• špatně zabaleno, při přepravě poškozeno

špatně zabaleno, neutěsněno

Reakce obchodu 2energy.cz

vaše zpětná vazba nás mrzí o to víc, že ​​jste nás o této záležitosti nekontaktovali přímo, abychom ji uměli promptně řešit. Jelikož jsme nebyli ohledně poškozeného balení informováni dříve, kontaktovali jsme vás až na základě této recenze. Věříme, že se nám podaří situaci vyřešit k vaší spokojenosti.

Tým z www.2energy.cz

Neustále opakování, že jsou závislí na dodavateli apod. Zboží zaplacené, ale zatím nedorazilo...počkám do pondělí dalšího týdne a poté budu jednat

Reakce obchodu 2energy.cz

v první řadě vám chceme poděkovat za objednávku. Z naší nabídky jste si vybrali produkt o kterém jste byli informován, že se jedná o zboží, které je třeba objednat od výrobce se kterým spolupracujeme. Obdrželi jste info ohledně doručení v rozmezí od 4 - 8 pracovních dnů. Věříme, že vaši objednávku doručíme v avizovaném čase, a že budete se zbožím v konečném důsledku spokojeni.

Tým z www.2energy.cz

• komunikace

Objednané zboží skladem, termín dodání do 24h-48h, toto zboží skladem nebylo a ani mi nenapsali, že není skladem, když po 4 dnech nepřišla žádná informace o stavu objednávky, tak jsem musel zjišťovat na infolince, co se děje

Reakce obchodu 2energy.cz

vaše reakce nás mrzí. Na základě mailové komunikace evidujeme, že jsme vám poslali mail ihned po zjištění nedostupnosti objednaného zboží. Po nevšimnutí mailu jste nás kontaktovali telefonicky, kde jsme vám situaci opětovně vysvětlili a omluvili. Věříme, že se nám podaří situaci vyřešit k vaší spokojenosti. Byli bychom rádi, pokud byste svou zpětnou vazbu přehodnotili.

Tým 2energy.cz

Nekomunikují/ 2×email, telefon 4dny nezvládají/

Reakce obchodu 2energy.cz

vaše zpětná vazba nás mrzí. Reakci jsme vám poskytli mailem a věříme, že se nám podaří situaci vyřešit co nejdříve. Jedná se o zvláštní situaci nakolik vaši zásilku evidujeme jako expedovanou, jenže přepravní společnost ji nemá v evidenci. Vážíme si vaší trpělivosti a ujišťujeme vás, že děláme co je v našich silách abychom situaci vyřešili k vaší spokojenosti.

Tým 2energy.cz

Ty to kamna opravdu nedoporučuji !! Kamna mi přišli téměř po měsíci,.S rozbitou dlaždičkou a v troubě byl rozpadlí rošt. Táli na sebe nenavazují a každý z nich je v jiné výšce nemají totiž rovný povrch pod Táli se to snažili srovnat tím že na plechy udělali nějaký navařeniny aby táli měli rovný povrch. Prostě sváry na celých kamnech totální prasárna Dvířka ke kamnum jsou nedomyšlená průduchy ve dvířkách nejdou pořadně zavírat ani otvírat protože plech který má průduchy zavírat se skroutí k jedné straně nemá žádnou kolejničku v který by jezdila takže velmi nepraktické KAMNA MĚ HROZNĚ SKLAMALI FAKT NIKOMU NEDOPORUČUJI

Reakce obchodu 2energy.cz

děkujeme, že jste se zúčastnili hodnocení našeho obchodu. Vaše recenze nás mrzí. Velice bychom ocenili, abyste daný problém prvotně řešili s námi. Jelikož jste nás se vzniklou situací neseznámili, neuměli jsme to promptně řešit. Naši kolegové vás už stihli kontaktovat mailem. Pevně ​​věříme, že se nám situaci podaří vyřešit k vaší spokojenosti.

tým z www.2energy.cz

• Zboží již mám zaplacené předem ale doposud nepřišlo.

Reakce obchodu 2energy.cz

obáváme se, že jste se s recenzí trošku unáhlili. Na zpracování vaší objednávky usilovně pracujeme. Z naší nabídky jste si vybrali zboží s delší dobou dodání. Věříme, že vaši objednávku vyřídíme v avizovaném stavu. Ocenili bychom, pokud byste tuto recenzi přehodnotili.

tým www.2energy.cz

• Žádná komunikace, žádná zpráva .

Reakce obchodu 2energy.cz

evidujeme od vás neuhrazenou objednávku. Náš tým vás už stihl kontaktovat mailem a věříme, že se nám společně podaří objednávku dokončit k vaší spokojenosti.

tým www.2energy.cz

• Nic mě nedošlo a už ani nemám zájem děkuji z pozdravem Evžen Szabó.

Reakce obchodu 2energy.cz

vaše zpětná vazba nás velmi zklamala. Objednali jste si od nás zboží u kterého bylo uvedeno, že doručení můžete očekávat nejpozději do osmi pracovních dnů. Také jsme vás pravidelně informovali mailem. Dnešním dnem by vám mělo být zboží doručeno. Byli bychom rádi pokud si zásilku přece jen proberete a věříme, že budete se zbožím spokojeni.

tým www.2energy.cz

Obchod nabízí zboží, které nemá a dává to na vědomí až po té, co bylo zboží za nabízenou cenu u konkurence již doprodáno. Standardní obchodní podvod neseriózního prodejce.

Reakce obchodu 2energy.cz

děkujeme, že jste se zúčastnili hodnocení našeho obchodu. Velice bychom ocenili, abyste daný problém prvotně řešili s námi. Jak jsme uváděli u vámi objednaného produktu, je na objednávku u dodavatele. Bohužel výrobce nás informoval o nedostupnosti tohoto zboží a s touto informací jsme vás hned seznámili. Následně jsme na Vaši žádost objednávku stornovali.

tým www.2energy.cz

• inzerují levnější zboží než konkurence,avšak nic nedodají

katastrofa a kdo se na ně spolehne, pak jen zapláče

Reakce obchodu 2energy.cz

děkujeme za objednávku, kterou jsme na základě systému vybavili a expedovali jak bylo avizováno. Na základě sledovacího čísla je zjevné, že nastalo pochybení v rámci kurýrní společnosti. Věříme, že vám bude balíček během dnešního dne doručen a že budete se zbožím spokojena. Ocenili bychom, kdybyste tuto negativní zpětnou vazbu přehodnotili.

Vadne zboži

Reakce obchodu 2energy.cz

děkujeme, že jste se zúčastnili hodnocení našeho obchodu. Velice bychom ocenili, abyste daný problém prvotně řešili s námi. Jelikož jste nás se vzniklou situací neseznámili, neuměli jsme to řešit. Na základě této recenze jsme vás již stihli kontaktovat mailem a věříme, že situaci vyřešíme k vaší spokojenosti.

• Zboží stále nemám…!!!

Reakce obchodu 2energy.cz

děkujeme, že jste se zúčastnili hodnocení našeho obchodu, které nás docela sklamalo. Velice bychom ocenili, abyste daný problém prvotně řešili s námi. Z naší nabídky jste si dobrovolně vybrali zboží s trošku delší dobou dodání. Usilovně pracujeme na tom, abychom vám objednávku doručili v avizovaném čase. Věříme, že budete v konečném důsledku se zbožím spokojeni a že tuto recenzi přehodnotíte.

tým www.2energy.cz

• 05,02,2024 jsem pilu zaplatila, na Eshopu bylo dodání do 3-4 dnů, do dneška zboží nedorazilo

Proč uvádíte, že je skladem a po objednání teprve vy objednáváte?

Reakce obchodu 2energy.cz

vaše zpětná vazba nás mrzí. Při zpracování vaší objednávky došlo k neočekávané změně skladových zásob, o čemž jsme vás v dostatečném přestihu kontaktovali s touto informací. Souhlasili jste s mírně prodlouženou dobou dobání. Vaši objednávku v tomto momentě evidujeme jako vyřízenou a její doručení můžete očekávat během pár dní. Věříme, že budete v konečném důsledku se zbožím spokojeni a byli bychom rádi, pokud svou reakci přehodnotíte.

tým www.2energy.cz

• Přístroj na max. Vzdálenost (za tmy) je použitelný. Za jasného dne v přírodě do 10 m.
    • Zboží dorazilo v pořádku. Po rozbaleni jsem dostal návod k použití velmi skromný v polském jazyku. Dvojí pojmenování tlačítek , 2 tlačítka nefungují podle návodu. Též vodováha nereaguje podle představy.
    • Na dotaz o přesnosti na 100 m. Jsem nedostal odpověď. Předpokládám 1.5dcm.

Dodáno po víc jak 48 hod.

Reakce obchodu 2energy.cz

děkujeme za vaši recenzi a detailní popis vašich zkušeností s naším produktem. Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti a chceme vám poskytnout odpovědi a řešení. Návody v češtině jsou automaticky zasílány v elektronické podobě ihned po odeslání objednávky.

Omlouváme se za problémy s reakcí vodováhy. Je možné, že by mohla být potřeba kalibrace nebo jiná úprava. Poskytneme vám podrobné informace mailem, jak postupovat. Děkujeme vám za trpělivost a za to, že jste nám poskytli podrobné informace. Budeme pracovat na řešení, aby vaše další zkušenosti s našimi produkty byly pozitivní.

Nedorazila lišta nejsem spokojen

Vážený zákazníku,

děkuji vám za vaši objednávku, kterou jsme vybavili v avizovaném čase. Zásilka by vám měla být doručována v průběhu dnešního dne. Věříme, že budete se zbožím spokojeni a že vaši recenzi přehodnotíte.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Čekání, čekání, pouze čekánì - uvidíme, zda vůbec něco dorazí.

Vážený zákazníku,

děkujeme za objednávku. Mrzí nás, že jste se nezkontaktovali nejprve s námi, abychom mohli situaci vyřešit co nejdříve. Zásilku se kurýrní společnosti nepodařilo zatím doručit, protože se jim nedaří s vámi zkontaktovat. Upozornili jsme vám mailem a věříme, že to vyřešíme k vaší spokojenosti.

tým z www.2energy.cz

• objednali a zaplatili jsme zboží, které nakonec vůbec nebyli schopni dodat

Reakce obchodu 2energy.cz

děkujeme, že jste se zúčastnili hodnocení našeho obchodu, které nás nemile překvapilo. Jak jsme uváděli u Vámi objednaného produktu, je na objednávku u dodavatele. O nedostupnosti produktu jsme obdrželi informaci až při objednávání produktu u externího dodavatele. Jakmile jsme disponovali informací o nedostupnosti zboží, hned jsme Vás informovali. Vzniklé komplikace nás velice mrzí a omlouváme se, bohužel nedokázali jsme situaci ovlivnit. Věříme, že i přes tuto zkušenost nám dáte ještě šanci přesvědčit Vás o našich službách.

S úctou