatně nakupovalo

zboží přijde na poštu mimo vaše bydliště a ne jako balík do ruky

• je to cajk

Při větší objednávce s vámi komunikují v pořádku, ale jak je menší objednávka tak se neobtěžují ani zvednout telefon, když pošlou mail, že objednávka byla vyexpedovana a skoro týden nic.

28.5.2019
    Až po mém hodnoceni jste se tim začali zabývat, ale dle vašeho mailu co jste mi poslali, vy za nic nemůžete a že si to mohu zkontrolovat u dodavatele (přiložili jste odkaz na sledování zásilky, který jsem dříve neměl). Bohužel po rozkliknuti odkazů dodavatel uvádí, že neni možné doručit zboží z důvodu chybných podkladů a zboží musí být vrátit odesilateli.

Dobrý den pane *** editováno***,

je nám velice líto, že přepravce Geis doručuje Váš balíček delší dobu (tři pracovní dny). Balíček byl předán přepravní společnosti v den odeslání emailu. Pokud máte problémy s doručením, tak doporučujeme kontaktovat přímo přepravce. Z naší strany můžeme maximálně kontaktovat obchodního zástupce Geis a zeptat se jej, kde se zásilka nachází, ale to je patrné ze sledovacího čísla.

Pavel Vlach

Na stránce obchodu u každého produktu je napsaná doba do kdy produkt mohou dodat v mém případě to bylo 28.12, ten den mi přišla správá že balík přěšel do stavu vyřizování a od tý doby nic, když jsem chtěl obchodu zavolat tak až na stránce kontaktů jsem narazil na nápis že má obchod od 27. 12-2.1 zavřeno a dnes 2.1 sem se tam pokusil zavolat za jak dlouho mohu očekávat vyřízení mé objednávky na kterou čekám už 12 dní a jediné čeho jsem se dočkal bylo dlouhé vyzvánění a následné ukončení hovoru operátorem, já jsem dost tolerantní člověk a nevadí mi čekat zvláště pak když jsou svátky a tyto společnosti mají hodně objednávek ale co mi vadí je když se nedá s prodejcem komunikovat

Reakce obchodu Airsoft-online.cz

děkujeme za hodnocení pokud se nepleteme, tak dnes je 1.1.2019 bohužel jak je uvedeno v upozornění, tak máme zavřeno. Telefon Vám nikdo na prodejně vzít nemůže, protože všichni zaměstnanci jsou u svých rodin na Nový rok. Ideální je napsat email v období, kdy je prodejna zavřená, na emaily se pokoušíme odpovídat vždy. Vaše objednávka bude odeslána ihned 2.1.2018. Občas si taky musí naši kluci trošku odpočinout. Děkuji za pochopení

Přeji příjemný den, Pavel

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Dobré ceny
    • Výběr
    • Dodací doba

CNC ZARÁŽKA SPOUŠTĚ PRO M4, RETROARMS do sebe absolutně nezapadá. Pěkná do pohled, ale nepoužitelná - reklamace nemá smysl, jelikož poštovné bude stát jako samotná součástka. Stejně však 209 korun k ničemu.

Dobrý den Marku,

je nám velice líto, že Vám součástka nejde složit. Zarážku spouště nám prosím zašlete, poštovné Vám proplatíme, nebo Vám dokonce zavoláme svoz přepravní službou u které nemusíte vůbec nic platit. Samotnou produkci dílku bohužel neovlivníme, nejsme výrobci, ale pouze prodejci.

Pokud na zboží (zásilku) spěcháte, tak doporučujeme zvolit expresního přepravce jako je GEIS, nebo DPD. Bohužel u Zásilkovny je rychlost přepravy nevypočitatelná - může trvat až 5 prac. dní. Vše je uvedeno při vytváření objednávky. Pokud Vám cokoli nebude jasné, tak se na nás neváhejte obrátit.

Pavel V. Majitel

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Obchod vam posle to co sam uzna za vhodne.

• ochotný personál, široká nabídka zboží
    • otřesná doprava

zboží mi bylo doručeno za 9 dní! S odůvodněním že jim záleží na přesném dodání, přesto dorazilo jiné zboží! To mě zklamalo

• reklamace přijata okamžitě
    • granát byl boužel poškozený únik plynu . obchod za to nemůže chyba u výrobce!!!!