• Dlouhá dodací doba

Reakce obchodu 2energy.cz

děkujeme, že jste se zúčastnili hodnocení našeho obchodu, které nás nepříjemně zaskočilo. Velice nás mrzí, že byla Vaše objednávka doručována déle než je standardem. Bohužel při zakoupení nadrozměrného zboží, kdy je nutné doručování paletovou přepravou, trvá doručení trochu déle. Věříme, že i přes tuto nepříjemnost jste s Vaší objednávkou spokojeni.

zboží nebyli schopni dodat

Reakce obchodu 2energy.cz

děkujeme, že jste se zúčastnili hodnocení našeho obchodu, které nás nemile překvapilo. Jak bylo uvedeno u Vámi objednaného produktu, jedná se o produkt na objednávku, tím pádem ho nemáme skladem. O nedostupnosti produktu máme informaci až při jeho objednávání u externího dodavatele. Jakmile jsme disponovali informací o nedostupnosti zboží, hned jsme Vás informovali. Věříme, že i přes tuto zkušenost na nás nezanevřete.

tým www.2energy.cz

2.10.2023 Dobrý den.Je mě líto ale tento výrobek nemohu pochválit a doporučit dalším. Vypadá sice hezky ale potřeboval by daleko větší sací výkon. Představovala jsem si ho s výkonem třeba jako fen. Vždyť i tento lux se zapíná do zásuvky.

Reakce obchodu 2energy.cz

děkujeme, že jste se zúčastnili hodnocení našeho obchodu. Velice bychom ocenili, kdybyste daný problém řešili v první řadě s námi. Je nám líto, že jsme jako obchod od Vás dostali takto negativní hodnocení i přesto, že při Vaší objednávce ani při doručení nenastaly žádné problémy. Pokud nejste spokojena se zakoupeným produktem, můžete ho bez udání důvodu vrátit do 14 dnů a platba Vám bude vrácena.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Popis výrobku ani vzdáleně neopovídá skutečnosti
    Možná trochu podvod

Reakce obchodu 2energy.cz

děkujeme, že jste se zúčastnili hodnocení našeho obchodu. Ocenili bychom, kdyby jste jakýkoliv problém s Vaší objednávkou řešili s námi. Náš zákaznický servis Vás bude kontaktovat abychom situaci vyřešili.

• Замовила 29 серпня і до цих пір не прийшло замовлення

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Uz to je skoro mesic a neprislo to.

Reakce obchodu 2energy.cz

děkujeme, že jste se zúčastnili hodnocení našeho obchodu, které nás nepříjemně zaskočilo. Jak jsme uváděli u Vámi objednaného produktu, jedná se o produkt na objednávku u dodavatele. Bohužel ze strany externího dodavatele došlo k prodlení dodání, což nás nesmírně mrzí, avšak ovlivnit to bohužel nevíme. Všechny potřebné informace ohledně objednávky byly zaslány emailem.

tým www.2energy.cz

Zboží psané jako skladem s dodáním do 24-48 hodin. Zboží bylo u dodavatele. Po týdnu objednálvka zrušena.

Reakce obchodu 2energy.cz

děkujeme za zpětnou vazbu, která nás však nemile překvapila. O problému při Vaší objednávce jsme informovali mailem a objednávka byla na Vaši žádost zrušena. Velice nás situace mrzí a věříme, že nám i přesto zachováte přízeň.

tým www.2energy.cz

Špatná kurýrní služba, nebo nevim. Zboži mi nedorazilo.Dva dny volam, nemůže odpovědět čekat nebo ne. Slíbíli 4-8 dní. Oslavenec zůstal bez dárku. Objednavka čislo 243949

Reakce obchodu 2energy.cz

děkujeme, že jste se zúčastnili hodnocení našeho obchodu. Obáváme se však, že je recenze nepravdivá. Objednávku jsme odeslali na 4. den od vytvoření objednávky a na 5. den byla doručena. Situaci jsme se s Vámi snažili vyjasnit ale nedostali jsme žádnou odpověď.

tým www.2energy.cz

Zboží mi po osmi dnech ještě nepřišlo!!!!

Reakce obchodu 2energy.cz

děkujeme, že jste se zúčastnili hodnocení našeho obchodu. Jak bylo uvedeno u Vámi objednaného produktu, jedná se o zboží na objednávku s čekací dobou uvedenou v pracovních dnech. Délka čekací doby a všechny potřebné informace ohledně objednávky byly dostupny předem a zaslány emailem. Věříme, že i přesto nám v budoucnu zachováte přízeň.

tým www.2energy.cz

• Nabízené zboží nebylo k dostání....

Reakce obchodu 2energy.cz

děkujeme, že jste se zúčastnili hodnocení našeho obchodu, které nás nemile překvapilo. Jak bylo uvedeno u Vámi objednaného produktu, jedná se o produkt na objednávku, tím pádem ho nemáme skladem. O nedostupnosti produktu máme informaci až při jeho objednávání u externího dodavatele. Jakmile jsme disponovali informací o nedostupnosti zboží, hned jsme Vás informovali. Z Vaší strany jsme evidovali pochopení, nicméně tato negativní recenze nás nemile překvapila. Věříme, že si v budoucnosti zakoupíte produkt i přes tuto zkušenost.

tým www.2energy.cz

• Dobrý den, i přes potvrzení objednávky mi po týdnu přišlo oznámení, že žádaný regál není na skladě a mám si vybrat jiný typ. Protože jsem potřeboval právě tento regál (už mám dva stejné ve sklepě), zrušil jsem objednávku a budu hledat u konkurence.

Reakce obchodu 2energy.cz

velice bychom ocenili, abyste daný problém prvotně řešili s námi. Jak jsme uváděli u Vámi objednaného produktu, je na objednávku u dodavatele. Bohužel výrobce nás informoval o nedostupnosti tohoto zboží as touto informací jsme Vás hned seznámili. Následně jsme na Vaši žádost objednávku stornovali. Mrzí nás to.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Velmi špatná komunikace s firmou.Není možné se dovolat ohledně informací.

Reakce obchodu 2energy.cz

děkujeme za zpětnou vazbu, která nás však nemilo překvapila. Na dotazy jsme Vám promptne odpověděli e-mailem. Je pravda, že jsme pár dní měli telefonickou linku z technických příčin nedostupnou za což se Vám samozřejmě omlouváme.

• zboží jsem neobdržel

Reakce obchodu 2energy.cz

obáváme se, že recenze není objektivní. Vaši objednávku jsme expedovali včas, ale bohužel se nám vrátila zpět jako nepřevzatá zásilka. Ocenili bychom pokud byste nás v případě nespokojenosti kontaktovali přímo e-mailem, aby se to dalo promptně řešit.

Tým www.2energy.cz

• 21.7. objednáno dnes 1.8. a pořád nic.

Reakce obchodu 2energy.cz

děkujeme, že jste se zúčastnili hodnocení našeho obchodu, které nás nepříjemně zaskočilo. Jak jsme uváděli u Vámi objednaného produktu, jedná se o produkt na objednávku u dodavatele s čekací dobou. Vaši objednávku jsme během uvedené lhůty stihli odeslat. Všechny potřebné informace ohledně objednávky byly dostupny předem a taky zaslány emailem. Věříme, že i přesto jste s doručeným zbožím spokojeni.