• Nulová komunikace
  • žádna zpráva,už je to týden a zboží stále nepřišlo.
    J.

Obchod nabízí zboží, které nemá ani nemá nasmlouvané. Tudíž druhý denpo zaplacení objednávky, zjištění tohoto stavu. Nevyhovuje mi zejména, že po tomto mi od daného obchodu vyskakuje reklama na identický produkt, kterým nedisponuje.

• Zboží jsem vracel v zákonné lhůtě, peníze zpět jsem dostal pouze za boží ale ne za poštovné, na které mám podle zákona také nárok. Já jsem svoji část poštovného za vrácení uhradil
    • Popis zboží je hodně nadhodnocený a kvalita neodpovídá
    • Obchod dále nekomunikuje

Zboží nebylo skladem, ani u dodavatele.
    Stále čekám na vrácení peněz...

• Skladová dostupnost neodpovídá realitě
    • Pomáhá komunikace přes e-mail
    • Mobilem se dovolat nelze

Pokud potřebujete něco rychle a jistě, zkuste to radši jinde.

Po 8 dnech zaplacené zboží nedorazilo a z obchodu také žádná zpráva. Takže

Zaplacené zboží ani po týdnu nedorazilo. Komunikace ze strany prodejce 0.

• Zboží bylo inzerováno jako skladem. Po 6 dnech mi byl doručen mail, v kterém zjistili, že zboží není na skladě ani u partnera...

Chybí nejspíše aktuální informace o zboží na skladu. S tím je jistě spojená minimálně prodloužená doba doručení ( v lepším případě).

• Výhodu jsem zatím žádnou nezjistila.
    • Platba provedena předem, těžké se dovolat - nikdo nezvedal, poté vcelku neochotně podávané informace, že je zboží na externím skladu a bližší info, kdy bude zboží odesláno, že mi pošlou na email. Nic nedorazilo.

Jakmile je v popisku externí sklad, nákup absolutně nedoporučuji.

Dlouhá dodací lhůta. Celou dobu je ve stavu "objednávka přijata". Netušíte tedy zda s ní obchod něco dělá. Až po zavolání jsem zjistil, že je zboží u "externího dodavatele" a čeká se na něj, až ho odešle.

Zbozi objednano 19.10. Doted jsem zbozi neobdrzel. Na dotaz ohledne objenavky zadna odpoved. Bohuzel jsem zbozi zaplatil predem. Zde jiz nic kupovat nebudu. Nedoporucuju!

U nabízeného produktu obchod nenabízí možnosti velikostí. Tudíž střelba naslepo.

Reakce obchodu Affekt

Volbu velikosti máme jak je vidět https://www.affekt.cz/p/pinguin-gaiters/velikost-s-m/ , ale protože větší velikost nyní není dostupná u nás ani u dodavatele, objednat jde nyní pouze menší velikost.
    To, že nemůže objednat to, co nemůžeme dodat považujeme za výhodu nebo chybu.

• Inzerovali zboží, které neměli skladem. Platba byla vrácena.

• Zboží dle stránek skladem, zaplaceno kartou, za týden nic nepřišlo

snad jeste prijde.

Reakce obchodu Affekt

Zřejmě jste zaměnil objednávky. Zásilku jsme vám poslali přes GLS, číslo balíku je 00033835943.

Zboží v době koupě označené jako dostupné obchod ve skutečnosti neměl k dispozici, telefonoval mi a následně byla objednávka zrušena. Zboží jsem koupil jinde.

Obchod něco nabízí, ale kvůli špatně nastavené ceně obchodem zboží nechce dodat. Stále ujišťuje, že zboží není dostupné u dodavatele, což není pravda. Obchod velice nedoporučuji.

Prodávají to co nemají,

Nekomunikujú a neposlali zbozi napriek tomu že som im pisala.