• velmi rychlé dodání, děkuji

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám mockrát za doporučení a 100% recenzi. Velice nás těší, že jste byl s našimi službami spokojen a jsme velmi rádi, že k Vám zboží dorazilo v pořádku a bez komplikací. Budeme se těšit na Vaši další objednávku!

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za 5* recenzi a doporučení. Jsme velmi rádi, že jste byl s nákupem a rychlostí doručení maximálně spokojen a pevně doufáme, že tomu tak bude i u Vaší další objednávky!

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer)

vše proběhlo v naprostém pořádku

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za 100% hodnocení a doporučení našeho obchodu. Jsme velmi rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen a že k Vám zboží dorazilo rychle. Budeme se těšit na Vaši další objednávku!

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer)

Jako vždy naprosto perfektní. Rychlost doručení je jeden z důvodů, proč Ahifi.

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za 5* hodnocení a velmi pochvalnou poznámku v recenzi. Velmi nás těší, že jste byl s našimi službami spokojen a pevně doufáme, že i Vaši další objednávku budeme moci vyexpedovat v co nejkratším možném termínu. Budeme se těšit na Váš další nákup!

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer)

Rychlé jednání a vyřízení objednávky

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám mockrát za recenzi a doporučení našeho obchodu. Jsme velmi rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen a věříme, že i Vaši další objednávku budeme moci vyexpedovat v co nejkratším možném termínu.

• dobře informuje maily
    • ceny

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za velmi pozitivní hodnocení. Opravdu nás těší, že jste byl s našimi službami spokojen a že Vaše objednávka byla doručena rychle a bez komplikací. Budeme se těšit na Váš další nákup!

• Kvalitní materiál
    • Téměř dosahují rozměrů originálu
    • U řidiče by mohl být koberec delší, aby zasahoval blíž k pedálům

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám mockrát za doporučení a 100% recenzi. Velmi nás těší, že vše proběhlo v pořádku a Vaše objednávka k Vám dorazila rychle. Budeme se těšit na Vaši další objednávku!

Jsou SUPER!!!

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za 5* hodnocení a doporučení našeho obchodu. Velice nás těší, že jste byl s nákupem a našimi službami spokojen. Budeme se těšit na Vaši další objednávku!

• široký výběr
    • dobré ceny
    • spolehlivost

spolehlivý obchod

Reakce obchodu Ahifi

mockrát Vám děkujeme za doporučení a recenzi. Velmi nás těší, že jste byl s nákupem u nás spokojen. Děkujeme za vypsaní všech pozitiv, opravdu si toho vážíme. Budeme se těšit na Vaši další objednávku!

• široký sortiment
    • dobré ceny
    • Když koupíte výrobek nad 3000,- a část zaplatíte dárkovými poukazy, tak vám naúčtují dopravu.

Spolehlivý obchod

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za recenzi na náš e-shop. Jsme velmi rádi, že jste byl spokojen s cenami a nabízeným zbožím. Mrzí nás, že Vám byla naúčtována doprava, jednalo se o systémovou chybu. Jelikož máme dopravu zdarma při nákupu nad 2000 Kč, což jste měl , ale bohužel systém vzal finální částku po odečtu dárkových poukazů a dopravu Vám naúčtoval. Tuto situaci jsme již v systému napravili, aby k podobným problémům nedocházelo. Kolegyně Vás již kontaktovala s alternativou, abychom danou situaci napravili. Budeme rádi za její využití. Děkujeme Vám za projevenou důvěru a budeme se těšit na Váš další nákup!

• jako vždy bez problémů na 1*

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer)

• Rychlé dodání zboží které u nás nelze koupit

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer)

Obchod přesně podle mých představ.

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za 5* hodnocení a velmi pochvalnou poznámku v recenzi. Velmi nás těší, že jste byla s našimi službami spokojena a pevně doufáme, že i Vaši další objednávku budeme moci vyexpedovat v co nejkratším možném termínu. Budeme se těšit na Váš další nákup!

• Velký výběr
    • Rozumné ceny
    • Zdá se že fundované rady

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer)

Zkušení prodejci, odborné znalosti a spoustu poradního nejen audio příslušenství.

• Vše super

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za pozitivní hodnocení. Jsme velmi rádi, že jste byl s nákupem spokojen. Budeme se těšit na Vaši další objednávku!

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer)

• Rychlost, flexibilita při změně objednávky, ochota

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám mockrát za doporučení a vypsání všech pozitiv. Velmi nás těší, že jste byl s nákupem a rychlostí doručení spokojen. Budeme se těšit na Vaši další objednávku!

• podpora