• S obchodem jsem již dlouhá léta spokojen
    • Nelíbí se mi pouze výběr dopravce. Česká pošta balíky nedoručuje. V mém případě je to již pátý balík v řadě. Zlaťáky mi bohužel neumožňují výběr dopravce

Reakce obchodu zlataky.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Česká pošta je jediný dopravce v České republice, který umožňuje přepravu a zároveň také pojištění cenných kovů.

Vaše Zlaťáky

• Žádné zboží jsem si neobjednal, tak netuším kde na mne vzali kontakt. Zřejmě podvodníci.

Reakce obchodu zlataky.cz

u Vaší objednávky vidíme, že byla uspěšně doručena. Pokoušeli jsme se Vám dovolat, v případě nedorozumění kontaktujte naši zákaznickou linku.

OK..

• Nemůžu nic hodnotit
    jelikož jsem do tet zboží neobdržel

Reakce obchodu zlataky.cz

bohužel došlo ke zpoždění u našich dodavatelů a velice se za něj omlouváme. Mince je pro Vás nakoupena a je na cestě. V okamžiku kdy dorazí Vás budeme informovat o předání České poště.

Vaše Zlaťáky

Minulý týden jsem dělal objednávku, kdy v momentě objednání měli údajně všechny produkty skladem. Na začátku tohoto týdne jsem psal mail s dotazem, jak to přibližně vypadá s objednávkou. Do teď žádná odpověď, žádné informace, zboží mají zaplacené, ale co se s ním děje, netuším, nereagují. Služby za takové peníze bych si představoval jinak ...

Reakce obchodu zlataky.cz

prověřili jsme Vaši objednávku. Dne 24.03.2022 v 9:33 Vám byl zaslán email s informací, že zboží bylo naskladněno pouze částečně. Poté jsme čekali, až dorazí zbytek zboží. Dne 1.4. byla Vaše objednávka kompletně odeslána na Vámi uvedenou adresu.

Vaše Zlaťáky

Zboží jsem objednala a zaplatila před 10 dny na základě nabídky obchodu, týž den jsem obdržela potvrzení o akceptaci mé objednávky. Následně přišla zpráva , že zboží čeká na naskladnění. Od té doby žádná komunikace obchodu.

Reakce obchodu zlataky.cz

zboží je na cestě od dodavatele. Na našich webových stránkách uvádíme, že aktuálně dochází ke zpoždění dodávek zlata i stříbra od všech rafinerií a mincoven a omlouváme se za něj. O přijetí zboží Vás budeme informovat e-mailem a případně telefonicky na čísle Vašeho mobilního telefonu, které je uvedeno ve Vaší objednávce.

• Zdravím,
    nemám minci......jak hodnotit ?????

Reakce obchodu zlataky.cz

minci jsme pro Vás převáděli z naše centrálního skladu. Zboží je nyní skladem a je připraveno k vyzvednutí na Vámi zvolené pobočce.

Vaše Zlaťáky

Bez záruky, peníze zaplaceny, slib do 5ti dnů a po 11ti dnech pořád nic.

Reakce obchodu zlataky.cz

aktuálně jsou zpožděny dodávky zlata i stříbra od všech rafinerií a mincoven. Velice se za toto vzniklé zpoždění omlouváme. Vaše objednávka byla odebrána na Vámi zvolené pobočce. Velice děkujeme za Váš nákup a těšíme se na další spolupráci.

Vaše Zlaťáky

Peníze jsem poslal, ale zboží do tet nedostal
    Přemíšlín o odstoupení od smlouvi

Reakce obchodu zlataky.cz

platbu Vaší objednávky jsme přijali 08.03.2022 v 9:47 hodin. Poté jste dostal emailem informaci, že zboží čeká na naskladnění. Aktuálně jsou zpožděny dodávky zlata i stříbra od všech rafinerií a mincoven. Omlouváme se za dlouhou čekací dobu. Dne 18.03.2022 byla Vaše objednávka odeslána na Vámi uvedenou adresu.

Vaše Zlaťáky

• nekomunikace ze strany obchodu

Reakce obchodu zlataky.cz

prověřili jsme Vaši objednávku. Dne 28.02.2022 ve 12:51:56 Vám byla zaslána faktura k uhrazení se splatností do 3 pracovních dnů. Poté 02.03.2022 ve 16:51:19 hodin Vám byl zaslán email s výzvou a informací, že bohužel k dnešnímu dni neevidujeme Vaši úhradu a prosíme o informaci, zda je objednávka stále aktuální. Poté byla Vaše objednávka na základě emailové domluvy 3.03.2022 stornována.

Vaše Zlaťáky

Zboží, které jsem objednal bylo skladem. Přes noc se zásadně zvedla cena, to byl nejspíš pravý důvod zrušení objednávky a né uvedený důvod, že zboží nemají skladem a není ani u dodavatele. Pokud něco nemám skladem, tak to v eshopu nenabízím. Tento obchod mně velmi zklamal.

Vážený zákazníku,
    může se stát, že ve stejnou chvíli udělalo na stejné zboží objednávku více zákazníků, tudíž se zboží vyprodá a pokud už nelze od dodavatele v danou chvíli nakoupit, musíme bohužel objednávku stornovat. Toto právo si vyhrazujeme i v našich obchodních podmínkách. Nicméně se za zrušení velice omlouváme. Je nám líto, že jsme nemohli objednávku vyřídit k Vaší spokojenosti.

Vaše Zlaťáky

• Nemohu hodnotit můj nákup ve vašem obchodě,neboť již týden čekám na t.z.v. naskladnění děkuji

Reakce obchodu zlataky.cz

zboží je pro Vás nakoupené, čekáme na dodání od našich dodavatelů. Aktuálně jsou zpožděny dodávky zlata i stříbra od všech rafinerií a mincoven, za toto zpoždění se velice omlouváme.

Vaše Zlaťáky

• Nedoporučuji z důvodu katastrofálního chování prodavaček z obchodu v Havelské.

Reakce obchodu zlataky.cz

naše firma Zlaťáky pobočku v Havelské ulici nemá. Naše jediná pobočka v Praze se nachází v ulici Českomoravská. Předpokládáme tedy, že tato recenze nepatří nám.

• ceny
    • sortiment
    • špatná komunikace - 14 dnů nepřišel žádný update; až najednou přišel e-mail k hodnocení obchodu, aniž by dorazila objednávka, nebo aspoň informace, kdy předpokládají zboží dodat :(
    • nepravdivé informace o dostupnosti zboží

Reakce obchodu zlataky.cz

email o hodnocení nákupu chodí automaticky každému zákazníkovi vždy 7 dní od vytvoření objednávky. Na tento email nemusíte reagovat ihned, ale až po obdržení Vašeho zboží a dokončení objednávky.
    Zboží může být skladem, ale ve stejnou chvíli může udělat stejnou objednávku více zákazníků a zboží se vyprodá. Jelikož zpracováváme objednávky postupně s ohledem na datum vytvoření, tak se může stát, že někteří zákazníci poté čekají na naskladnění. Omlouváme se za dlouhou čekací dobu naskladnění Vaší objednávky.

Vaše Zlaťáky

Termín expedice do 5 dnů. A ono nic. Budu muset koupit další dárek. Docela problém.

Reakce obchodu zlataky.cz

jako každý rok v předvánočním období se u některých produktů může dodací lhůta ze strany našich dodavatelů prodloužit. Velice se omlouváme za zpoždění Vaší objednávky a o jejím průběhu Vás budeme informovat.

Vaše Zlaťáky

• Dlouhá doba naskladnění.

Vážený pane Miroslave,
    zboží, které jste měl ve své objednávce bylo na objednání do 5 pracovních dní. Vaši objednávku jsme vyskladili den šestý a nyní je připravena k odběru. Mrzí nás, že jsme měli 1 den den zpoždění a velice se za něj omlouváme.

Vaše Zlaťáky

• Když jsem již před 4 dny doplatil, pak nejdřív zajistěte dodávku zboží a teprve potom žádejte o mé vyjdření. Také bych vyžadoval informaci o stavu vyřízení (např. doplaceno, odesláno na poštu atp.) Sbohem

Vážený zákazníku,
    16.11. v 11:32 Vám byl odeslán email, ve kterém stálo, že nám dorazil Váš doplatek, ale i před Vaším doplatkem jsme Vás informovali o každém kroku Vaší objednávky.
    22.11. ve 14:40 jsme Vám zaslali sms zprávu i email, spolu s trackovacím číslem zásilky, že Vaše zboží bylo předáno České poště k doručení. Nyní se Vám zásilka doručuje.

Vae Zlaťáky

• Do zaplaceni vse ok. Na zbozi stale cekam...
    • Zadna kontrola nad dodanim

Nejiste dodani..

Vážený pane Jiří,
    dne 29.10. Vám byla zásilka zaslána spolu s sms zprávou, která byla zaslána v 15:20 a emailem, který byl odeslán v 16:08 s číslem zásilky. 1.11. Vás dopravce informoval sms zprávou o uložení zásilky na poště.

Vaše Zlaťáky

• Po zaplacení přišla zpráva, že zboží nemají.Podvodně žádají platbu předem.

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Prověřili jsme stav Vaší objednávky, která má stále status čeká na úhradu. Z tohoto důvodu Vám nemohla být zaslána informace, že zboží není skladem. Vámi objednané zboží skladem máme a po připsání platby na náš účet Vám bude odesláno.

Děkujeme
    Vaše Zlaťáky

• neni oznacene cislem popisnym
    • oznami, ze zbozi bude za tyden, a vzapeti ze uz je k prevzeti, max.3 dny, prvni vam uz bezi...
    • nelze se rozumne dovolat

viz vyse

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za recenzi. Vaše poznatky byly předány příslušným místům k vyřešení. Snad se vše vyřeší k Vaší spokojenosti.
    S přáním krásného dne