• zakoupeno v Ahifi před 1 týdnem

Super komunikace, rychlost.

Reakce obchodu Ahifi

jsme rádi, že jste nám napsala kladnou recenzi a chválíte komunikaci a rychlost vyřízení. Děkujeme, že nás hodnotíte pěti hvězdičkami a doporučujete nás. Vážíme si toho. Za Váš nákup v našem obchodě Vám děkujeme!

• zakoupeno v Ahifi před 1 měsícem

• Dostupnost Zbozi, kvalita ,komunikace.

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za napsání ohodnocení a za doporučení. Vážíme si toho. Jsme rádi, že jste si u nás v Ahifi vybral a nakoupil, co jste potřeboval. Děkujeme!

• zakoupeno v Ahifi před 1 týdnem

Reakce obchodu Ahifi

to, že nás doporučujete a hodnotíte pěti hvězdičkami, nám udělalo radost. Děkujeme! Děkujeme Vám také za Váš nákup a napsání recenze.

• Nemám připomínky

Reakce obchodu Ahifi

těší nás, že k nákupu v našem obchodě nemáte žádné připomínky. Děkujeme, že jste si u nás vybral, nakoupil a ohodnotil nás pěti hvězdičkami. Vážíme si toho.

• zakoupeno v Ahifi před 2 týdny

• Velký výběr a rychlá dodávka zboží

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme za Vaši objednávku a napsání recenze, která nás potěšila. Jsme rádi, že jste byl spokojený s výběrem zboží i dodáním. Pokud Ahifi navštívíte i někdy příště, budeme rádi.

• zakoupeno v Ahifi před 2 týdny

• Dostupnost zboží dobry pomer cena / kvalita.

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme, že jste si udělal čas a napsal nám recenzi, které si vážíme a děkujeme za ni. Naší snahou je mít dostatečné skladové zásoby, aby nemusel zákazník na zboží čekat. Rovněž jsme rádi, že jste byl spokojený s cenou a kvalitou zboží.

• zakoupeno v Ahifi před 2 týdny

• Rychlost, výběr zboží skladem, dobře poradí.

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme za napsání ohodnocení, kde kladně hodnotíte naše skladové zásoby a naše rady. Spokojený zákazník - to nás baví!
    Děkujeme za pět hvězdiček, doporučení a za Váš nákup.

• super rychlé dodání

Reakce obchodu Ahifi

každou objednávku se snažíme vyřídit obratem, aby ji zákazník obdržel co nejdříve. Jsme rádi, že jste spokojený a že jste se rozhodl nás ohodnotit a doporučit. Děkujeme Vám za Váš nákup!

• zakoupeno v Ahifi před 2 týdny

• Super komunikace a ochota pesonálu:-)
    • Rádio funguje jak má, naprostá spokojenost.

Reakce obchodu Ahifi

jsme moc rádi, že byla spokojenost - naprostá, jak uvádíte ve Vaší recenzi, za kterou Vám děkujeme. Vaše pochvala nás potěšila a budeme samozřejmě rádi, pokud Ahifi navštívíte i někdy příště. Děkujeme za důvěru a za Váš nákup.

• Dobrý výběr
    • Možnost osobního odběru

Reakce obchodu Ahifi

vážíme si Vašeho kladného ohodnocení a děkujeme, že jste si v naší nabídce zboží vybral a nakoupil. Děkujeme Vám za důvěru, pět hvězdiček a doporučení.

• slušný výběr zboží

Reakce obchodu Ahifi

jsme rádi, že se Vám líbí náš sortiment zboží. Děkujeme za pochvalu, doporučení a za Váš nákup. Budeme rádi, pokud náš web nebo prodejnu navštívíte i někdy příště!

Rychlost ,solidnost dobrá komunikace obchodu

Reakce obchodu Ahifi

označení slovem "solidnost" nás potěšilo. Na solidnosti a přístupu k zákazníkovi nám velmi záleží a kladné recenze nás vždy potěší. A nejen to, současně nás zavazují a motivují. Děkujeme za recenzi, pět hvězdiček a za Váš nákup.

• zakoupeno v Ahifi před 2 týdny

Skvely produkt i komunikace obchodu. :) Nemam co bych dodal.

Reakce obchodu Ahifi

jsme rádi, že jste byl spokojený s vybraným produktem i komunikací. Děkujeme, že jste si udělal čas a napsal nám recenzi, a že nás doporučujete. Děkujeme Vám za Váš nákup.

Doporučuji. Poradí, pomohou.

Reakce obchodu Ahifi

poradit zákazníkovi považujeme za samozřejmost a jednu z priorit. Zákazník, který je pak s naší radou spokojený a vybere si ten správný produkt - co víc si přát? Děkujeme za doporučení a za Váš nákup.

• sortiment, cena

Reakce obchodu Ahifi

Vaše kladná recenze týkající se ceny a sortimentu nás těší. Děkujeme, že jste si v našem sortimentu vybral, nakoupil a ještě napsal ohodnocení. Také Vám děkujeme, že nás doporučujete a hodnotíte nákup 100%.

• zakoupeno v Ahifi před 1 měsícem

Rychlá objednávka, rychlé doručení. Kvalitně zabaleno. Vše bez problémů.

Reakce obchodu Ahifi

Vaše kladné ohodnocení vyřízení Vaší objednávky nám udělalo radost. Jsme rádi, že nás chválíte, doporučujete, a že jste u nás v Ahifi nakoupil. Děkujeme!

• zakoupeno v Ahifi před 2 měsíci

• Skvělá komunikace
    • Výborně ceny dopravy
    • Široký sortiment

Reakce obchodu Ahifi

velmi nás těší, že Ahifi hodnotíte 100% a doporučujete nás. Každá recenze nás nejen těší, ale současně i motivuje a zavazuje. Děkujeme za ohodnocení a za Váš nákup. Spokojený zákazník - to nás baví!

• Dobrá cena
    • Možnost osobního vyzvednutí v Brně
    • Poplatek za osobní odběr

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme, že jste si udělal čas a napsal nám recenzi. Vážíme si toho, že nás doporučujete a že jste si u nás vybral a nakoupil.
    Budeme rádi, pokud náš web nebo prodejnu navštívíte i někdy příště.

• Super obchod, nakupuji od roku 2014. Doporučuji

Reakce obchodu Ahifi

vážíme si toho, že jste naším stálým a dlouholetým zákazníkem. Wow! Zákazník, který se k nám vrací - co víc si přát?
    Děkujeme Vám za přízeň, důvěru, za všechny Vaše nákupy a napsání recenze!

• zakoupeno v Ahifi před 3 týdny

• Ochota řešit problémy

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme, že jste nám napsal recenzi a doporučujete nás. Je samozřejmé, pokud má zákazník nějaký problém, je naší snahou toto řešit a poradit mu, jak nejlépe daný problém vyřešit. Děkujeme za pochvalu a za Váš nákup.