Ok

• Ok

Funguje.

Z důvodu špatně zvolené velikosti jsem požádal o výměnu. Vše bez problému. Jsem velmi spokojený a doporučuji.

• Nulový zákaznický servis
    • Nemají zboží, které inzerují, že mají.

Objednal jsem v pátek, ve středu jsem tam psal co se děje, že mi to ještě nepřišlo, dostalo se mi odpovědi že se čeká než jim to pošle "externí sklad" aka dodavatel. Ve čtvrtek mi volal pán, že zboží nemají a nabídl mi alternativy, které byl všechny levnější a dle mého horší produkty. Očekával bych od v takové situaci, že když už mě obchod nechá čekat 4 pracovní dny tak mi alespoň nabídne nějakou dražší alternativu a pokryje to ze svých nákladů rozdíl. takové chování se ale nestalo. Prostě se ani neobtěžovali napsat omlouváme se, zboží bude mít zpoždění. Zákaznický servis nulový. Víckrát si od nich nenakoupím!!!

Jako podnikatel jsem zboží potřeboval aby tu bylo už ideálně co nejdřív, musel jsem si to hledat a objednávat jinde. Způsobili mi tímto časovou škodu v hodnotě cca 3000 Kč. Příště si to raději koupím u Fall protection, ti aspoň dodávají včas a co řeknou, to dodrží.

vše ok.

• Zboží je již 7 dní zaplaceno a nedoručeno.

Vše proběhlo rychle, bez problému a za příznivou cenu. První den objednáš, druhý den máš.

• slušný výběr, rozumná cena.
    • Trochu nejasná komunikace ohledně dopravy.

• dobré ceny
    • velký výběr
    • rychlost vyřízení objednávky

za několik roků to už pár objednávek bylo a zatím všechny rychle dodané.

• nízká cena
    • nepružná komunikace

• Bezproblémová domluva po telefonu

Sháněl jsem téměř na poslední chvíli věci na lezení - doručeno vše za pár dní včetně věcí, které neměli skladem. Za mě maximální spokojenost.

Spolehlivost, vstřícná komunikace.

• Skvělá komunikace, odborné doporuceni na řešení ferratove sety pro děti. Rychle dodání a příjemné ceny.
    • Široká nabídka kvalitních produktu a možnost výběru.

• dobré ceny
    • rychlé odeslání
    • v mém případě popis zboží neodpovídal skutečnosti. Objednal jsem 2x to samé a přišly 2 různé věci - je to jak objednávat na aliexpress.

Trochu loterie s tím, co vlastně přijde. Objednával jsem 2x. Poprvé přišlo zboží, se kterým jsem byl spokojen, tak jsem objednal znovu totéž a přišlo úplně něco jiného v horší kvalitě.

• Dlouhodoba dobra spoluprace.

Výborná komunikace obchodů odpovědi na dotazy velmi rychle

Zboží,které měli mít skladem, nebylo dostupné

• Velice ochotní a vstřícní.

Obchod rozhodně doporučuji.

Vše vždy hladce, rychle s milou komunikací.