• Dražší zboží

• Rychlost a doručení objednávky.

Na zakoupené minci (ročník 2022) jsem po jejím doručení objevil drobný vryp, což mě překvapilo a doufám, že to nebude mít vliv na cenu při jejím zpětném prodeji.

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu a za to, že jste si vybral naši společnost pro svůj nákup. Jsme rádi, že jste s rychlostí doručení Vaší objednávky spokojený.

Ohledně zjištěného drobného vrypu na zakoupené minci (ročník 2022) se Vám velmi omlouváme za vzniklé nepříjemnosti.

Rádi Vám v této záležitosti pomůžeme. Pro nalezení nejlepšího řešení pro Vás prosím kontaktujte náš zákaznický servis, který je Vám k dispozici od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00. Více info najdete na https://zlataky.cz/kontakty

• spolehlivost
    • kvalita zboží

Reakce obchodu zlataky.cz

velmi si vážíme Vašeho hodnocení.
    Máme radost, že oceňujete rychlost, spolehlivost a kvalitu zboží na tom si velmi zakládáme, aby byli naši zákazníci maximálně spokojeni.

Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Vaše další nákupy.

• rychlost dodání
    • diskrétnost
    • seriózní prodejce zlata, stříbra, drahých kovů
    • možnost rychlého a likvidního zpětného prodeje zboží
    • -

Ok.

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme Vám za pozitivní hodnocení.

Na rychlém zaslání objednávek a diskrétním zabalení si zakládáme. Možnost rychlého a likvidního zpětného prodeje zboží je pro nás samozřejmostí. Těší nás, že to oceňujete a podělil jste se s touto zkušeností s ostatními.

Těšíme se na Váš další nákup.

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme vám za vaše kladné 100% hodnocení a za to, že jste si našel čas podělit se o své zkušenosti. Jsme velmi potěšeni, že jste byl spokojen s naší rychlostí a cenami. Jsme tady pro vás a těšíme se na to, že vás opět obsloužíme.
    Děkujeme za vaši důvěru a doporučení!

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za pozitivní 100 % hodnocení a radost, že jste byl spokojen s naší rychlostí! Jsme rádi, že jsme mohli splnit vaše očekávání a poskytnout vám promptní službu. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Těšíme na Váš další nákup.

• dobré ceny

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme velmi za vaše pozitivní hodnocení a za 5 hvězdiček. Jsme velmi potěšeni, že jste byl spokojen s naším obchodem a ocenil rychlost dodání a dobré ceny. Vaše podpora a spokojenost jsou pro nás velkou motivací pokračovat v poskytování kvalitních služeb.

Těšíme se na další Vaší objednávku.