Přihlásit se a přidat příspěvek
  • Jsem velice spokojený s nákupem a komunikací v tomto obchodě. Objednával jsem nafukovací karimatku Sea to Summit. Výrobce do balení nedodal opravnou sadu. Po krátké komunikaci mně byla opravná sada zaslána. Paní Dubnová byla velice ochotná a milá. Sice kravina za pár korun a při koupi zboží za 5000,-Kč očekáváte od výrobce kompletní produkt. Obchod doporučuji. Vše funguje tak jak má,milí lidé a kvalitní prověřené zboží.

  • Mám stejnou zkušenost jako Radka, je to prasečina a myslím, že to dělají záměrně protože jim chybí keš

  • Na tento "ochod" budu dlouho vzpomínat. Objednala jsem, ale než zboží došlo, měla jsem možnost je vyzkoušet v praxi a zjistila jsem, že nevyhovuje, a tak jsem je nechala poslat zpět do obchodu a ani nepřevzala. Věděla jsem, že bych je stejně poslala zpět, nevyhovující zboží nechci. A co se nestalo - z obchodu jsem měla sprostý telefonát, jak jsme si mohla dovolit objednat zboží a pak je nepřevzít! Že na tom tratili stovku! Nechutné chování jako za komančů. Člověk, který mně volal. by se měl nechat zaměstnat jako prodavač zápalek a ne se pokoušet podnikat...

  • S obchodem jsem udělal dobrou zkušenost. Zboží měli skladem a bylo obratem doma.

  • Tak bohužel moje první zkušenost s tímto obchodem je ryze negativní. Podle nabídky jsem objednala zboží, potvrdili objednávku, zaplatila jsem, až pak mi napsali ,že zboží už není, a od té doby od 11.1.2013!) stále urguji vrácení peněz, pan Vak se stále vymlouvá, slibuje, oddaluje, nyní přestal odpovídat na e-maily......zvažuji iniciaci kontroly ČOI, obchod v žádném případě nedoporučuji!!!